bugün

birsen tezer iyi sanatçı ,dinlenilesi.
kfc den ilk defa yedim. peki o fiyata değer mi? kesinlikle Hayır. tavuklar killiydi. Ayrıca soğuktu. benim bildiğim taze kızartılip verildiği idi. Ayrıca çok pahalı. menu içerisinde gelen ekmek gibi olan şeyde resmen rezalet.

tespit: sadece markadan ibaret olan, 2 lira maliyetli yemeği size bir dünya paraya kakalayan, yedikten sonra mide bulantısı geçirmenize neden olan, soğuk ikram edilen rezillik. yemeyin yedirmeyin. gidin tost yapın yiyin daha şerefli.

midem bulanıyor.
türkçe çok kutsal bir dil. mesela birine öfkeleniyorsun atıyorum türk değilsin "bitch" biç ne ya biç. ama bak şimdi ağızdan dolu dolu çıkcak orrospuuuuuu. yani buram buram nefret kokuyor. ağzını yüzünü sevdiğimin türkçesi be.
Sabri ve Hakan Balta galatasaray takımından bir şekilde gönderilirse zorundalık o mevkilerde daha iyi futbolculara yol açabilir.

amin.
şevval sam çok güzel derule söylüyormuş. bi de üç ayak horon patlattın mı üzerine tamamdır.

laz uşağu değilum...
Saat gece yarısını geçince saçmalamaya başlıyorum. bu gece bunu tespit ettim.
orospuluk sadece kadınlara indirgemek sığlıktır. orospuluk huydur. davranıştır. orospuluk bi karakterdir. erkeğin orospusu daha tehlikelidir. bu yüzdendir ki erkeklerin 'dost' dedikleri adamlardan yediği kazıklar daha derin ve etkilidir.
insanların mutluluğu için bir son var edildi. ölümsüzlük bu yüzden verilmedi..
Sert mizacımdan kaynaklı olarak erkekler bana uzaktan bakmaya mecbur kalıyorlar.
O zaman bu şiir size:
Cemal Süreya-öyle uzaktan seviyorum seni.
Ulaşamayan "ulaşmak istemiyorum" der.
Insan herkesi sevebilir. Güzel, çirkin , yakisikli, karizmatik, zengin yada fakir. Hiç farketmez. Sevmek isterseniz eğer sokaktaki çöp toplayan, evsiz, kirli adamı veya pavyonda çalışan kadını da seversin.
bir sağlak olarak mandalinayı sol elimle daha rahat ve pratik soyabilmem.
sol elle tutup, sağ elle soymayı denedim. yok, sol elle daha iyi soyuyorum ama sağlağım.. sağlakım..sağlaklık..
çok çalışıyormuş gibi yapan insanlar genelde hiç çalışmayanlardan oluşur ve maksat sizin iş yükünüzü almak degil yukardakilere yalakalık yapmaktır.
yurtta yaşıyosanız sigara paketinizi yanınızdan ayırmayın bıraktığınız anda bulamıcaksınız.
kesinlikle ali, osman, hüseyin, tahsin gibi eskiden tercih edilen isimli erkekler daha yakışıklı oluyor. bir de süleyman var.
Seviyeli komedi diye bir şey yoktur. Çünkü komedi demek ironi demektir. ironi ise teşbihten ibarettir. Teşbihte ise hata olmaz. Konu kilit.
Sözlük yazarından uzun süreli arkadaş olunmuyor. Ancak birkaç ay gidiyor muhabbet, o da belki.
bazısı birkaç gün sürüyor.
istisnalar kaideyi bozmaz sonuçta ancak tespitim bu.
ilk defa uzun süreli bir ilişkimin bitişini gördüğümden midir bilmiyorum. hiç ben gibi değilim. benden hiç beklemediğim şeyler istiyor ve düşlüyorum. mesela, o herif ölsün istiyorum. cidden. yemin ederim. bugun ya da yarın ya da bu 1 hafta içinde ölürse benim için her şey daha kolay olacak. içimde deli dehşet bir öfke var ve bu öfke hem böğrüme hem gözyaşlarıma hacim kazandırıyor. o ölürse öfkeye mahal olmayacağı için ben de rahatlayacağım. keşke ölse. keşke.
uykusu gelince uyumayan insan uykulu olur.
damlaya damlaya göl olur.
ders çalışmayınca stres kaybolup yerini umursamazlığın verdiği rahatlığa bırakır.
bir erkek size çekinerek bakıyorsa , bakışları size değince utanıyorsa sizden çok hoşlanıyordur lakin size bakarken gözleri ile yiyorsa bilin ki kaçmanız gereken bir abazadır.
grip çok kötü bişi.
sinirlenmemek sinirlenmekten bir şeymiş. hak edene hak ettiği cezayı veremiyorsun.
"Havalara giren birine hiç dokunmayın. Bırakın ne kadar yükselirse o kadar sert düşecektir. izleyin ve keyfini çıkarın."