bugün

Beş kardeşiz. Hepsi de benim için çok değerli.
Bende tek çocuğum.
37 kardeşiz. Evet.
iki tane kız kardeşim var. Bi dünya da yaş farkı var aramızda. Açık arayla abiyim sözlük.
Kardeşim yok . Olsaydı herhalde küçük erkek kardeş isterdim, Yani ben abla olmalıyım.
sadece 1. benim yaşımda olup 2 kardeş olan yoktur.
bir tane güzeller güzeli çirkef bir ablam var.
Bir kız, bir erkek.
Bir tane erkek kardeşim var.Benden 10 yaş küçük kendisi.Hem annesi hem babası gibi büyüttüm onu.Annem, babam sabahtan akşama kadar çalışıyorlardı o zamanlar.işin en zevkli yanı ise bayramda misafirler gelir illa teyzenin biri sorar: En çok kimi seviyorsun diye kardeşime.
-Kardeşimde cevap verir abimi diye. Onu duyduğumda çok mutlu olurum her zaman.
Dünyada en değer verdiğim varlıktır kardeşim benim.Yerim onu.Özledim keretayı .Bir ayı geçkin görmüyorum.

Edit:Az önce aradım keretayı.Hal hatırdan sonra bana şunu sordu:Abiii beni mi seçersin yoksa 1 milyon doları mı diye.Bende dedim ki tabi seni seçerim para kazanılır ama seni bir daha bulamam.O da şöyle dedi ben parayı seçerim sen gereksizsin zaten.Sonra dıt dıt dıt sesi geldi telefondan.Ben yarıldım tabi.Büyüdü be.
Erkek kardeşim var.
1 erkek kardeş. Canimin ici.
bir ablam vardır, canım ablam.
Iki abim var.
Hepimiz kardesiz desek burda oyle olur yolda suratimiza bakmayiz.
2. iki tane abim var. iyiki varlar, birini babam kadar severim.
Bir kiz.
Benim küçüğüm olan 3 erkek kardeşim var, bir de ne mutlu Türk'üm diyene sözünü benimsemiş vatan evlatları var (yobaz olanlar tarikat cemaat ilişkisi olanlar akrabam da olsa hariç).
Beş kardeşin en büyükleriyim. ikisiyle yaşımız yakındı. Hele biriyle aynı sene okula başlayıp aynı sene hatta aynı saatte aynı şehirde farklı üniversitelerden mezun olduk. Diğer ikisi elimde büyüdü diyebilirim.
dört kardeşin en büyüğüm.
3 kardeşin en büyüğüyüm.
görsel
yok kardeşim yok.
üst not: orijinali için (#33587618)

bir tane abim var. benden 10 yaş büyük kendisi. hem annem hem babam gibi büyüttü beni. annem babam sabahtan akşama kadar çalışıyorlardı o zamanlar. işin en zevkli yanı ise bayramda misafirler gelir illa teyzenin biri sorar; en çok kimi seviyorsun diye bana. ben de cevap veririm abimi diye. bunu duyduğunda çok mutlu olur abim her zaman. dünyada en değer verdiği varlığımdır ben. bir ayı geçkin görmüyorum.

edit: az önce aradı abim. hal hatırdan sonra ona şunu sordum; abiii beni mi seçersin yoksa 1 milyon doları mı diye. o da dedi ki tabi seni seçerim para kazanılır ama seni bir daha bulamam. ben de şöyle dedim; ben parayı seçerim sen gereksizsin zaten. sonra yüzüne kapattım telefonu. niye böle biși yaptıysam..