bugün

Bakkalda 10 kuruş eksiğim çıktı cebimdeki sakızı uzattım, afalladı.Gün intikam günüdür bakkal amca !
Gizli gizli Ahmet Kaya'yı dinlediğiniz gibi şimdi de
Gizli gizli demirtaş'ı izlediğinizi biliyoruz.
 biz yedinci sınıftayken batuhan diye bir çocuk vardı. erkekler tuvaletine 7a kızlar kop kop yazmıştı. ben direkt şahit olmasamda olayı duydum. daha sonra rehber öğretmenimiz bi ara beni kenara çekti. yazıyı kimin yazdığını sordu. ben ilk başta bilmiyorum desem de yalan söylemeyi hiç beceremediğim için en sonunda batuhanı ispiyonlamak zorunda kaldım. çocuk benim yüzümden okuldan atıldı. yılların ardından itiraf ediyorum batuhan seni ispiyonlayan bendim. neyse iyi ki ispiyonlamışım hiç de sevmezdim zaten şerefsizi. işte bu da böyle bir anımdır kardeşlerim hadi hayırlı geceler.
Kemençe ve tulum sesiyle mutlu oluyorum.
Bugun mevlut vardi bizde.. okul bitti ise baslayali oldy biraz.. araba falan aldim.

o kadar iyi bir ise sahibim ki.. sartlari o kadar iyi ki..

ama ben mutsuzum..
Hayatimdan mutlu degilim..
Cogu aksam tek basima gidip floryada oturdugum zamanlara geri dondum..
Denizi izlerken,
Ucaklari seyrederken,
Etrafimdaki insanlarin konusmalarini dinlemeyi ozledim..

cok garibim.. cokta hayatimdan mutsuzum.. mutlu olmam gerekirken... neden boyleyim neden ?
artık gitme zamanı sòzlük internet paktinin son mbları.
onu hala sevicem o benim aşkım ama gitmem gerek artık bi seyler yapma vakti. gecen sene olmadı üniversite bu sene olacak kaldì 30 gün.bu saatten sonra adam gibi çalısıp kazanacam. kendime ve zekama güveniyorum.
seni hala seviyorum bu arada sevgilim. unutulmuyorsun.
senelerdir ara ara aklıma düşen kısa hikayeler yazarım, yanımda o an yazacak bir kağıt veya kalem yoksa telefonuma kaydederim. hepsini bir kitapta toplasam kısa öyküler adı altında bir kitap çıkarabilirim, sadece biraz özgüvene ihtiyacım var ve yol gösterecek birine sanırım.
bugün berabere kalıp ağır yara alsak da umudumuz sağlam.
"olmaz olmaz deme olmaz olmaz" diye bi söz vardır. buraya kadar geldik. sonuna kadar gideriz.
eğer yine de olmazsa canları sağolsun.
stadı olmadan, üç kulvarda koşturdu.
çok da sevindik.liverpool u eledik.
sağolsun hepsi.
her zaman her yerde beşiktaş.
Lys nin amk .
Yazar olmak istiyorum.
Bugün 8 saat ders çalıştım.
ikili ilişkilerde illa ki bir taraf kırılmak zorunda mı. neden bu işin doğası böyle acaba merak ediyorum.
telefonu hep en düşük parlaklıkta kullanıyorum, iki dakikadan fazla güneşe maruz kalırsam gözlerim şişiyor, kanlanıyor, yaşarıyor. odamın perdelerini hiç açmıyorum, ışıktan rahatsız oluyorum.
lakabım dahi var.
(bkz: yarasa)
yaklaşık 13 yaşıma kadar istatistik kelimesini "istatislik" olarak biliyordum. sonra bir baktım insanları yanlış yazdığı -de'yi düzeltiyorum.
seviyorum. korkuyorum. varlığın da yokluğun da yetmiyor. ama seviyorum. hep sevdim hep sevecem.
Gün gelecek buralar bok gibi olacak.

