bugün

sözlük yazarlarının yaptığı kötü işlerdir.
'' kötülük demiyelimde ... '' diye başlayan söz kalıbının ardından anlatılabilecek olaylar bütünüdür. Zira hiç kimse yaptığı şeyin kötülük olduğunu kabul etmez.
%30 duyabilen ve kulaklıkla yaşayan dedemin, kulaklığına metal herhangibir şey yaklaştırıp diiiit diiiit di diiiit dit ! diye ötmesini sağlayıp rahatsız etmişliğim vardır çokca. Ve ardından bi homurtu '' haammuha '' ...

Pişman mıyım peki? yo, kendiside çok matah bi adam değildir.
bugun patoloji dersinden devamsızlıgı sınırda olup derse hastalıgını bahane edip gelmeyen arkadaşıma yerine imza atamadıgımı,
devamsızlıktan kaldıgını söyledim.
'Hoca seneye verir artık dedi kızım tezegi avuçladın' mesajından sonra hasta hasta okula geldi yavrum ya.
küçükken kız kardeşimin eline iğne batırmıştım, acaba ağlıyor mu diye test etmek için. çok pişmanım. sözlük yazarlarının burada anlatarak günah çıkartabileceği kötülüklerdir.
mutfakta yemek yaparken sinir edene abiye kocaman soğan atmıştım gözü morarmıştı, sonra kafasını saatle yarmıştım abi özür dilerim.
sözlük yazarlarının yaptığı piii pis şeylerdir.
bir keresinde kuzenim tatilde bize gelecekti ama bir işe alındı o yüzden gelemedi bende beddua ettim inşallah patronun bir yakını gelirde seni işten çıkarır diye.. sonuç olarak o yakın geldi ve kuzenim kovuldu.pişman değilim.
istanbul'u gezmek isteyen dedeyi öğlen sıcağında mecidiyeköy'e götürdüm. yarın da metrobüse bindiricem.

hırkayı şerif'i de rüyanda görürsün. nıhahahha.
kayısı ağacına çıkıp aşağıda kalan kuzenin kafasına kayısı atmak.
küçükken, senin yaşına yakın yaşta olan kardeşinin kulağında çığlık atarak çocukcağızın ödünü patlatıp ağlatmak, gibi çeşitli anıların yer aldığı başlık. he bi de sana gülümseyerek el sallayan arkadaşın yüzüne kapıyı kapatmak var ama ondan bahsetmicem.
sözlükçülerin en son yaptığı ve örnek te$kil edecek kötülüklerdir.

finalde zor soru soran hocayı takip edip ıssız bir yerde arabayla önüne kırdım. elimde silah vardı ve a$ağı indirdim. ayaklarına demir levyeyle vurdum tabi maskeliydim. *
APARTMANIMIZDAKi YAŞLI BiR ÇiFTi ÖLDÜRDÜM.
komşu kızının çantasına prezervatif saklayıp küçük kardeşinin onu bulup babasına vermesini sağladım. kız 3 gündür piyasada görünmüyor.muhahaha! yaşasın kötülük!
bordo yalan söylemek .
eski sevgilimi yeni sevgilisinden ayırıp göt gibi ortada bıraktım.
Edit: lan ne eksiliyorsun? Yavşak hem bana yavşıyor hem de sevgilisiyle oynaşıyordu. Akıllansın diye yaptım.
(bkz: gözünüz götlek görsün)
sahilde balık tutarken yanaşan kedilere, öyle acındırarak duygu sömürüsü yaparak bi yere varamazsınız dedim, vereyim olta siz de tutun dedim. alışmış hazıra pezevenkler deyip, kovaladım hepsini. bu da mı kötülük .
Misafir çocuğuna "7 farkı bulun" adlı videoyu izletip psikolojisini bozdum. *
kara fatmayı önce elıme poşet geçirip sonra terliği poşetleyip 3 kez vurmak suretiyle öldürdüm .pişman değilim!
bugün çukurova üniversitesinin bahçesinde arkadaşı yola ittim araba geliyomuş.tabi çektim hemen ölmedi arkadaş.
inci sözlük isimlerin başına T. C. konulsun diye bir akın yaptı, ben de sonuna koydum.
kitapları marketlerdeki raflara sıkıştırmaya çalışan bir firmanın kitap bölümde, içinde poster bulunan bir kitabın posterini izinsiz olarak aldım. Çaldım anlayacağın. Ama vicdanım acıyor. Yarın o posteri yerine koyabilirim emin değilim.
slaytta ve derste geçen kelimeleri yazmayıp sürekli benim defterime baka baka geçiren kıza tekrar baktığı zaman rahat göreceği şekilde 'birdaha burdan bakarak geçirirsen ağzını yırtarım'yazdım.
hamsterların çıkardığı bir ses vardır. böyle kısa bir cıyaklama sesi. çok kısa, 1- 2 saniye kadar. izmir' den istanbul' a otobüsle dönerken yanımda oturan bir yavşak yol boyunca hamster gibi ses çıkarıp durdu. böyle dişinin arasına bir şey kaçmış da çıkarmak için çabalıyor gibi. yüzüne cins cins bakmama rağmen oralı da olmadı it. kaç yaşında adam bir şey söylemeye ben utandım. içimden sikeyim anasını deyip taktım kulaklığı. muavin sorar ya nerede ineceksiniz diye, bu adam ataşehir' de inecekmiş, ben de alibeyköy' de. ataşehir' e geldik uyuyor göt. saatlerce hamster gibi cıyakladığı için kaldırmadım amk. alibeyköy' e geldik, muavin uyandırdı. " ha, nerdeyim ben. " falan derken alibeyköy' de olduğunu anladı. nasıl hoşuma gitti. serviste yoktu 2 saate kadar. göt oğlanı seni. ya yarak gibi bekledi 2 saat ya da taksiyle gitti. gerçi ben servise atlayıp giderken mal mal bekliyordu, taksiye binmeye niyeti yok gibiydi.
Ucakla istanbula donuyordum bir aksam. Cam kenarinda oturuyordum yanimda bir kadin, kadinin yaninda da cocugu vardi. Hava biraz kotuydu simsek cakiyordu bir de ucak fazla sallaniyordu. Yanimdaki kadinin kizi aglamaya basladi korkudan, annesi de teselli etmeye basladi. Bendeki de piclik ben de aglayip dua etmeye basladim. Kucuk kiz daha cok aglamaya basladi annesi bana kizdi ne yapmaya calisiyorsun sen diye ben devam ettim allahim kurtar bizi demeye sonra saglikli bir sekilde inis yaptik kadinin yanindan giderken yuksek sesle cok sukur indik saglikli bir sekilde yasayarak olmeden dedim ve kadina gulumseyerek gittim. Bunu neden yaptigimi bilmiyorum ama o anda cok icimden gelmisti.
eski sevgilimle yeni sevgilisini ayırmak hatırladığım en güzzel kötülüktür.