bugün

sevgili sözlük kumar bağımlısıyım kendimi bu bataktan kurtaramıyorum.
Kızlar toplu bir karar almış benle aşk yaşamamak için .
Bu sözlük benim için bi aile lan. Ailem gibi oldunuz lan.

Seviyorum sizi keranacılar.
Su an olduğum ilde geçen sene bana 2 tane kız çıkma teklif etti bende mal gıbı kabul etmedim ulan ozguven patlaması mı dersiniz got kalkmasımı dersiniz bilmem ama şu an çok pısman oldum kafamı sıkıyım.....
iki gündür uyurken düşündüğüm biri var. umarım sonu hayırdır.
üşüyorum...
Allahım birine çok pis kıl oluyorum. O yumaklari kedisine tek tek monte etmek istiyorum.
birkaç entry önceki yumakli entry sözlükten herhangi birine ithafen yazılmış değildir. herseyin musebbibi is bu fotograftir. üzerine alınanlar kusura bakmasinlar.
görsel

ben bu yönleri ortadan kaldırıyorum eve gelen oyun oynamak için kendiyle ortaya çıkarıyor sonra kedi salak olduğu için bir kedi. w et bizim kendimiz maalesef gerizekalı oynamaya çalışırken her seferinde böyle dolaniyor iplere ve bu şekilde ortadan kayboluyor bir gün kangren. olacak . her neyse işte bundan dolayı o yumaklari monte etmek istediklerim var. sözlükle alakası yok.
Ne kadar da ihtisamliydi her sey . herkesin imrendigi cinstendi.
Ben defalarca hoscakal deyip yeniden yuzune gulenim evet, ama defalarca da hirpalandim . bendeki sevgi eger bugun benim bile gozumden dusmusse, sen geriye donulup bakilmayi bile haketmedigini gostermek icin cok cabaladigindandir.
en son bi kızla buluşmaya gittiğimde ihtilal yüzünden sokağa çıkma yasağı vardı.
ölüyorum sözlük, bilinçsizce...
bugün Beylikdüzüne giderken metrobüsle gittim. malum kitap fuarı var. giderken de boş alan nasılsa deyip körük olan yere geçtim. nasıl bitmek tükenmek bilmeyen bir yolsa artık indiğimde kıymetlim körüğün şeklini almıştı. keşke bu kadar sürede yurtdışına çıksaydım diyorum şu an kendi kendime.
aramızda eleştiriye tahammülü olmayan yazarlar olduğunu görüyor ve hepsinden nefret ediyorum. uzak olun hepiniz.
Çevremdekiler beni umursamıyormuş gibi hissettiğim için neredeyse yeni bir çevre edindim. Ve sinsi insanlardan oluşmuyor.
vizelere çalışmam gerekirken birdenbire aklıma geldin yine. nefret ediyorum senden 3 yilimi çöpe attigim için. o kız senin gönlüne hiçbir şey yapmadan girdi bense 3yil uğraşıp bi iz bırakamadim umut sevgi hepsi bosmus artık hayatında yokum ilk defa mantıklı bi karar aldım ama sevdim be allahsiz.
öteki olabilmeyi, yerine koyabilmeyi, geride durabilmeyi öğreniyorsun.
Hayatta oyaladigim tek kisi yine benim.
Sevgimi harcamakta olaganustuydun.
baya yalnızım. bir yıldır telefonda ne mesaj ne arama. (aile hariç). insan bir *nooluyozz* oluyor.
Hayatimin problemini yillarca çözemedim. Su an her şey çözüldü kafamda ama bu sefer de iş işten geçti.
Hayatimda hic guzel bir sey olmuyor.
yorgunum sözlük .
çok yorgunum.
bir resim paylaşabilmek için her konuya yorum yaptığım doğrudur zira hala çaylağım.
bunu herkes diyor ama ben de diyeyim hayat yarrak gibi amına koyayım. lan güzel bir bölümüm var ileride iyi para kazanıcam falan ama içimde gram yaşama sevinci yok. arkadaşlarım dsen hepsi günü kurtarmalık arkadaşlar, sevgilim desen zaten yok yakışıklı adamım herkes tav üniversitede ama hoşlanamıyorum hiç kimseden. ben zor kızı istiyorum amına koyayım ama yok o zor kız da. namuslu olsun güzel olsun için dışı iyi olsun amına koyayım çok mu bir şey istiyorum ben. sabahın sikinde kalkıp okula gidiyorum eve dönüyorum. amına koyayım bu nasıl hayat lan evden okula okuldan eve. arada şımartıp kendimi çapkınlık falan yapıyorum ama yok amına koyayım ya tat vermiyor. benim istediğim hayat bu değil. yaptığım hiçbir işten zevk alamıyorum. borçlarımda birikti öğrenci adamım 750 lira kredi kartı borcu geldi ne yarrak yiyeceğim bilemiyorum. bana şans dileyin oğlum çünkü gerçekten çok ihtiyacım var. bana dua edin ben de size dua ederim eğer öğretirseniz. * şuan kafam güzel çok küfür ettiysem affola ama hayattaki tek dileğim bana ve aileme yakışan bir kız bulmak ve iyi bir maaş. başka bir şey istemiyorum lan valla. her şey üstüme üstüme geliyo gelmesin artık amına koyayım hadi koydum.