bugün

sozlukte yer alan kedi resimlerini ben artiliyorum.
platonik aşkım yüzünden gün geçtikçe eriyorum.. tam 3 yıl oldu..
kafam çok karışık. yanlış zamanda doğru kişiye sevme durumunu yaşıyorum. imkansız aşk olayını ilk kez tecrübe ediyorum. çok heyecanlıyım. delirdim. yarışmacı arkadaşlara başarılar.
Hayatta 3 kişiyi öldürme hakkı istiyorum. Eminim daha mutlu ve huzurlu olacagiz.
elimde filtre kahve, uykumdan bir adım önce bir kaç paragraf karaladım,

imlâ ve mantık hataları barındıran bir rüya görmek istiyorum bu gece.

https://www.youtube.com/watch?v=6NzeQkBuxNE

yıldızları örttüm üzerinize,

iyi uykular, takım elbiseli güzel adamlar.
Yurtdisina yerlesmek ya da yerlesmemek butun mesele bu. Her bokum imkanim varken niye yerlesmiyorsun? Diyorlar bana. Haklilar da ama cevap vermiyorum. Tutuo avrupayi rahat rahat gezecek bir kiz arkadasim yokken kalkip yola tek mi cikim ?
kar yağsın istiyorum. kar yağsın kar kar kar kar kar. kar yağsın.
bazen iyi ki şöyle okkalı, fiyakalı bir fotoğraf makinem yok diyorum. müthiş şeyler yapabilirdim ama bağımlısı olurdum sanırım. çok pozcuyum.
çoraplarım kokuyor. ayakkabım kokuyor bence. ayakkabı almalıyım. param yok. ama olsun cumhurbaşkanımız var. sarayımız var.
yanınızda samimi bir bayan arkadaşınız var.. sohbet ediyorsunuz.. konu birden aşk'a geliyor.. sonra aklınıza 'o' geliyor. gelipte hiç gitmeyen. keşke şuan yanımda, arkadaşımın yerine 'o' olsaydı diyorum ama nafile..
şimdi neden küfür ettiğimi daha iyi anlıyorum, türkiye küfürsüz yaşamaya uygun bir ülke değil.
Evimden gelen her parça oraya ne kadar uzak olduğumu tekrar tekrar hatırlatıyo bana,daha önce hiç bu kadar özlediğimi hatırlamıyorum ve aylar var kavuşma vaktine ;her şeyin başlangıcındayken daha nedir bu sonunu görme hevesi?Kendimden uzaklaşmaya ihtiyacım var.
Her şeyi bırakıp memleketime dönmek istiyorum ama bunu yapacak cesaretim yok ve devam etmek zorundayım.Dönüp ne yapacağımı da bilmiyorum ki.Korkuyorum be sözlük herkesi kaybetmekten korkuyorum.
bugün kendimi tekrardan sevdim affettim barıştım kendimle. zaten başka türlü hayatım bombok. günlerdir sorguladığım kişiliğimi bugün bir kez daha tekrardan takdir ettim.. bu yüzden mutluyum çünkü kendimi yönetebiliyorum.. değiştirebiliyorum geliştirebiliyorum böyle sanmak bile çok güzel... hıhı bugün huzurluyum.
Kafam çok karisik sözlük.bu insan dünyaya neden gelir diye kendime sorup duruyorum.cevabını bulursam o o cevabın peşinden kosucam ama umarım cevap beni bok çukuruna suruklemez.
Yine akımda bugün sen varsın,
Yine derdinle hayalim hasta.
Yalnızım.
Örümcek ağı bağlamış ruhumu.
bir dostum olsa sadece bir dost.
Anlatsam her şeyimi Sevincimi, acımı
O Anlatsa ben dinlesem. Gülsem onunla ağlasam.
Her şeyi içime ata ata Doldum artık.
mutlu numarası yapmaktan bunaldım, yoruldum.
sağımda pismanliklar solumda yalnızlık
Gittikçe eziliyorum, eriyorum.
bir dostu hasretle bekliyorum, sabırla.
ölmeden gel olur mu...
küpe takan erkekten, küfür eden kadından, sözünü tutmayan devlet yöneticisinden nefret ediyorum.
canım pırasalı börek istedi.
Eski aşkım içimde ukte kalmış. ikimiz de birbirimizi sevdik ancak araya kilometreler girdi.
kozahandan aldığı şal ucundan yırtıldı .benim moral sıfffır sıffır sıffır sıffır.
içimde kötü bir his var ...bu aralar sık sık totem uyguluyorum ve sebebini bu basit totemlere dayandırarak veya içimi rahatlatan bir sebep gibi kendime sunarak kesin , net , kati beni üzecek veya iyi gelecek bir takım kararlar almaya yoğunlaşıyorum ... Umarım böyle bir karar alacaksam da bir mantığı olur ve beni , çevremdekileri ve kararın konusu kişileri iyi hissettirir...

Belki de sabahtan beri hem aklımda hem dilimde olan ve muhtemelen üşüttüğüm için ortaya çıkan miğdemdeki ağrıdır bu kötü hisse sebep...zaten hangi rahatsızlık insana kendini iyi hissettirir ki ?

Hayırlısı be dostlar hayırlısı...
Düşüncenin soluk ışığı bulandırıyor
Yürekten gelenin doğal rengini.
22 yaşındayım ve iddaadan para kazanılamayacanğını daha yeni anladım. battım.
atatürk'ü sevmiyorum. ona saygı duymuyorum. lakin ona hakaret etmiyorum. bunun sebebi ise onun da bana hakaret etmemiş olmasıdır.