bugün

kısa ve gereksiz olan pek çok kişinin umursamayacağı şeylerdir.

zaten belirli kişilere söylüyorum bunları ;

şu an izinli olduğum için ne birini takibe alabiliyorum ne de takipten çıkarabiliyorum. tabi mesaj da atamıyorum. şu lanet izin bitsin beni takip eden sevgili arkadaşları geri takip edicem.
ŞU 2017 ÇABUK BiTSiN ACiL ZAMAN MAKiNASI MI BULUYONUZ NABIYONUZ ŞU AMKUDUMUN YILINI BiTiRiN!!!
şey çok garip değil mi popondan iğne vurulunca boğazın iyileşiyor?
yaa neden beni arayıp saatlerce konuşmak hoşuna gidiyor da, sana aşık olmamı tınmıyorsun. bu ne yaa..? demek istiyorum, diyemiyorum, bari burada diyeyim.
Galatasaray’ın yeni başkan adayı olmak istiyorum.
insanlardan bıktım. Bir süre ailem haricinde insan görmek istemiyorum. Nefret geldi.
Sevgilimin dengesizlikleri beni çok yoruyor. Evlenmekten söz eden insan benim gırtlağımı kesmekten söz ediyor şimdi...
ot gibi hayat ne işe yarar paran. yok ..
insanların yüzüne tükerme isteğim kendi yüzüme tükürme istegimden kaynaklanıyor ,insanlara sarilma isteğim kendime sarilma istegimden kaynaklaniyor.ne yapabilirim ki insanım sonuçta sizler gibi.
toplanıp çaymı demlesek .
Sevgili yazardaslar merhaba,

Tanim lazim ise; yazarlarin icinden gecrni soylemeleri.

Dogum gunun de entry omuyan superalgeria varmis.
Birinin beni deli gibi sevip sarılmasına çok ihtiyacım var. iyice ilgi delisi ergenler gibi oldum. Sürekli sevilmek istiyorum. Ama kimse yok. Kendimi görünmez hissediyorum. Kimse beni fark edip sevemez mi? Tek istediğim sevgi iken en çok buna uzağım.
sistemin kölesi olmamaya çalışın,özgün olun !
Yuhum gelir.
Kaybolasım varken kaybettim kendimi. Şimdi sokak sokak kendimi arıyorum ama bir kaybın bir kaybı bulabilme olasılığı nedir ki ?
seninle alıp veremediğim yok, verip alamadığım var.
Derdini anlatmak isteyen varsa itinayla dinlenir.
Son bi haftadır abur cuburla besleniyorum. Ne yemek yiyorum akşam, ne kahvaltı yapıyorum sabah.
Beynim patlayana kadar bir şeyler dinlemek istiyorum ki; duymayayım.

Yasemin Mori/Boğaziçi caz korosu- Venüste uyandım.
https://youtu.be/eNdlYCY_oXc
sağ böğrüme bir ağrı hasıl oldu.
iş yerinde patron sürekli espri yapıyor. Ben de en başlarda ciddi gülüyordum ama bir yerden sonra kabak tadı vermeye başladı zorla gülüyordum artık. Yanımızda çalışan bir mesai arkadaşı daha var ama o ciddi ciddi halen aynı esprilere gülüyordu. Bir gün sıkıldım ve hiç gelmemeye başladım.
Patron sordu; lan sen niye gülmüyorsun artık.
Dedim ki; benim artık gülmeme gerek yok çünkü az önce istifamı verdim diye ciddi ciddi söyledim. Patron onu da şaka sandı.
Bu sayede işsiz kalmaktan kurtuldum.
Çok özeniyorum uzun uzun yazanlara, çok özeniyorum resim çizip içindeki şeyi görsele dönüştürenlere, çok özeniyorum hislerini müziğe dökenlere.
Kimseyi tanımamama rağmen bu hayatta, kalbimi kıran çok insan oldu. Bunun bedelini ödetmek istiyorum, hiç tanımadığım insanlara.
Bir zamanlar Gülhanede Müslüm Gürses konserleri veriliyor, dinleyenler kolları jiletliyormuş hep. O zamanlarda yaşayan bir genç olsaydım mal gibi bende jiletlerdim kolumu. Bu histeri mi desem anksiyete mi melankoliklik mi bilemiyorum, acıdan üzüntüden besleniyorum gibi. Goygoyumu da yaparım eğlenirim hem de dibine kadar ama o günlük acı çekme kotamı muhakkak doldururum, gece saat kaç olursa olsun. Lisedeyken bunlar hep liselilikten diyordum ama bir türlü atamadım üstümden.
şu kahrını çektiğimiz dünyada en derin ve temiz nefesi senin yanında almak istiyorum. sana koşup anlatayım istiyorum bir şeyleri ve anlamanı beni. inan, hiçbir yüz senin şu güler yüzünden daha güzel değil. dünyanın en neşeli kuşları konmuş sesine. kulaklarımdan eksik etmesen hiç olmaz mı? seninle insan dertlerini unutur, acılarına güler olur olmadık zamanlarda. insan seninle bir güzel tesadüf kadar mutlu olur. senin sebep olduğunu bilmediğin daha bir çok şeyden belki de.