bugün

Karşımdaki insana ne kadar dürüstsem o kadar salak yerine koyuluyorum. Bu nedir ya? Kazma mısın çocuğum? Neden dürüst değilsin? Neden ağzında geveliyorsun? Neden gönderme yapıyorsun ergen gibi?

Böyle insanlara sevgi sözcükleri söylediğime yanıyorum. Evet.
Şu anda sana sezen aksu'dan kaçın kurasını göndermek istiyorum.
Her dinlediğimde aklıma geliyorsun ve ben seni aşırı beğeniyorum. Seni çok mutlu ederim lan ben! Diye not düşmek istiyorum altına da.

Ama tabi ki olmayacak duaya amin demeyeceğim artık. Hayal etmekten kurudum ama yine de yapmayacağım.
canım yanıyor sözlük. hem de çok ayıplı bi sebepten.

ulan bir gün böyle bir entry buraya gireceğimi tahmin bile edemezdim ama paylaşmadan edemicem.

dün akşam duşa girdim life sabunu sürdüm temizleniyorum bu cinsel organın oralar tabi daha önemli. apış arasını temizlerken birden canım yandı. afedersin ama malzemenin alt kısmı sızlıyor. yani bildiğin malzemenin altı acıyor ama. çevirdim baktım kızarık. fazla osbir çekmekten soyulmuş gibi hem de. ulan sabun yakıyor su acıtıyor derken kendimi dışarı zor attım. gece iyice tembihledim bakın odaya sakın dalmayın diye. çıplak uyudum amk çamaşıra değdikçe et kopuyor sanki. sabah uyandım morarmış aq. korktum hemen arko krem sürdüm akşama yumuşadı biraz. sonra bir kızla konuşuyordum baya çakal. sütyenden taşan memeli fotolar atıyor bilerek sanırım. lan ister istemez malzemede hareketlilik oluyor. ereksiyon olunca ölecektim aq krem falan fayda değil ölecem acıdan. bir tane de kız inatla ablamlar gitti tek film izlemekten sıkıldım deyip duruyor gitsem kendi ölümüm olur aq bu halde. ve kötüsü, her hareketlenmede her işemede daha pis acıyor. yarın sabah uyandığımda geçmezse doktora bile gidebilirim. elim değdi altı üstü aq bu ne morluk kesik yok iz leke yok bu nasıl birşey anlam veremedim.

oh be rahatladım.
Jetler sehit kaniylami calisiyo sozluk anlamiyorum. Madem 100 pkkliyi gebertecek bilgiye ve imkana sahipsiniz neden sehit vermeden operasyon yapmiyorsunuz?
ikisi de online.. birbirlerine yazıyor.. beni uyku tutmuyor.
Eski sanatcilari dinleme gibi bir takintim var. Ozellikle engelbert humperdinck ve tom jonesin sesini cok begenirim.
23 yaşındayım ve "dost" diyebileceğim insanları sıfıra indirgedim. arkadaş bu yaşta yapayalnız kaldım şu koca, zalım dünyada iyi mi?

şimdi ne bok yiycez be sözlük? bir twitır hesabım bile yok ki kendi kendime atar gider yapayım. kara bahtim kör talihim.
Oğlum beni niye yazarlıktan attınız lan, ne güzeldi herşey. insanlar bu entryi görüyor mu onu bile bilmiyorum eksi falan verin görüyorsanız..
benim de beni belirli bir anda düşünmem tesadüf.
Geceleri hiç sevmez oldum be sözlük. Bütün hüzünle beraber geliyor. Bütün kalp kırıklıklarıyla. Nefes alamaz hale getiriyor. Herşeyi yüzüne yüzüne çarpıyor. Unutamıyorsun. Unutturmuyor. Acı çektiriyor. Yürek acısı.
asla dindar olamayan bir imam hatip mezunuyum. üzgünüm. yada değilim.
sabaha kadar uyumadım.
doğrusu uyuyamadım.
aklıma gelen birkaç düşünce...
beni uyutmadı...
bari hazır bu saate uyanık kaldım.
en güzeli sabah namazını kılayım dedim.
şimdi yine ayaktayım...
konuşmak isteyen bir arkadaş yeşillendirirse memnun olurum.
Ben sevgili aramıyorum. Helalim olacak kızı arıyorum. Hadi hayırlı günler..
karşılaştığın bazı insanlar vardır. çok ama çok parlak ışık gibidirler. hiç çaba harcamadan hayatının akıntısına kapılırlar. asla unutulmazlar.

ben onlardan birisi değilim. ihtiyaç duyulmak istiyorum. ya da en azından özlenmek istiyorum.
bugün hayırlısıyla yeni işime başlayacağım. Tanrı yardımcım olsun yeni işimde. alnımın akıyla bu işin üstesinden gelmeyi nasip et tanrım.
Sismis sag gozum, daginik saclarim, makyaksiz suratim, bunlari kapatmaya calisan kocamab gozluklerimle serkesligin dibindeyim.yine sacma sapan bir sehirde sacma sapan hallerde, terminalleri ezberlemis durumdayim.icim sökülüyor,nolur yeter.
şehit haberlerinde ağlayan anne babaları görünce kendi üzüldüğüm şeylere bir bakıyorum da... aşk acısıymış , kendimi sikesim geliyor.
Bekliyor muydum?
Galiba.
' ben o'na bisiklet alamadım cadde de araba çarpar diye siz o'na nasıl kıydınız? '

şehit annesinin, annemizin bu cümlesi bana çok çaresiz hissettirdi ulu.

rabbim, annelerimize sabırlar versin...
yeni tanıştığım insanlarla iletişim kurmakta zorlanıyorum,benden çekiniyolar sert biri de değilim bir terslik var sözlük.
kendimi taniyamiyorum. kendimi taniyamayacak seyler yapiyorum artik...
Kalbimin odalari ya haddinden fazla dolu ya da bombos. Bilmiyorum, anlayamiyorum.
Artık ne düşüneceğimi ne hissedeceğimi bilemiyorum.. Hissizleşmedim fakat karmakarışığım... Şehit olan gençleri, komutanları düşündükçe yüreğim , beynim yanıyor.. içimde sürekli bir ateş. Gözlerim dolu dolu bakıyorum. Ne yapmalı? Nasıl önlemeli ölümleri?

Hayal kurmaktan utanıyorum! O 20 yaşında şehit düşen çocuğu, hayatını düşündükçe kendimden utanıyorum.. Hayatımdan, imkanlarımdan, kendimden utanıyorum..

Ama utanmayanlar var! Şehite kelle, 400 vekil vermezseniz kaos olur diyen, şehit babalarına terbiyesiz diyebilen, acıdan kederden beslenen utanmaz ve utanmazlar.. Hakkımı hiç birinize helal etmiyorum! Bu dünyada iki yakanıza yapışamasam da öbür dünyada iki elim yakanızda...
Persembe gununu beklemeye gerek yok. simdiden uzulebilirim. Sonuc belli.
"Ben ölürsem küllerimi adriyatik denizine serpip, cenazemde şu şarkıyı çalın ve sonra her sene mezarıma gelip bir duble..." diye devam eden egomanyak isteklerim yok. O zaman zaten ölmüş olucam. isterseniz cesedimi çöpe atın, farketmez.*

Birileri kedilerime iyi baksın sadece.