bugün

hayatlarına yön veren olaylardır. bir keresinde intihar etme olasılığı bulunan sivaslı bir kızla sex yapmıştım. yaptığım fedekarlık sayesinde hala bir yerlerde kıllı, kısa, esmer ve çirkin olarak yaşıyor.
25 senedir evliliği kazasız belasız getirdim.
"ben bir keresinde" diye başlayıp "hadi oradan be" inanmayışları ile sonlanacak hikayelerdir. helikopterden helikoptere ağzında sigara ile atlayan bile vardır.
benim değil ama babamın vardır bir tane.

karadeniz dalgaları ile bilinir.

çocuğuz o sıralar. biz sahilde oynuyoruz. gençler de denizde eğleniyorlar.

bunlar artist artist hareketler yapar iken biri dalgaya kapılıyor. çocuk gidecek. nefesi kalmadı. babama seslendi.

babam tuttu çekti bunu attı sahile. bir de bağırdı. çocuğu azarladı.

lan ne gülmüştüm o gün. ama çocuk gözümün önünde boğuluyordu çok etkilendim o an.
uzun boylu olduğum için evde perdeleri ben takıyorum.
3 yıldır hiç yalan söylemedim. dürüst olunca yalnız oluyosunuz ama öyle bir durum var.
Bir keresinde iş yerimin havaya uçmasını engellemiştim.
Sabah bir geldim her taraf gaz kokuyor. Kimse farkında değil. Hemen lpg tankını kapattırıp; arızaya haber verdirdim. Böylece zehirlenen ya da patlayan olmadı.
Bir kere de iş yerimin mühürlenmesini engellemiştim. 50 çalışanın ekmeği söz konusuydu. Charlie chaplin usulü komedi yeteneğim sayesinde denetçileri ikna etmiştim. Ama ayrıntılar biraz utanç verici olduğu için anlatamam.
Bir defasında da Tehlikeli bir operasyonla apartmanın aydınlık boşluğuna düşmüş bir güvercini kurtarmıştım. En çok da bununla gurur duyuyorum.
(bkz: kaptan orta kapı)
Ters donmus hamam bocegini bir agac daliyla duzeltip olay yerinden hizlica uzaklastim. Umarim insanlarin olmadigi yerlere gitmistir.
en fazla baskalarinin kahramanliklarina figuran oldum.
12 yaşındayken ağaçtan yavru kedi indirmiştim, bir de kimseye anlatamayacak iyiliklerimiz oldu. Söylenmez onlar.
Yaşıyoruz be gülerek!
Saymakla bitmez.

Sayarsam da bir anlamı kalmaz.