bugün

aşırı gitmeye meyilli. yalnızlıktan geberecek.
Depresif haldedir.
online durumdayım efenim.
çıplak.
Kasıntı bi doğum günündeyim karşımdada beni elde edemeyen bi çocuk var. Allahım yesinler yanında da yeni sevgilisi. Sizin olmayan samimiyetinize sokayım gülünçsünüz harbi harbi.
görsel
yeni yaş, melankoli, yanlız, umutlu
pazartesi sendromunda.
Aşık, sevdiği kız yüz veriyo ama çıkamıyor öyle yani.
Mahmure.
vasat. köşeye çekilip ölümü bekliyorum. herşeyin üst üste geldiği dönemdeyim yine. mayıs ayının ilk haftası bu konuda rutindir.
Uyumak üzere yorganın altında.
Çimlerde şiir depoluyorum.
Diğer yazarlar kıskanmayın tamam mı.
Haliç manzarasında sigara.
bayram şekeri gibiyim, bir süre popüler olup sonra sıcakta erimeye bırakılan.
en yakın dostu tarafından terk edilmiş. ona çok ihtiyacı var o bunu biliyor ama yapmıyor yardım etmiyor. bu durumda yazara bayağı bir koyuyor. kısacası terk edilmiş ve yalnız.
ice tea şeftali ısınmış.
sigara bitmiş.
masada dünden kalma bir tava var kokuyor.
temiz bardak yok.
ev sülfat kokuyor bildiğin amk.

neyse sik gibi durum.
uykulu.
depresyondayım ,unutuldum ,aldatıldım ,sevgilimden ayrıldım çok yalnızım.şuan tam da göksel ablamızın şarkısının bu mısrası durumumu özetliyor.
Garip hissediyorum. Sanaldan üç dört gün içinde biriyle sevgili mi olunur? Yaptık galiba yine bir hata sonucunu bekliyoruz.
sevgiliden isteyerek ayrilmisligin verdigi pismanlik.
https://www.youtube.com/watch?v=QipYo4Xf-1g bu her şeyi açıklayacak sanırım.
şarjı bitmiş iphone gibi.
yalnız.
Sıcak miller içmekten kaynaklanan mide bulantısı.
Sivrisinek bulunan bir oda.
Rahat olmayan yastık.
Karmanın 333 olmasının verdiği seksilik. Kıps.
bir acayip be... o kadar küfrettim arkasından, saydım sayıştırdım falan. ama şu sıralar içimden bir ses "ya sen yanılıyorsan, ya sana karşı cidden bahsettiği gibiyse" diyor. saçmalıyor o içimdeki ses farkındayım ama yok, laf geçiremiyoruz. özledim mi acaba diyorum, yolda gördüğüm üç kızdan ikisini ona benzetir oldum anasını satayım. rüyamda görüyorum son zamanlarda, birkaç kez gördüm. az önce de zeki demirkubuz'un masumiyet filmini izledim. bir garip oldum ne bileyim. bilen bilir, o bekir'de geleceğimi gördüm bir an. aman evlerden ırak. bu arada o filmdeki haluk bilginer ustanın muhteşem tiradını da paylaşmadan edemem, adam kendi yaşasa ancak bu kadar gerçekçi anlatabilirdi vesselam:

http://www.youtube.com/watch?v=Q1wGfz4_epg
güncel Önemli Başlıklar