bugün

mutsuzum. üzgünüm de.
Sanki kocam metresiyle el hareketi çekip kaçmış.
Üç çocukla ortada kalmışım.
Sanki altın gününde kısır yiyen teyzelere dönmüşüm.
Sinirim bozuldu.
gereksiz bir fazlalık gibiyim.
görsel
bir dalgalanma olmaması güzel.
görsel
Böyle.
1 gündür sigara içmiyorum. mutluyum aynı zamanda mutsuz ve endişeli.
Kırmızı başlıklı kız’ın baloda kaybolan ayakkabısının teki gibiydim. Beni bulup yedi cücelere götürdüler.
12:20'de özgür kalacağım için mutluyum.
hayal kırıklıkları böğrümü deşti.
Tekerlek içinde koşan fare.
Hiçlik..
günlerce makinada kalmış ıslak çamaşır gibi.
Tek kişiyim ve bir paket makarna yaptım. Kaç günde bitiririm acaba.
Bok gibi. Ders çalışamıyorum.
Bu aralar umutsuz bir haldeyim. Neden diye soracak olursanız (sormazsınız biliyorum) ülkenin giderek kötüleşen durumu, gerçekten cahil taklidi yaptığına inanmak istediğim ama beni şaşırtan ve sanırım gerçekten de hiç utanmadan bu kadar cahil olabilen bir toplum, adaletin bu denli göz göre göre sadece bir kelime olarak insanların ağzında sakız olarak çiğnenmesi, bu ve bunun gibi durumlar beni artık iyice çileden çıkarıyor. Tabii kendi hayatım açısından bakacak olursak da iyi bir akademik kariyer ve yurtdışında yaşama deneyimine rağmen iyi bir iş bulamama kaygısı (bence artık kaygıdan ziyade realite bu), bir şeyler için çabalasam bile bunu takdir eden birilerinin olamaması ve daha kötüsü çabalarımı anlayamaması, kısaca hayat mı beni yoksa ben mi hayatı tam anlamıyorum gibi klişe bir soruya dönmüş olmam.
Tam kahveyi hazır etmişim, ışıkları kapatmışım gel demişim nolur gel, kapı çalmış da "abi çöp var mı?" denmiş gibi.
görsel
Kafamda deli sorular.
Araba koltuğuna geçirilmiş forma gibiyim öyle şekilsiz öyle uyumsuz.
rahatlamış ve sevindirik.
Benzini olup taşı bitmiş zippo gibi. Eksik, yanmayan.
görsel
bitki örtüm kül tablası.
ruh halim yarrak kelimesidir. daha fazla büyüyemez ama daha fazla küçülebilir.

(bkz: kilo)
Bir ikizler olarak fazla söze gerek duymuyorum.
Bedevi görse şükreder.
güncel Önemli Başlıklar