bugün

https://youtu.be/kW_aNCpZTBo

Şu şarkıyı ne zaman dinlesem pis geçmişim gelir aklıma. Özellikle uzaklardan gelen bir kadının haykırma sesinde.
iç organlarımı doğuruyorum, müthiş bir gün.
"Ah aklımda silik düşler
Geriye geriye dönüşler var
Devrimimin ortasından
Ta en başa kaçışlar var."

Demiş bir adam. Haftalardır kafamdan çıkmıyor. Dinlememeliydim bu şarkıyı. Adından belliydi tutulacağım.
Bu son deneme olacak, ardından beni ne bekliyor bilmiyorum. Sadece daha fazla gücüm yok.
seni hala seviyorum, gülşen. unutmadım... unutamadım... ve bunu hiç bilmedin, bilemeyeceksin de... sonsuzluğa yürüdüğün o yıldan bu yana çok kadın tanıdım ama hepsi geçti... hiç biri kalmadı 'bende'... tek sen kaldın... ama ne tuhaftır ki, bir kez bile konuşmadık, konuşamadık seninle. hayat çok garip. zaman'a yanıyorum... keşkeler... pişmanlıklar... çok canımı yakıyor... elbette devam ediyor hayat, arkadaşlar, çay, beşiktaş, iş-güç... ama bir yanım hep eksik. o sinsi şey, adını koyamadığım o şey... çok pişmanım, sana söyleyemediğim için aşkımı... hep erteledim, doğru zamanı bekledim kendimce. hayat beklemeyecekti ama... bak gözlerim doldu yine, ama düşmeyecek tek damla dahi. izin vermeyeceğim... başka bir zamanda, başka bir dünyada seninle yeniden tanışmak isterim... bu kez 'seni seviyorum' diyebileceğim bir dünyada...
Hiçbir şey istemek istemiyorum sözlük bu dünyadan. Neyi çok istediysem olmadı. Umudum kalmadı sanki artık. Geçenlerde zaten geçen dediğim bir hafta olmadı birinden çok hoşlandım baya da samimi olduk dertleşip omuzunda bile ağladım ama noldu biliyor musun ben sevemiyorum deyip çekip gitti sordum alışamadım dedi içime attım gülmeye devam ediyorum sözlük her gün ki mutlu adam rolüme devam ediyorum içim kanasada. Bir yerden para bekliyordum be sözlük şimdi ay sonuna kadar mersinde ne bok yiyeceğim bilmiyorum. Yaşamak bu mu diye soruyorum hani çoğu dert yanında hiç bişi olmasada bana ağır geliyor be sözlük. Düşünüyorum örkip gideceğim bana kötü anılar yaşatan bu toprak parçasından hemde arkama bakmadan. Sıkıldım artık yemin ediyorum.
Yine ve yeniden beynim agriyor! Iskolik oldum artik bunu kendime itiraf edebiliyorum! Yo-rul-dum!!!
Rüyamda Taylor swift annemin okulunda öğretmendi dolayısıyla annemin arkadaşıydı whatsapptan bana burs verir misiniz araba alcam diyodum ama bir türlü ingilizce konuşamıyordum bir yandan da hangi arabayı alsam kaç bin lira verir acaba diye plan yapıyordum. KALKTIM ve nesquik yemeye karar verdim. Harika bir akşam.
bugün, hayatımda istediğim, dua ettiğim büyük şeylerden hiç birinin olmadığını ancak gün içerisinde istediğim ufak, önemsiz şeylerin çoğunlukla gerçekleştiğini fark ettim. bir çeşit teselli sanırım.
Gerzek ötesi bir arkadaşım var ! Ard arda mesajlar atıyor boş ya da tek kelimeden oluşan. aylık 5bin mesajı bana atıyor. 'Mesaj atanın yok nasılsa bende de çok, devlete kalmasın heheheh' diye daha da aptalca bişey söyleyerek.ama yeter ama artık bugün yarın o telefonu kırcam !
