bugün

Herkes basit geliyor.
Herşey basit geliyor
Bir ben mi böyleyim.
13 yaşımda yaşlı bir doktorun bana günde kaç kere mastürbasyon yapıyorsun sorusu ve ardından gelen utanç duygusu .
Geçmişi siliyorum, yoksa terkedersin, affet.
inanılmaz mutluyum sözlük, ağzım kulaklarıma varacak mutluluktan. yaşasın keyifli pazar günleri, yaşasın sendromsuz pazartesi günleri.
Söylemek istediğim ama bunun için daha çok fırın ekmek yemem gereken şeyler var.
Bugün birinci evlilik yıldönümümüz sözlük. geride kalan 1 yıl, ve bana verdiği dünyalar tatlısı kızımız için, huzurunda teşekkür ediyorum bi tanecik karıma.

onu çok seviyorum..

benden ona gitsin ------>>> https://www.youtube.com/watch?v=UfsC_GsMKRs

vay arkadaş, sözlükte ne kadar evde kalmışla çocuğu olmamış varmış. doyamadım eksilere...
Ben dini çok sorgularım. Hatta çoğu şey hala mantıksız gelir. Okurum, baya okurum. Ara ara ateizme kadar gidiyorum. Ve islama göre kesin şirk içindeyim.
Sorguluyorum. Tam bir tanrı inancına sahip değilim.
Ama..
Ama çaresiz zamanlar oluyor. O kadar çaresiz ki. Kimse yardım edemez. işte o zaman tanrıya yöneliyorsun. Ellerini açıyorsun, mecbursun...
Bir tanrı var mı yok mu bilmiyorum.
Ama tanrı olmak zorunda. Var olmak zorunda. Yapayalnız olamayız. Tek başımıza olamayız. Ölümün sonrası bir hiçlik olamaz...

Bir kitap okudum. uçurtma avcısı. beni çok etkiledi.
Orada geçen bir cümle hiç mi hiç aklımdan çıkmıyor; "allah'ı o yaptıkları görkemli, gösterişli ve pahalı camilerde bulamazsın. Allah'ı altınla bezenen kabe örtülerinde de bulamazsın. Allah nerededir biliyor musun? Allah işte bu hastanededir. Evladını yitirmek üzere olan bir annenin gözlerindedir. Bu savaştadır. Kan kokan gecelerimizdedir.
Allah insanların çaresizliğindedir."
Seni çok demiyorum çok çok çok seviyorum güzel kalçalı kız.
başlık nasıl açılır bilmiyorum aslında merakta etmiyorum.
çok değer verdiğimiz için terk edildik.

biz bunu hak etmedik azizim.
Bir gün ağzından,çok sevdiğin insanlardan biri için bir söz çıkar. Ve gün gelir o söz kehanetin olur. Ve sen hiç bir şekilde engel olamazken,birde bakmışsın destek oluyorsun. Allah'ım yarabbim.
kıza hala açılamadım.
Aslında yine oldu amına koyayım.
yine fark etmeden yer buldu kendine.
farklı biri.
Belki onun için de uzun itiraflar yazarım he dostlar, ne dersiniz ?
o da bırakır gider/sevmez/oynar
artık hangisi gelirse ışte
yani eksik kalırım yine
ve tekrar tekrar yazarım aynı zırvalıkları.
Insan mutlu iken yazamıyor aslında.
Yani ben yazamıyorum.
Mutlu olduğum anları yaşamaya o kadar çok kaptırmışım ki kendimi, hüznü tekrar koynumda gezdirmek istemiyorum.
hüzün de yılan gibi ışte.
Koynumda yılan besliyorum, haberim var ama.
Inşallah, bunun bir sonu olmaz.
o son olur yani.
aslında ilk de olacak.
ilk ve son.
bazen hayırlısı demeye korkuyorum biliyor musunuz?
Ne zaman hayırlısını istesem, hayırlı olmayan ne varsa oldu, oldum.
hayırsız oldum.
lütfen sadece bir defa, sarılmak istiyorum ya.
yazın sonuna doğru planladığım bir şey var, hep kafamdaydı projeyi bugün itibariyle kafamda oluşturdum.
allah her kulunu bir şeyle sınarmış derler. allahın yanında kaç kul değerindeyim çok merak etmeye başladım. kaç şeyle birden sınanıyorum haddi hesabı yok.
başka sözlükte birinden hoşlanıyorum:(
Çok aşığım sözlük . Unutamıyorum. Şaka şaka aşık falan değilim ne aşkı. Sadece Gelecekten umutluyum ehe.
yoruldum vallahi yoruldum. sidik yarıştırmak bana göre değil. ben yok olmak istiyorum aga. kendime söz veriyorum, tam şu dakikadan sonra sadece ben olacağım. insanlar umrumda olmayacak. önüme bakacağım.

