bugün

(bkz: oytunkaran) evet.
Aynı başlığı 30.000 farklı şekilde açmak.
(bkz: tatil)
Yalnız gezmektir bu aylarda.
Takıyorum kulaklığı açıyorum müzik orhan camisine namaza gidene kadar dinliyorum zaten 15-20 dk erken gittiğim için Allahı anıyorum içerde.
Sonra 2-3 ay oldu daha bi sık oldu mezarlığa yakınları ziyaret etmeyi de seviyorum. Rahmetli babaannem den dedeme anneanneme kabir ziyareti. Hepimizin garanti uğrak yeri olacak sonunda, ve insan ölümü daha çok hatırında tutuyor.
Sonra burada entry girmekte güzel, insanların benim vesilemle namaza başlaması dünyanın en büyük zenginliği şüphesiz.
Sonra müzik dinlemekte hoşuma gidiyor. Modelinden göksele zülfü Livaneli deniz sekiye.
Birde yeni evimizin balkonunda tamamen bitkisel olan insana kilo aldırmayıp formunu koruyan kahve ve çay içmeyi de seviyorum.
Arif yıldızın dost tv de yayınlanan bazı sohbetlerini de tekrar tekrar dinlemeyi seviyorum. "Farz etki öldün" diye YouTube da ki sohbetini kaç kez dinlemişimdir kimbilir.
PlayStation oynamayı da seviyorum. Zaten bu yüzden liseden çıkınca üniversite okuyamadım ya.* ama iyiki olmamış şimdiki üniversite mezunlarının gelecek kaygısı var. Rabbime hamd olsun benim kapı gibi işim var. Üstelik bende bu yıl üniversite okumaya başlıcam.
(bkz: öğle uykusu)
bir türbanlı kadın ile asansöre binmek.
Pasta, et, LoL, borderlands, anime, rock müzik, gerard way, dominik santorski.
Iyi insanlar seviyorum onları bana iyi olana her zaman iyiyimdir.
Iyi insanlar seviyorum onları bana iyi olana her zaman iyiyimdir.