Benimki de şans işte, iyi koku alabiliyorum.
Ancak, doğum günlerinde insanlara ne alacağıma çok zor karar veriyorum.
Koku alayım diyorum, seçemiyorum. Durakta beklerken gelen otobüsün ne otobüsü olduğunu seçemiyorum.
Öğrenci kartım da yok öğrenci basamıyorum. Yazın kumsalda terliksiz kumlara basamıyorum.
Yanıyorum. Ben yanmıyorum, ayağım yanıyor. Bir tanıdık öldü mü yanamıyorum.
Duyguları derinden hissedemiyorum. Kolum uyuşunca parmaklarımı hissedemiyorum.
Param yok, hisse alamıyorum. Kaç aydır para biriktiriyorum, yeni telefon alamıyorum.
Telefon bozuk, yaptıramıyorum. Başkasına portremi yaptıramıyorum.
Yapacak bir şey bulamıyorum. Kendimi kaybettim, bulamıyorum.
Sonra kedimi kaybettim, ben yine ben de bittim, miyav.
ipliği iğne deliğinden geçiremiyorum. Yaşlıları karşıdan karşıya geçiremiyorum.
Hamilelere yer veremiyorum. Sivrisineğe saz, arabaya gaz veremiyorum.

Ama şunu biliyorum, üşüyorum. içimi ısıtacak şeyi, bulamıyorum.
Çocukken yutan elemanı Pikaçu Taso'm olarak bilirdim. Sonra bana 0'ı öğrettiler okulda.

O zamandan beri Sol elde var sıfır. Sağ el dolu, anla artık yokluğunu.

Yani olmayan gereksiz sevgili, yine sardı boka.
Bir boka benzemeyen minimal şiir ile kapatıyorum bu bok çukurunu..

Sen gittiğinden beri Abbas Güçlü ile Genç bakıyorum hayata.
Bakıyorum ama, senden başka bir şey görmüyorum.
Bana yokum artık diyorsun ama..
"madem yoksun,
neden varmış gibi davranıyorsun?
madem varsın,
neden yok olmaya bu kadar meraklısın?"
yaklaşık 6 aydır evden çıkmıyorum ve eskiden üzerinde dakika düşünmediğim olaylara günde 2 saat ayırıyorum. hani trip'te olduğunda halı desenini incelersin ya hayatım aynen öyle. 2 aydır telefonum kapalı. bütün sosyal medya hesaplarımı sildim. burayı da silcektim de unutmuştum ve bir anda karşıma çıktı 2-3 bi şeyler yazayım dedim. din düşünmüyorum artık kafa kalmadı en iyisi insanlığa fayda sağlamak diye düşündüm ama bu siktiğimin insanlarına fayda da saylasak bi sik olmaz alayı nankör ve bilgisiz o yüzden sessiz sedasız ölmek en mantıklısı galiba.
Sözlük sado-mazoşist olduğumdan şüpheleniyorum. Kendime acı çektirmekten gereksiz bir oranda hoşlanıyorum. Nedenini sorgulamıyorum çoğu zaman. fiziksel olarak değil yanlış anlaşılmasın psikolojik olarak kendime eziyet ediyorum adeta. Buna bi dur demem lazım.
Güzel bir çok şey çabuk unutuluyor, en ufak kötü bir şey her an akla gelebiliyor, hayatın cilvesi.
her sabah, sadece bir anlığına, uyanmak için bi sebebimin olmasını istiyorum. sadece on saniyelik bir sebep bile yeter tekrar uyumama.
Victoria's Secret defilesinde gördüm seni. Üzerinde krem rengi, taşlarla süslenmiş iç çamaşırı vardı. Bronz tenin ile Venüs heykelini andırıyordun. Eğer buradaysan bul beni. Ben ekran karşısında oturan siyah eşofmanlı adamım.
itiraf ediyorum . terk ettiğim , reddettiğim , vazgeçtiğim ve yok saydığım kimseye karşı hiçbir üzüntü , utanma ve pişmanlık hissetmiyorum. bir daha olsa bir daha yaparım. yine söylüyorum : yaptığım hiçbir şeyden pişman değilim .aklım hala yapmadıklarımda. çok ah aldım
Sanırım kendimi mutlu etmenin bir yolunu bulamadığım için başkalarını mutlu ederek bu duyguyu unutmamaya çalışıyorum. Hoş her şey iyi sağlıklı huzurluyum ama artık mutlu olmak için küçük şeyler yetmiyor sanırım. Olgunlaşmaya başladığımdan mı bilemiyorum.
hic bir yasam belirtisi yok.
yarın 2 tane sınavım var ben hala erikli başlıklara bakıp gülüyorum.