bugün

ereksiyon hakimiyetini kaybetmiş sik gibi.
görsel
görsel
akşam olsa da uyusak.
Gece cenabet olup sabah olduğunda cuma günü olduğunu hatırlamak gibi. Aynı o his. Sonra geleneksel duş maratonu başlıyor. Islak saçla camiye gidiyorsunuz. Bu kombinde çorabın üstüne giyinmiş terlik çok hoş bir hava katıyor.
her zaman ağır depresyon.
görsel
bayram sonrasında şeker tabağında yalnız kalmış kahveli bonubon gibiyim.
Son yarım saate kadar sebepsiz yere gülüyordum. Hayır olsun dedim hatta. Sonra biri çıktı ve tüm keyfimin içine etti sağolsun.

Gülmeli ağlamalı, ortaya karışığım yani.
görsel
0:00 3:01
görsel
tam olarak ifade ediyor sanırım.
Yorgun. Dinlenebileceği yer belli. Lakin oraya ulaşım kapalı.
içi oyulmuş patates gibi. güzel olan ne varsa oymuşlar da sadece kabuğum kalmış sanki. belki biraz da haşlarlarsa güzel bir kumpir olabilirim ama olmayabilirim de.

off
görsel
ıslak banyo paspasına kuru çorapla basmış gibiyim.
Türkiye şartlarında doğru bir kitabın best seller olup,o raftan sırf best seller okuyan sığ kişiler tarafından satın alınıp okunması gibiyim piyasam var ama yanlış kisilerin elindeyim her defasında.
Bi mutlu bi üzgün bi polar. (bkz: bipolar bozukluk)
görsel
dibe vurup yukarı çıkmak için salalı baya oldu ama hala vuramadım.
yazarların içinde bulunduğu haldir.
görsel
görsel
Tam bi seyler okuyo derken yine bi huzun. Yani ne iyi ne kotu. Biri geliyo oburunu goturuyo oburu geliyo birini goturuyo. Notr.
Doğum günü pastasının üzerindeki mumları üflerken pastayı masadan düşüren çocuğun hüznü var üstümde.
daralıyorum sözlük bunalıyorum.
içim parçalanıyor allah şahit aklıma geldikçe kafayı yiyecek gibi oluyorum 12 gencecik kızı..

allah belanızı versin.. allah kimin parmağı, kimin ihmali varsa binbir belasını versin.