bugün

Tam bir saattir sadece indilanın derniere danse şarkısını dinliyorum. Ve ben yabancı şarkı sevmem. Manyağa bağladım resmen. Benim içimde ki stresi alıyor bu şarkı ve ben tam bir saat olmasına rağmen bırakmadım. Acil tatile ihtiyacım varsa demek ki.
Vitamin sebebiyle Artık çok acıkıyorum, kilo almaktan korktuğum için kendimi süt ile durduruyorum.
Ama benim canım da mangalda sucuk istiyor. Çoküzülmeliifade.
ulan serdar ortaç'ın 1yılda 9milyon dinlendiği ülkede pentagram 3yılda yarım milyon anca dinleniyorsa sokim ben öyle gençliğe!

insanoğlu kendini arar
dünya döner milim milim
eğer göçüp gidersen bugün
yarım kalan işin var senin
(3yılda yarım milyon)

sana dün gece asılı kaldım
yüreğine yazılı kaldım
daha sıkı kazı diyorsun
silecek adam çok
(1yılda 9milyon)
ne bir sevenim var ne seven bi kalbim.
Sanırım grip olacağım sozluk. Sabah kötü bir halde uyandım. Hayra alamet değil.
Tenin geliyor gözümün önüne, hapsettin beni kendine alazım, affet ama seni özledim, içimde bıraktığın yarayla zor zamanlardan geçtim ama meyvesini yiyeceğimi de biliyor inanıyorum sana kavuşunca..
şuanda bu şehirde bu iş yerinde bu soğuk suratlı insanlarla değilde şöyle bir istanbul'un güzeller güzeli rumelikavağında olmayı çok isterdim yarabbi... elimde buzlu bir rakı, masada dil balığı, midye veya kalamar tava, belki birazda kavun... ve en önemlisi şimdiki sahtekarlardan ziyade masada eski dostlar oturmalıydı... istanbul'da şöyle güzel bir alaturka sefası yapmak isterdim şimdi ah ulan ah! https://www.youtube.com/watch?v=-sGsAl0J0E4
1 ay sonra bir sene olacak ayrılalı . Ne hikmetse unutamadım . Unutamıyorum. Nerdedir napiyordur bilmiyorum . Meraktan geberiyorum. Acaba bende onun aklına geliyor muyum diye hergün düşünüyorum. Bir gun diyorum ki tabi aklına geliyorumdur sonuçta okadar animiz oldu illaki aklina gelir diyorum. Sonraki gün beni unutmustur aklina gelmem belkide bir sevgili bulmuştur diyorum. Sözlük içim içimi yiyor. Telefon numarasi hala aklinda ancak yapamam 1yil olmus insan bi arar hatir sorar sen nasıl bi insanmissin ben seni nasil sevmisim. Onca guzel animiz var anilarimiza ragmen diyorum ki keşke cikmasaydin karsima keske sevmeseydim keske hic olmasaydin .
Platonik aşk yaşamayı seviyorum, hiç görmeden sadece yazılanlara bakarak karşımdakini değerlendirmeyi seviyorum. Yüzyüze görüşüp birbirimizde kusur bulup o büyünün kaybolmasını istemiyorum. Belki de acı çekmeyi seviyorum, aşk acısı.
mutluluğum çok kısa mutsuzluğum çok uzun sürüyor.
8 gün sonra cebimden 400 lira çıkacak ama 180 liram var.
gelen mesajlar üzerine itiraf ediyorum. Ben hacer değilim. Ben ahmet değilim, bu benim fake hesabım değil. Nurgül de değilim.
Sözlük yazarlarından birinin eski sevgilisi de değilim şu anki sevgilisi de değilim. Boşuna umut vermek de hayal kırıklığına uğratmak da istemem.
parasızlık kadar olmasada fazladan bir kaç bin tl paran olup çatır çatır yiyebileceğin bir samimi dostunun olmaması da kötü.

yalnız bir adam olan ben fazlalık olan paramı nasıl harcarım bilemiyorum. bu sorucu ciddi ciddi soruyorum sözlük.

yalnızlık olgusu bende her eylemi anlamsızlaştırıyor.
Dun annemle muhafazakar bir otele geldik. Yani tesiste karma havuz yok ve kadinlar havuzu da ayri. Ben de annem havuzu bulamaz diye gorevliye sormaya basladim. Dedim kadin havuzlari ne tarafta. Kiz kem kum ediyo iste kadin havuzlari ayri ve kapalidir ivir zivir tam net vevap vermiyo. Tamam dedim ben biraz dolanayim. Bahceye ciktim bi tarafa dondum arkamda bi eleman bagiriyo beyefendi o taraf kadin bolumu yasak. Pardon dedim hicbir uyari tabelasi yok kusura bakmayin. Sonra aydim durumu. Elimde telefon kadinlar tarafini arayan bi sapi benim de gozum tutmaz. Bi ara talimatlari okuyunca nasil bir damga yedigimi iyice anladim. Kadinlar bolumununden goruntu almak yasaktir. Su an o elemanlara karsi kendimi sapik gibi hissediyorum.
kız kardeşimin yaninda dolanan gebertmeye çalıştığım herifi yakışıklı buluyorum. evet lanet olası bi şey. (bkz: kız kardeş) (bkz: kız kardeşini kıskanan abi)
Mevsim normallerini, Sol elimle saclarindan kavrayip sag elimle beliyle kalcasindaki boslugu sertçe tutup, duvara yaslayarak deli gibi sikmek istiyorum.
Biliyorum ki gün gelecek birileri yaptığı seyden pişmanlık duyacak ama çok geç olacak... ve eminim ki insanlarin sessiz olanları gün gelip sesli olanlarını yenecek ve mutlu olacaklar.
mutsuzum sözlük.
inci sözlük berbat bi yer lan.
Arkadaşların aramıyorsa takılacak evi bulmuş, kendilerini gezdirecek bi araba ayarlamış, sigarayı kurtarmışlardır. Bu üç ihtimalden biri gerçekleşmemiş olsa seni ararlardı. Ya da sen onlar seni arıyor sanarken onlar aslında ya şoförün, ya ev sahibinin ya da torbacının telefonuna ulaşmaya çalışıyorlardı.

Çok seviyorum lan sizi, o duygusal bağlarla bezediğiniz çıkar ilişkilerinizin hastasıyım köftehorlar.
karaktersz demek istemiyorum adam değil hiç demek istemiyorum ama her defasında zorluyosun şansını be canısı
evet itiraf ediyorum o orospuyu kiskaniyorum ama sorun şu ki senin onj sevmediğini zaten biliyorum 120 beden olmuş o göğüsleri dikkatini cekiyo istediğin zamn sana vermesi de cazip geliyo olabilir ama bi düşün be sever mi seni bi haber devrelerim yine yandı lan bu konuyu düşündüğüm için kndime acıdim yaw harbi karaktersizsin sen ya.
hedefim var ama ulaşacak cesaretim yok.
Itiraf ediyorum fenerliyim ama galatasarayin oyununu begeniyorum yoksa galatasaraylimiyim .
tekrar mesaj atıp neden üzüntüye sokuyorsunuz insanı.
Sozluge foto attik, kimseden bi yorum alamadık. Olmazki yazarlar.