herhalde dünyadaki son temiz kalpli kız bana denk geldi. ürkütüp kaçıracam diye korkuyorum.
onu hala sevmek istesem de bana tutunacak bi neden bile bırakmadı. En iyisi kendi yoluma devam etmek. Bi daha karşıma çıkmaması dileğiyle. Bu konuda oldukça yetenekli.
Evet sözlük aradan 5 yıl gecmesine ragmen görmememe duymamama rağmen ellerim her yere onun ismini yazar ama o hiçbir yerde yoktur. hala geleceğinin hayallerini kutuyorum bekliyorum uzun zamandır resmine bakmıyordum şimdi baktığımda gözlerimin doldugunu hissettim ve içimde bir seylerin kaldığını. kapattım.içimde onun yarattığı boşluğu onunla doldurdukça azalıyorum ama buna rağmen bekliyorum ve çok özluyorum onu ve sözlük sadece biriyle olduģunu göreyim sevgilisi olduğunu duyayım başka bir şey istemiyorum o içimde kalan kırıntı umududa yok eder avuturum kendimi. Beni sevmesin özlemesin ama en azindan nasıl oldugunu bileyim be sözlük nerde nasıl ne yapar bihaberim. O kısacık geçen zamanı uzun uzun özlüyorum.
Kızıl saçlarının arasına iki elinin parmaklarını sokarak geriye doğru sürdü. Alnında tek bir çizgi bile yoktu. Sana biraz kendimden bahsedeyim, dedi. Lütfen dedim, lütfen kısa olsun. Yüzündeki güneş bir bulutun arkasına saklanıverdi. Dudaklarındaki kiraz çürüdü. Kızıl saçlarından en öndeki sol gözünün üstüne düşerek sallanmaya başladı. Neden, dedi. Artık ikimizde perdenin arasından odaya sızan batan güneş kırmızısı saçlarını önemsemiyorduk. Çünkü dedim, sonra unutması zaman alıyor. Tamamen unutmak için hiç tanımamak gerekir..
insanları bazen fazla küçümsüyorum.
fazla duygusalım.
beraber uyumak vardı şimdi be.
Cumartesi büyük bir bankanın işini proda alıyorum gece işlem yapmayın çökerse günah benden gitti.
Mnıskym Unutamıyorum.
Bir yanım senden nefret ediyor, diğer yanım sana sırılsıklam aşık.
Biz bittik dememek için Çok direndim kendime.
Bildiğim şeyi inkar etmem ama bu sefer farklı oldu.
Senden nefret ettim, sevmiyorum dedim, uzaklaştım.... Olmadı. Ama şimdi durum farklı ve ben artık biz olamayacağımıza ilk kez bu kadar Çok inanıyorum. Sevmedin çünkü, sadece istedin. olmadı bazı şeyler ve kendi isteklerin için gittin. Bu dün böyle oldu, bugün de aynı ve yarın da böyle olacak.
Her istediğin olmadığında bırakmayı huy edindiysen bizim bir dünyamız olamaz.
affedersiniz mına koyim ama bir şey demek istiyorum. geçen hafta halısaha maçında suratıma daha doğrusu burnuma top gelmişti. bişi olmaz dedi götler maç sırasında. ulan şimdi oynattığımda bi parça kıtır kutur ediyor belamı sikiyor. burnu mu kırdım kıkırdağı mı çatlattık ulan nedir bu mına koyim.
Bir öğrenciye burs vermek istiyorum.
Bugün bi film izlerken tecavüz sahnesine sahit oldum.

Nasıl bi insanliktir bu diip o kadar derinlere daldim ki

Bi insani sex objesi olarak gören insanlarin acizliğini düşündüm.

Nasıl bi hayatları olduğunu düşündüm.

Bu düşünceler eşiğinde insanligimdan utanarak filmi kapattım.
Ilk kez sokakta elimde cicekle dolasirken utandim ya da sanirim duygu durumumdan kaynakliydi bilemiyorum bir de bu ne lan ben papatya severim ayi diyemedigim icin cidden uzgunum.