bugün

Birkaç gündür sözlükte yazacak bir şey bulamıyorum.
Memeli kadınları çok kıskanıyorum.
huzurluyum sözlük .
itiraf etsem faydası olacak mı yok? Kısacası dostla ye iş alışveriş etme.
ramazan sonrası ilk defa yoğun çalıştım perişan bi durumdayım. Emekçi olmak zor iş.
ulan hiçbir gece aklına gelmedim mi? en azından birkaç dakika düşünmeden mi; canını yaktım mı acaba diye ? kalbin hiç mi ağrımadı diye ?
Halı sahada Agüero formasıyla kaleye geçtiğim gün futbolu bırakacaktım aslında.
Uyuzun tekiyim.
ümidim tükendi artık sözlük ümitsiz bi insan nasıl yaşar ki?
Kis mevsimini cok cok cok seviyorum.
Kimseye ama kimseye güvenmiyorum.
Bu sene kararlarimi eyleme döktüğum bi sene olacak.
Arkadaşım adına o kadar mutlu oldum ki sözlük. Umarim hep hep mutlu olurlar.. *
yes i can kiss good. happy kissing days.
pokemon go oynayanların zeka seviyesinin deniz seviyesiyle bir olduğunu düşünüyorum. evet.
meğer aklın yetim yanıymış sevgi, sade sıcak bir yüreğe gitmeye o kadar heveskâr ki...
Essek kadar oldum hala daha dalinle yikaniyorum.
Rezalet.
hepimiz ermeniyiz.
Çok fazla kahve içiyorum..
Depresyondayım amk yine ya.
Not: "amk" pek kullandığım bir şey değildir ama diyesim geldi çok depresifim mk.
Tam böyle tanrıya dert yanıcam anlatcam anlatcam. O da e ben sana zaten gül bahçesi vaat etmedim ki dicek. Öyle mal gibi kalırım. Tamam vaat etmedin de gülün hep dikenli yerleri çizik çizik etti her yerimi.
insan gerçekten hak ettigini yaşıyormuş..
Ne sevindigim ne de üzüldüğüm bi haber aldim bakalim hayırlısı...
ondan geriye kalan tek şey göz yaşım.
yakıyor o göz yaşı,perişan ediyor.
https://www.youtube.com/watch?v=CBxOAFrsyxA

sen gidersen,herkes gider.
sen kalırsan yağmur diner.
kalamadın.
Uzun zamandır ben bende değilim. Kaybolmuş gitmişim fark etmeden.

Bazen oluyor öyle, hep çıkışla geçmiyor zaman düşüyorsun da. Ama fark etmeyince daha fena oluyor. Bi arkadaşım demişti herkes uçurtmadır, sert rüzgarlarda ipini tutacak sana sahip çıkacak birileri olsun. Olmadı. Aslında sert rüzgar da çıkmadı benim öyle başıboş salınasım geldi galiba. Neyse geçti şimdi.

Bi süredir toparlanmaya çalışıyorum. Kişisel rönesans. Fark ettim ki internet insanı ciddi manada yavaşlatıyor. Gerçekten vakit öldürüyor. Yavaş düşündüğümü, hayal gücümün zayıfladığını hissediyorum. Parazit gibi. Azaltmaya çalışacağım. An itibari ile ard arda üç entryden fazla girersem rica ediyorum beni kovunuz.

Düzeldikçe yazarım yine, ya da bozulurum belki. o zaman da yazarım.

Bi iki sene kadar "pause" tuşu aktifti. Şimdi derin bi nefes çekip "play" e basıyorum. Umarım umduğum gibi gider herşey.
Daha dibi olamaz dediğim bir olayın etkilerini atlatır gibi olmuştum ve tam 10 yılıma patlamıştı.
Demek ki oluyormuş amk. Dip denen şey sandığımızdan çok daha derin ve yüzey çok uzak.dibin de dibi var.
Çankırı Çorum amınıza korum.