bugün

Telefonun başında çaresiz bekliyorum!!

görsel
görsel

yine çok reyizim.
selam tekrardan ben geldim.
burda yaş 28. brezilya sokaklarındayken.görsel
saygılar.
arkadaslar yeniden merhaba. burda sanatsal calısıyodum.
görsel

tesekkurler.
Tarihe gömülmesi gereken fotolardır.
selam arkadaslar ben geldim.

burda da san atımı icra ederken resmedilmisim.görsel

tesekkurler.
selam arkadaslar ben geldim yeniden... merhaba... bu sefer fotograf yok... biraz bekleyin...

laf sokmaya geldim... bebeklik fotograflarını atanların yine ugramadıgı fotograflardır..

neyse soktum lafımı bye..
arkadaslar selam tekrardan. yine ben geldim.

görsel

bu calısmamda ne kadar hayvansever bi kisilik oldugumu resmetmisler.

tesekkurler & saygılar.
Bir zamanlar ben de çok genç ve karizmatiktim. Bir bakan bir daha döner bakardı...

http://galeri.uludagsozlu...çlik-fotoğrafları-668484/
Yazarlarim genclik fotoraflarina beklerken kendini gosterme meraklisi 'arkadaslar merhaba ben geldim' beyin fotoraflarini gormus olduk. Hepimiz anladik ki sozlukte abuk insanlarda yok degil
yaşım 17 oldugu icin daha genci olmasa da nickaltımda bulunan fotograflardır. ugrastırmayın bakıverin.
arkadaslar tekrardan selamlar. yeniden ben geldim. erken geldim sanırım.

görsel

bu fotografta cok yakısıklı oldugum goruluyor. resmen bunun icin resmedilmis.

arkadaslar ben cıkıyorum.

tesekkurler.
görsel
Fazla masumum şimdilerde ise bir canavar..

https://scontent-b-vie.xx...1612706136_99705924_n.jpg
hübert amcaların yazlığındayken. kuzenlerim ve ben. hilda yenge çok güzel kek yapardı.
görsel
görsel
sözlük yazarlarının bebeklik fotoğraflarıdır. şakacıların başlığıdır. adamlar komik ya. çok güldük yani öyle böyle değil bayağa güldük yau bunun biraz daha az komiğini yapın da altımıza sıçmayalım.
sozluk uyelerinin genclik fotograflarıdır... bir cogunuz daha ergen oldugu icin mi acaba paylasmıyo anlamadım...

ayrıca 30 degil 28 yasındayım lutfen hassas yerlerimle oynamayın uzulurum ehehehe. *
bol bol meme içeren fotograflardır. meme ile olgunlaşmış bir gençliğin yansımalarını yaşıyoruz şimdi de işte.
geçmişteki güzel günleri hatırlatan fotoğraflardır.

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
arkadaslar selam. biliyorum cok beklediniz ama yine geldim.. nasılsınız insallah? görsel

burda 25 yasındayım ve gercekten gulusumun ne derece icten oldugu resmedilmis. en sevdigim genclik fotolarımdan.

tesekkurler ve sevgiler.
serefsizimbenimaklimagelmisti nickli yazarin fotoğraf paylaşmak istediğini lakin yanlış adreste olduğunu anlıyoruz.
arkadaşım git instagram facebook ta takıl.
arkadaslar selam merhaba. yeniden sizlerle birlikteyim.

burda yas 26. uzaklarabak adlı sanatsal calısmamız.
görsel

ilginize tesekkurler.
bir kaç resime göz gezdirdikten sonra kör edebilen durum.

bakmayınız eğer ki yanınızda 8 yaş küçük çocuk varsa bilgisayar kapatılmalı.
(bkz: iğrençsiniz)
buraya o sıfatlarla fotoğraf koyabilen adamların özgüveninden istiyorum harbiden.