bugün

saç şeklimden sıkıldığımı söylediğim berberimin beni (bkz: marco reus)'a çevirmesi sayesinde nazi askerleri gibi dolaşmaktayım 1 haftadır..
dik böyle kirpi gibi.. kafamı batırıyorum..*
En nihayetinde uzun saç. kulaklarımın arkasına atmıyorum çünkü kepçe olursun dediler kepçe olmak istemiyorum. uyurken sıkıntı onun haricinde herşey güzel.
yanları kısalta bileceğin kadar kısalt ense natural olacak üstleriyse daha uzun bırak kaldıracağım da.
böyle.

http://www.sporx.com/img/2013/02/01/neymar_1212.jpg
kıvırcık dalgalı bele kadar uzanan siyah renk kimi zaman omuzlara sarkıtılan kimi zaman da ortası at kuyruğu olan saç modelidir.

edit: la kel, neyini beğenmedin saçımın.
budur. görsel
1.90 boyuma 3 numara.

edit: ooo eksilenmiş. kıskanç çok sanırım.

edit 2: küfür edenler bile var. inanılmaz. sanki 19cm penisime 3 numara saç yazdım. nedir olay anlamıyorum.
iki senedir karar veremediğim için yeni tüylenen maymun gibi beş numaraya vuruyorum kafayı.

edit: yukarıdaki pezevenk boyunu da yazıp hava atmış. ben de 1.80 boyunda 76 kilo bir fit x fit sporcuyum. n'olduuu!
3 numara. sakalları da kesmiyorum. at hırsızı gibi dolanıyorum ortalıkta.
Omuz hizasinda arkadan one dogru uzayan bir model. Ilk kestirdigimde kut gibiydi.
paralel saç.bu ara çok moda.
jön saçı.
üstler uzun yanları makinadan alınmış.

(bkz: amerikan traşı)
3 numara.
1996 model chandler bing saçı.

görsel
beyle:

görsel
modelsiz benim saçım yafu beceriksiz benim kuaförüm vallah topunu inşata kaçasıca .
anarşist model. hangi saç telinin nereden çıktığını ya da nereye gittiğini anlayamıyorum. diğer adı da yataktan kalktığım gibidir.
jön saçı yaparım.
alman panzeri schweinsteiger.
3 numara.
Üstten 5 numara ile baslayip yanlara doğru 3,2,1 diyerekten gidiyor. Başka da model bilmem zaten.
görsel

edit: 7000. entry'm imiş bu sözlükte. keşke vatana millete daha hayırlı entry'ler girseydim.
alnımı kaşındıran ve gitgide daha gergin olmama neden olan nemli havlulu.