bugün

geleceğe umutlu, mutlu bakıyorum.*
oluruna bırakabilme yetimi geliştirmektir. Kafa dinlemem gerektiğinin farkına varmamdır efendim aklımdan geçenler.
Cuma günü eve atarsam neler yaşayacağız acaba gerçi o zamana kadar yine kavga çıkarır gelmez ben bilmiyor muyum sevgilimi çok nazlı çook ama ben kıvama getirmesini iyi bilirim.
ankara'da havanın nasıl olduğu.
bi kpss kamp programı yapayım.
güzel bir yemek. evde yemek yok param da kalmadı peynir ekmeğe talim edeceğim sanırım.
Yemese miydim muzlu pastayı? O da yerdi bir iki çatal. Neyse gelene kadar kesik olan sular gelsin de dellileri yani bulaşıkları ortadan kaldırıyım ağzıma bile sıçar valla.
tanrının bana ne kadar garip bir hayat sunduğunu düşünüyorum.
zehirlediler sonunda..zorunlu alışıma merhaba de buk.
şu çağrı merkezinde niye mute tuşu yok.
tiyatroya gitsem mi gitmesem mi muhakemesi var.bakalim sonuc ne olacak.
3000 yıl önce Hattuşaş'da doğsaydım güneş batarken evimin çatısının kenarından ayaklarımı sarkıtıp otursam, ne düşünürdüm acaba?
Ooo sometimesss i get a Good feeling !
uzun süredir ortalıklarda yok...halbu ki dün gelmiş! ama bugün yoktu...2 haftadır hiç konuşmadık. benim yapmak istedigim seyi mi yapmaya çalışıyor yoksa? yoksası yok!
gidip 1 saat spor yapıp sonrada buhar banyosu ya da saunada rahatlamak ya da rahatlamamak.

işte bütün mesele bu.
"gel benim için değil
yemin ederim değil
başka bir konu var."
astım ilacını unutmaz inşallah.
televizyon açık ama neden açık anlamıyorum.
Amk kızdaki tip getafe gelmiş bana barcelona tribi atıyor. Kafa atasım var sözlük.
şimdi uyusam kaç saat uyumuş olurum?
film mi izlesem yoksa uyusam mı?
vay amına koyim barselonaya gitmişler. eski ile meriç. siktim lan belanızı. bu gidişin bir de dönüşü var.
millet borç ödeyemez, esnaf para çeviremez oldu. çok yakında çok temiz bir ekonomik kriz çıkacak. keşke param olsaydı da altın alsaydım.
ulan çok mu yalnızım acaba.
felipe melo'nun ağzı.
güncel Önemli Başlıklar