bugün

şu ülkeden bir an önce siktir olup gitmek lazım. yoksa bizi de bir hiç uğruna öldürece bu hükümet.
burası da yavaş yavaş inci'leşmeye başlamış. tamam küfür edersin ona birşey demem de, sol tarafta içinde cinsellik olmayan başlıkların olduğu tek bir an bile yok ki.
bir insanoğluna hiçbir zaman aşırı güvenme. kim olursa olsun her zaman aranda son seviye sınırı olsun. sonra çok üzülürsün benden söylemesi.
kütüphaneye gelenlerin % 95i laga luga yapmaya geliyo.
(bkz: tespitin amına koymak)
karıncalar kaldırım taşları arasına ev yapmaya bayılıyor. bir iki kez uyarmayı denedim. yapmayın etmeyin yavrucum, hadi ben dikkat ediyorum, akrobatik hareketlerle kaç kez yırtmışlığım var. el alem öyle mi? sizi görmezler bile. bir adımda darmaduman olur yuvanız. dedim dedim ama nafile. kat üstüne kat çıkıyorlar hala. anlamadılar zaar...
insanın nesi eksikse o'su diline vuruyor.
Herkez gerçeği bilir ancak nefse ağırdır ki gerçek üzere yaşamaktan kaçar.
şu an sol elin çenende, sağ elin mouse üzerinde entry okuyorsun.
girmediğin bir sınav daima kolaydır. ya testtir ya da yorumdur.
çok zor bazen.
aile, eş dost ve akrabalara yakınlık cinnet ihtimaliyle doğru orantılıdır.
2,5 yıldan sonra yalnızlık boğuyor, çekilmez kıvama geliyor. Bu da böyle bi tespitimdir.
Sevdiğini çok belli edersen uzaklaşır.
mevlana mubarek bi insandir. asujujuh off.
Kalabalık önünde konuşup da kendisi olabilen çok az insan vardır.
Televizyondaki yarışmacıya sms atıp destek veren insan dünyanın en mal insanıdır açık ve net.
Kötü yönde eleştiri yapmadıkça karşınızdaki kişiyi tanıyamazsınız.
Sözlükle ilgili tespittir, tamam herşey güzelde, niye delik yarışına giriyonuz, sikim başlıklar parselliyonuz, kendimde bir trol olarak, trollüğünde bir adabı var demek istiyorum.
ne güzel bir dünya.
2 gün üst üste aynı şeyi dert edemiyoruz.
yine de allah beterinden korusun.
insanlar eti cin gibidir, yüzlerinize güler ama aslında yüzsüzdürler.

görsel
tespit1: insanlar çok orospu çocuğu.

//

bugün bir kadınla tanıştım, 40 lı yaşlarında, aslına bakarsan max. 30 dersin görsen. neyse vesselam.

çok bitkin görünüyordu, birden bana bakıp " başıma neler geldi biliyor musun ?" diye sordu.

o an anlamadım, şaşırdığımı belli etmeden " neler oldu sana ? " dedim.

" 20 yıllık evliyim, 8 yıldır aldatılıyormuşum, eşim çocuk bile yapmış. iki çocuğumuz var üstelik. yeni öğrendim, 3 gündür uyumuyorum, hiç bir şey yiyip içmedim. "

o an yine şaşırdım ve şok yaşadım fakat hiç birini belli etmeden kadını ortalama bir buçuk saat boyunca teselli ettim, görüş açısını değiştirdim, ona da iyi geldi. telefon numarasını verdi, " zaman zaman çay içelim bir yerde. iyi geldi. "

çok acıdım, çok üzüldüm.

tespit2: aldatmak ta aldatılmak ta kötü.
ülkücü bıyığı olarak bildiğimiz, ve ülkücü olalım olmayalım hepimizin bırakmaktan - yakışıyosa- zevk aldığımız bir bıyık çeşididir. peki şekli hiç dikkatinizi çekti mi, neden o şekilde bırakılır veya neyi işaret eder ?

iki kaç iki hilaldir ve türk islan simgesi olan üç hilalin üçüncüsü de bu bıyıktır.
bilmeyen ülkücülere ithafen hani.
sözlükte yaptığım bir tespittir efendim
nick kullanınca sanki deşifre olmuyoruz ya da ne biliyim kişiye hakaret etmiş olmuyoruz diyerek neler neler yazılıyor nick altlarına ar damarı çatlamış insanların varlığı beni üzüyor.
Insanın değeri, yüreğinin ağırlığı kadardır.
güncel Önemli Başlıklar