bugün

cep telefonların alarm bölümünde tekrar etmesi istenen bölüm var.
bir kere, hergün, pazartesi-cuma, tatil dışı ve cep telefonu modeline göre buna benzer onlarca kombinasyon.
gittiği gün kendimi bi ruh haline soktum, hergün kırılgan bi umut. yani hergün alarm çalıyor ve ruh halimi hatırlatıyor bana.
bi' an gelip susturacak alarmı ve ben o gün bir kereyi seçicem.
endişeli
öfkeli
gergin.
"çepeçevre kalabalığın içinde
ıssız bir adayım
yok elimi tutan,
gözlerime bakıp gülen
ya da kulağıma aşkını fısıldayan.
korkarım yalnızlığın kaderim olmasından
korkarım yalnızlığa alışmaktan
korkarım..."
çok yalnızım. ciddiyim!
bugün çaktrmadan sözlükde dolaşıp çalışıyormuş havası yaratasım var.
not : bu ruh halinin sonuçları patronla girilen diyaloglarda işlenecektir.
sıkıntılı. umutsuz. ne olacağını kestirememe. sanki kanserli bir hasta gibi sonunu bilip de gerçekliğe karşı durma isyanının başlangıcı. belki de isyankar. belki de saçmalama hissi. karamsar. ama havadan olamayan karamsarlık. gariplik.
sebebsiz bir mutluluğun yanında nedendir bilmem hafifte bir huzursuzluk. Depresif ama aynı zamanda umutlu bir ruh halindeyim, yada kısaca şizofrenik bir halde diyebiliriz yada bilmiyorum bir garip ruh hali işte.
(bkz: sosyalist)
kendimi yeşil elma gibi hissediyorum bugün. yer yer ekşi yer yer tatlı. öyle saf bir ruh hali üstümde geziniyor.
(bkz: kabız)
süper...
hatta son zamanlarda hiç olmadığı kadar.
zira bugün öyle bir haber aldım ki(iş konusunda)
dünya sikime minare götüme yani...
aylardır emek verdiğim, hazırlandığım bir proje nihayetinde olumlu sonuçlandı...
bu durumda artık benim için sadece güzel bir yılbaşı gecesi programı yapmak kalıyor sözlük...
çok kıskanç
korkak, üstüne atılan pozisyon o kadar ağır ki, kaldıramayacak, altında kalacak, kimse yardım etmeyecek.
(bkz: bokun sahip olduğu ruh hali)

not: 140 puanlık sınavdan 24 almış bir bünye olarak gayet normal olsa gerek. her ne kadar ortalama 31 olsa da insan üzülüyor.
düşünceli.
bu ara fazla bunalım görünüyor olabilirim fakat hiç alakası yok sadece ruh halim fazla sakin o kadar . *
yaşama eğilimli, intihara meyilli.
ortanın nah ortası bir ruh halim var bugün.
gereksiz insan. hiçbir biyolojik görevini gerçekleştirememiş ve gen baskısıyla kişilik arasında kalmış zavallı.
alkol sigara ile bütünleşmiş bir ruh hali.
yoruldum be sozluk içimdeki sevgi duygusu yitirmişim ben oyle kuçumsemişimki sevgıyı hiç kımseye yer kalmamış artık içimde.bende onun gıbı sevmek isterdım keşke sevebilseydim giderken boynunaa sarılıp tamam deyebilseydim.yapmadım sozluk yapamadım kendime lanet ediyorum sımdı.
bir gün yorgun bir gün enerjik. saf saf dolaşarak hayaller kurmaya çalışan asalak insan hali.
akşamdan kalma bir ruh hali nasıl oluyorsa öyle...
depreşik.
dutum var bülbülüm yok.
gün güneşli, buzz çok neşeli...
eee böyle güzel bir günde kendini dışarı vurma vakti.. *
tek kelime ile "gergin" olarak ifade edilebilir.
*