bugün

oraya hiç dokunmasak dedim lakin geldik artık sıçtın sevgili sözlük dinle şimdi...

https://www.youtube.com/watch?v=L629Yy3VbB8
görsel
Şu derece amaçsız:

görsel
görsel
görsel
https://www.youtube.com/watch?v=89ecFJfJ_dc
görsel
görsel
görsel
görsel
Kötü hissetmiyorum. iyi de değil. Ama nedense herşeyi yapabilecek güçteymiş gibi hissediyorum. Bu hisle evde çekirdek çitleyip televizyon izliyor olmamda ayrı bir üzücü.
Dizi modundayım.
Uykuyla karışık hafif duygusal; mutluluk yer yer yüzünü gösterirken çoğunlukla kederli.
kafamda bi yarışma için bir sürü proje dönüyo ve hepsini geliştirebileceğimi düşünüyorum şu an ;

"I'M UNSTOPPABLE, I'M INVINCIBLE, I'M SO POWERFUL, I'M SO CONFIDENT."

unstoppable today , unstoppable today , unstoppable today
hayattaki ilk ve tek aşkına, acısından yanıp kavrulduğuna, ve inşallah ileride hayat arkadaşı olacak insana "sevgilim" diyebilmekten, sarılıp kokusunu doya doya içine çekebilmekten dolayı çok mutlu.

allah her insana hayırlısıyla nasip etsin.
(bkz: Bomboş)
yüksek yüksek tepelere ev kursunlar, beni de içine koysunlar. hiç kimseyle görüşmek istemiyorum.
görsel
acıktım ya , dışarı çık şimdi işin yoksa
mutluyum, içim içime sığmıyor. üzerimde bir yük varmış da kalkmış gibi...

bazı işlerim vardı, onları hallettim gibi. artık makale okumak değil de beni daha çok mutlu edecek şeyleri yapmak istiyorum.

gönlümde bir ağırlık vardı; sanki ferahlamış gibiyim. üzdüğüm bir büyüğüm vardı, onun gönlünü kazandım. sonra...sevdiklerime sevdiğimi söyledim. çevremdeki arkadaşlarımla görüştüm, konuştum, dertleştim.kardeşimle hafta sonu için şehir dışına gezi planı yaptım. sevdiğim kim varsa vakit ayırdım kısacası. 5 ay sonra ispanya' da ya da çek Cumhuriyeti'nde iki haftalık bir eğitim programına katılacağım. ve bu da bana değer verdiğinden emin olduğum bir arkadaşımın vesilesiyle olacak; beraber işlemleri yaparken mutlu oluyorum nedense...

aklımda olan ama bir türlü vakit darlığından okuyamadığım kitapları okuyup geceleri film izliyorum.

ne zamandır ilk defa böyle mutluyum. bir de sevdiğim yanımda olsa; bir gün o da olur ya...ben hep dua ediyorum hayırlısı için...bir gün en sevdiğim cem Yılmaz'ın yeni bir filmi çıktığında beraber izleyebileceğim ve cem Yılmaz'dan daha çok sevdiğim biri olacak yanımda. öyle çok inanıyorum ki...hatta can-ı gönülden inanıyorum.
seni kaybetmek acıbadem'de yaşamak gibi...
ruhum piç.
Bunalmış bunalmış bunalmış. Bıktım. Of.
Garantici birisiyim ama amk hayatında hiçbir şey planladığım şekilde benim isteklerim doğrultusunda ilerlemiyor.Zor şeyler değil ya zaten olması gereken şeyleri ben sadece sıraya koyuyorum ama olmuyor. Yıldım, yoruldum.
Bitik vaziyetteyim, halden anlayan insanlara ihtiyacım var çevremde be.
görsel