bugün

Finallerimin kötü olması . düşündükçe batıyor.
eski sevgilinin aslında bir şerefsiz olduğunu öğrenmek.
Bilgisayar'da boş boş durmam, öylece ekrana bakmam.
finallere çalışıyor olmam .projeler sıçıyor ağzıma !!! off ya !
eski sevgilinin hiç değmeyecek biri olduğuna bonus olaraktan kahvaltı için yaptığım menemende domateslerin tuhaf bir hal alması.
Oyun hazırlığında olmam. Doğum sancısından beter. Kostüm,dekor,ezber,mizansen ve tüm bunların kısa bir zamanda gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bilmemek canımı sıkıyor.
bir mASALIN SONA ERiŞi..*
ikinci öğretim olup 3 de kalkmış olmaya alışmam ve yarın saat 9 da finalimin olması, ulan ben zaten 8 de yatıyorum sabah.
dukan sebebiyle aclık, protein fazlasi sebebiyle sindirim proplemleri ve deli bas ağrisi.
pazar pazar trafik.
Trafik. 12.30dan beri ataba bir metre ilerlemedi. izmit korfez yolunda bekleyen varsa su anda cok degerli olan cubuk krakerim var.
tüm hafta,bu haftasonunu bekledim.o kadar manasız,sıradan ve boş geçti ki.. çok mutsuzum.gidiyim çamaşırları asıyım bari.
Viskiden geriye kalan baş ağrısı.
Onun hiçbirşey olmamış gibi davranması.
Acaba oda benim düşünüyor mu demekten kendimi alamam.
Yanlışı ben mi yaptım acaba demem.
Kafamda daha taze oluşan ''bir insanı gerçekten sevmeye hazır mıyım'' sorusu.
Kısacası '' o''.
finaller.net
2013 kpss. şimdiden.
az önce semtin en popüler cafelerinden birine gittim, unutamadığım ilk aşkım eski sevgilimi gördüm, o beni pek umursamadı, kuru bir merhabalaşma bile yaşayamadık hemen arkasındaki masaya gittim oturdum, ama yok en ufak bir tepki bile yok ne kalkıp unutamadım lan ben seni diyebildim, ne de 4 yılıma tecavüz ettin ne oldu eline ne geçti diyebildim. Şimdi evime girdim odama geçtim, zülfü livaneli gözlerini açtım, Allah yardımcım olsun kendimi yiyorum.
30 sayfalık edebiyat notları. Ezberimde 1 sayfası bile yok.
Kadına soru soruyoruz bi geçiştirmeler, bi tripler falan. Neyse derdi?
aşk'sızlık tek. daha ne olsun?
mehmet ali birandın ölümü, babamın işindeki sıkıntılar, dedemin hastalığı, sevdiğim insanın yanımda olmaması, dost sandığım çoğu insanın orospu çocuğu çıkması vs.. baya baya mutsuzmuşum ya ben.
esesin kötü oynamasıdır.
bir türlü kendimi sevdiremiyorum. tamam zorla olmaz biliyorum ama napayım istiyorum biri olsun mutlu etsin beni hep yanımda olsun beraber aşalım bir şeyleri şu an etrafımdakileri anlatsam evet o kadar çok ki ama biri bile mutlu etmiyor. kimseden hayır gelmiyor ne yazık ki. kendi içinde bulcaksın mutluluğu. arıyorum ve emin adımlarla ilerliyorum. seni bulacağım.
ne kadar mutsuzluk sebebim var diyip, hangisini yazacağına karar verememek.
mutsuzluğumun nedenini tarif edememek.
güncel Önemli Başlıklar