bugün

sözlüğe yeni katıldım 10 gün var veya yok. kimsenin doğal olmadığı herkesin yapay dille, yapay karakterlerle insanları etkilemek istemeleri komik yani. kadın yazarları ayartma çabaları ve bazı geri zekalı yazarlarında buna aldanmaları.
Retricalı Fotoğrafı Olmayan 3-5 Kişi Kaldık Gelin Sarılalım Amk.
Başlık açmanın entry girmekten daha eğlenceli olması. Ironiye dikkat.
bu saatte buraya entry giren yazarların gerçek hayatlarında aslında yalnız birer insan oldukları gerçeği. ben dahil.
tanıyorum dediğiniz kişi asla tanıdığınızı düşündüğünüz kişi değildir.
insanlarda 2 taneden daha fazla yüz var.
düğünde oynamaya kalkarkenki halet-i ruhiye ile bi yarım saat sonrası arasında kafam kadar fark oluşudur. çok mühim bilgidir bu arada not alın la. oynamak güzeldir her daim.
Bu Sözlükte okumak, yazmaktan daha keyifli.
bu sözlükte yazmak okumaktan daha keyifli, zira takip ettiğim birkaç yazar dışında diğer tüm yazarların, tüm entryleri çöp.
her şeyi ciddiye almayacaksın bu hayatta. gelişine yaşayacaksın. ama ölümün kapının önünde bekledigini de unutmayacaksın.
Bir erkeğin en lezzetli yeri başının eti sanırım. Bu kadar kadın yanılıyor olamaz..
en değerli mücadele, değer bilen için yapılandır.
sahibi erkek olan dükkana "bakkal", sahibi kadın olan dükkana "bakkaliye" denmelidir.
37 ekran cızırtılı televizyonlar sadece türk esnafı için üretilmiştir.
hızlı trenden martılara simit atılmaz, atılsa bile faydası olmaz.
pi sayısını yuvarlarsak 3.14=3 3=5 5=10 10=0 yani pi sayısı sıfırdır çemberin alanı sıfır çıktığı için çember yoktur. ateyizlere kolay gelsin.
sigara 10 tl oldu diye sigara bırakılmaz, sigara 6,5 tl oldu diye sigaraya başlanmaz. racon bilmeyen sigara içmesin.
sözlüklerin yüzde yetmişinin troll olması tespitlerimden biri mesela.
Develer kusamıyormuş, bir de urnumuz baş parmağımız kadarmış. *
ilk tespitim: Gerçekten bilgili insanların yanı sıra, amaçsız insanların da bulunduğu ve sözlüğün adını karaladıkları düşüncesindeyim.
Ya av olacaksın ya da avcı ama hiç bir zaman avı avcıya götüren kopek olmayacaksın.
el değmeden üretim herhangi bir ürün için övünç kaynağıdır, anne eli müstesnadır.
dürüst,güvenilir,ortalama bir zeka seviyesine sahip bir insandan beklenebilecek bir olaydan bir bok bekleme. Tehlike arz etmiyor.
istemedikçe kimseye tavsiye verme, suçlu sen olursun.
haydarpaşa garında, anası var yanında, bir çay söyle dedim, söylemedi paraya kıyıpta.
yazmak dünyanın en rahatlatıcı eylemi.