bugün

Hiç kimseyi kolay kolay kıramamak bolca beni kırarlar ama ben yapamıyorum..
az iyiliği dokunana hatta tebessüm edene bile taparcasına değer vermek.
hayır diyememek.
dust 2'de shorttan girerken side kutularının arkasındaki adamları vuramıyorum.
Memisler. Bayiliyorum resmen brrrr yapmaya.
Sevmediğim kişilerin seslerine bile tahammül edemiyorum. Genellikle görmezden gelmeye çalışırım ama en fazla yarım saat dayanabilirim. Sonrasında ya onları tersleyip kalplerini Kırarım yada bunun olmaması için ordan uzaklaşırım.

Bu özelliğimden nefret ediyorum ama olmayınca da olmuyor.hic kimse Zorla insanları sevemez.
Sigara.
kinidarlık.

biri bana bi ibnelik yaptığında ebesini zikesim gelir.
Korkmak.
Cok sevdigim insanlara zaafim var. iki guzel soze tav oluyorum hemen affediyorum.
Sigara. Net.
keşke eskisi gibi duygularımı yaşayabilseydim. artık ağlayan bebek bile görsem hiçbir şey hissetmiyorum. zaafların olması bazen daha iyidir. bitkisel hayattayım sanki.
Üniforma, köprücük kemiği, tatlı dil, güleryüz ve sevimli olan herşey.
Bir ara yazarım.
Zaaf diye bi sey yok. Uydurma.
Otomobil abi, evet amk araba aşığıyım, kafamı dağıtan tek şey onunla uğraşmak, yıkamak içini süpürmek, yağını değiştirmek, stop lambasını takmak, ne biliyim ayrı bir aşk işte onunla uğraşırken hiç bir şey düşünmüyorum dünyanın dertlerinden kopuyorum.
Olmayandır,hiç kimseye yahut hiç bir şeye zaaf duymuyorum.
Mor saçtır. Mavi veya yeşil saç da olabilir. Hmm belki gri. Yok yok kızıl kızıl. Çıkar bi öncekileri aklından.
memedir arkadaş. kimsenin kaşı gözü oynamasın bir erkeğin en büyük zaafiyeti memelerdir.
Güzellik.
Tırnak yapısı. Tırnak yapısı güzel olan insanların ellerine öylece bakakalıyorum. Zaaf gibi değil aslında ama eş seçiminde tırnaklara dikkat edeceğim galiba. tırnak kontrolü yapan ilkokul öğretmenleri gibi.

Edit: bu elleriyle barışık değil gibi bir algı oluşmasın lütfen. Ben ellerimi seviyorum.
Kadınlar..
Ne isterlerse istesinler %99,9 evet diyorum.
sanırım benim için kadınlardır... Güçlü asil ve güzel bir bayan beni köpeği yapabilir.

Önemli Edit : Burada kast ettiğim Mevzunun Cinsel içgüdü ile Bağlantısı yoktur Herkes öyle Algılamış Güçlü ve Asil bir Kadının Yanında çocuk gibi Olurum Ona Köpek gibi değer veririm O manada Bana herşeyi yaptırabilir ihanet Hariç Şerefimi Satmam Kimse için !
Beyin fetişiyim.

Beyni olan beyler eqlesin.
Ehe ehe.
Zaaf demişken, zaaflarına bir gece hatalarına bir nilüfer. Güzel şarkılara zaafım var.