erkek sözü.
Geceleri herkes uyurken gizlice sözlüğe girip yaziyorum.

Aman ha aramizda kalsin.
su anda tuvaletteki kadın isemesi bütün aklimdakileri erteliyor beni dinle diyor. ve gerçekten hiç bir bok yapamıyorum . saçma çok saçma lan
içim öyle bir yandı ki sözlük. ankaraya gelmek için çok uğraştım. mesleki açıdan diğer tüm ihtimalleri hiçe sayarak sadece ankarada yaşamak için bir sürü rezillik çektim. ankarayı sevme sebebim, bu şehre gelme sebebim bugün bana bir başkasını çok sevdiğini söyledi. şimdi ben nerelere gideyim be sözlük? bir gün kızılayda gezerken bu şehri sevme sebebimi başkasıyla görürsem ne yaparım ben? bu ihtimal bile evden dışarı çıkarmaz beni bundan gayrı. ya çalıştığım yere gelirlerse? işe de gidemem o zaman. tayin istesem verirler mi acaba? bundan sonra içtiğim her sigarada onu düşünmeden durabilir miyim ki? her gördüğüm yüzde ona benzer bir şeyler aramaktan nasıl alıkoyacam kendimi bilmiyorum. her okuduğum kitapta ondan bir şeyler bulurum kesin. çok sevdiğim kitap okuma işini de bir kenara bırakırım o vakit. size hiç seni seviyorum ben dediğiniz biri ben de başkasını çok seviyorum dedi mi bilmiyorum ama içimi çok yaktı be. acıyor lan bildiğin ağrı gibi de değil nasılsa işte. ne bok yiyeceğimi de ne düşüneceğimi de ne yazacağımı da bilmiyorum. benim günlüğümün her sayfasında o vardı oysa ki. herkese ankarayı anlatırdım izmitte okumama rağmen. ankara bir başka derdim hep. çok sevdim ben bu şehri sebepli bir şekilde ama çok acıyor be sözlük çok.
rüyamda, arkaplanda yüzyüzeyken konuşuruz şarkısı, tolga akdoğan ile aşk yaşıyordum.
bahar geldi; anladım.
şarkı da ateş edecek misin'di.
Okulun bitmesini istiyorum bir an önce. Sanki boşuna geçiyor yıllarım.
Sabaha kadar içmek istiyorum ama param yok. Fakirligin amk.
Günler süren uykusuzluklarım yine geri geldi. Ama psikiyatriye gitmeyi düşünmüyorum çünkü yine antidepresan kombinleri yapacak bana. Ben bağımlı olmak istemiyorum aciz olmak gibi geliyor bana ilaca, sigaraya, alkole.. Vb. Ben Bir şarkıyı 3. Defa peşpeşe dinlemeye korkar oldum artık. sadeliklerimde gebereyim emi ben.
hazırlamam gereken bir yazı metni var.okumam gereken kitaplar.dinlemem gereken müzikler.ulaşmak istediğim bir adam.ama ben her zamanki gibi ışığı söndürüp yorganın altına girip kafamdan atmaya çalışarak erteliyorum.