bugün

Aşık oldum amk, burçin seni seviyorummmmmm
Biri tüm entrylerimi kapalı oylamış. .s
Ben artık gidiyorum. Hoşçakalın sevgili yazarlar.
Yatak sımsıkı sarıyor şu an beni sanki kalkma dercesine ama 1 saat önce kalkmam lazımdı.
Çok düzgün insanlar var evet, hep konuşasım gelen.. iyi ki tanımışım dedirten..
böyle hayatın aq.
bugün kendimi vurmaya çalıştım bi anlık karardı siz evde denemeyin.

edit; çok ciddiyim
Yine sinirliyim uykuluyum ve yorgunum. Hep ilaclardan oluyor...
Birisi yine entrylerimi kapalı oylamış. .s
siktir olup gitmek istiyorum lakin bütün yollar kapalı.
bıktım ya vallahi bıktım ! insan yerine konulmamaktan bıktım ! hiç kimsemi beni düşünmez abi ya ? bunca emek, gayret, düşünce, değer boşa mı ? söyleyin bileyim amk umursamam bundan sonra kimseyi. yıprandım artık ciğerim soldu. değerimi bilin !!
Asla tam değildir, gizem dolu anlaşılma kaygısı taşımayan sözlerdir ..
Şu vizeleri atlatmak istiyorum artık.
çok radikal kararlar aldım, inşallah 3 dk. da vazgeçmem. sen birini çok seviyosun ama o seni bile bile kırmayı seçiyo, ne acı. her defasında öyle yapmamıştır diyosun ama o çoktan yeni sayfayı açabilmiş. ne kadar aptalım. anladım ama aşk diye bişey yok, yok öyle bi dünya.
gri gandalf ne zamanki ak gandalf oldu, g.tü başı ayrı oynar oldu. bir havalara girdi. nerede o cana yakın, esprili, bilge büyücü nerede bu bir tarafları kalkmış, sünnetlik giymiş piyanist şantör kılıklı ihtiyar. facebooktaki tırt sayfalardan bulduğu özlü sözlerle bilgelik kasıyor bir de.

isyanım buna.
Matematiği son derse koyan kafayı sikeyim..
Abi ben buna anlam veremiyorum.Kız diyoki kahve içmeye gidersen beraber gidelim kahve içmeye gidiyoz.sonra diyoki beni seviyomusun. Evet diyorum sonra gidiyo başka biriyle çıkıyor.sonra kahve içerken beni görünce hamza naber.Yeter mk bu k8zlardan çektiğim.köpek gibi güldürsemde nafile. Üzülmekten bıktım mk bıktım.isyanın bu sistemidir ve de simtemin kölelerine.....
Dünya çok sıkıcı. Herşey boş.
O kadar hümanistim ki hepinizi öpmek geliyor içimden.
fok balıkla.. tamam tamam.
Özgürlük verilen değil kazanılan bir şeydir.
herkes her şeyi nasıl bilebiliyor ya hayret ediyorum her konuya hakimsiniz.
Dırıp Dırıp lanet olsun bu hayat...
Kendime bir "GAP year" verip içimde kalırsa pişman olacağım her şeyi o yıl içinde yapmak istiyorum.

Hesapsız, plansız, düşüncesiz..

Yani ben Miami de sahilde tanımadığım insanlarla içip sarhoş olup kumlarda uyumak istiyorum.

Para kazanmam lazım. Çok canım çekti.

GAP year: sorumlu olduğunuz hiçbir şeyin olmadığı bir yılı kapsayan süreç.
tam da aklımı kurcalayan birçok şeyle uğraşırken. olur olmaz. enteresan.
hissetmiyorum.