bugün

son 24 saat içinde tam 10 bölüm dizi izledim. buda en az 7 saat demek. uçmuşum ben.
yalnızız lan.
an itibariyle başıma gelen olay;
b:ben
y:diğer yazar

y:seviyorum ama kimi

b:la erkeğim vala bak

y:çocuklar işe yarar demişti.

b:bunu bide hatuna yapsana delikanlı işe yarar belki.

y:delikanlı?
senin yaşında oğlum vardır benim.
(alınıyor la bide)

b:yöntem istiyosan isimle gir.
ama salak gibi ayşe falan değil az bilinen başlı başına karakter isimler;berfin vs.

y:berfin kürt ismi.
(herif bide milliyetçi ruhla yavşayacak)

b:ulan kürt diye s.kmecen mi?

y:ulan yeni gelmişsin karı kız tavlamaktan bahsediyon.
(hayda...)
Çok ses yapıyor diye akvaryumdaki hava motorunun fişini çektim. Şimdi balıklar 2 saniye aralıklarla suyun üstüne çıkıyorlar, böyle giderse birazdan ölecekler ve ben kalkıp o fişi takmaya bile üşeniyorum.
Acıdan burun sızlatana kadar uğraşıyorsunuz, sonra toparlamaya çalışıyorsunuz. Ya karşınızdakini de geçtim de sizin kendinizle zorunuz ne gerçekten?
neyse beyler bakın.

geçen gün kızla dışarı çıkacaktık. dedim ki bisiklet var bende. bir gün de farklı bir şey yapıp bisikletle gezelim falan. arkamda oturursun kollarımızı açarız. romantiklik falan filan amına koyayım.

kız anlamıyor. yok diyor ben bisiklete binmem. iyi amına koyayım dedim.

dedi ki, ben şu an yengemdeyim. yengemlerin de birkaç saatlik işi varmış. gelsene sen dedi. ev boşalacak birazdan dedi.

erekte oldum hafiften.

tamam geliyorum dedim. yoldayken de aradım emin olmak için. bak yalan atmıyorsun di mi, ev boş. yoldayım bak sikerim. dedim.

yok ya ne yalanı, valla bak gel bir şeyler yaparız dedi.

ulan ben de ne zaman kızla buluşsam hep first sensations naneli alırım. yine aldım işte. çünkü kahvaltıda sucuk yemiştim. malum beyler illa öpüşülecek. durum öyle gözüküyor.

verdiği adrese gittim. bisikleti binanın önüne kilitledim. girdim eve.

hızlı davranırım genelde. hemen koltuğa attım bunu. öpüşme faslı falan 5-10 dakika öpüştük.

ben başladım gömleğinin düğmelerini teker teker açmaya. dolgulu sütyen takılıyor bizimkisi. tipik türk kezbanı. göğüsleri avucum kadar bile değil ama neyse amk göğüs göğüstür deyip yalamaya başlıyorum.

hafiften orgazm olmuş havası falan veriyor. ah uh gibi inlemelerle. ben yer miyim lan?

uzan dedim koltuğa. uzandı. pantolonunu çıkardım. bir de zıbın giyiyor amına kodumu kızı. sütyenin kopçaları yetmiyor bir de zıbının kopçalarıyla uğraştırıyor kaltak.

kopçaları çözdüm falan. gri ve ayıcıklı deseniyle külot karşımda belirdi hemen.

sıyırdım külodu. napıcaksın dedi. yalıycam dedim. hmm iyi bari dedi. amına koyayım diyaloglara bak.

amına doğru yaklaştım. tam yalayacakken burnuma bozuk et kokusu geldi. sadece ufak bir dil darbesi atabildim o kadar.

kalktım koltuktan.

ne oldu dedi. leş gibi kokuyor amın, her gün duş almıyor muydun ya hu sen?
öyle denir mi bak kırarım kafanı senin dedi.
ilk önce amına güzel kokular mokular sık dedim. nasıl yalayayım bozuk et gibi kokan bir şeyi?

mandal ver de burnuma mandal sıkıştırıp yalayayım bari amına koyduğumun pisliği.

ben koltuktan kalktıktan sonra dedim ki sıra bende.

napayım dedi. oral seks yap dedim. yala işte amına koyayım.

yalayamam dedi. ısrar etmedim. lanet olsun dedim. hand job yap bari dedim. bak o olur dedi.

birkaç dakika hand job yaptı. kapı çaldı. amına koyayım bir telaş aldı beni. acil bir şekilde kendime çeki düzen verdim. telefonumu aldım. gözlüğümü aldım.

first sensations naneliyi nereye koymuştum amına koyayım diye 5 saniye falan telaş yaptım anlamsız bir şekilde. neyse buldum. koydum cebime.

bu arada kıza dedim ki kapıyı açma. ben nasıl tüyerim? kapı da acı acı çalıyor.

montu giydim falan. aynada kendime baktım. sanki az önce bozuk et koklamış bir adam gibi görünmüyordum. çok asil ve pezevenklikte doktora yapmış biri vardı karşımda sanki.

kız dedi ki bahçeye açılan bir kapı var. oradan tüyersin. ok dedim.

peki dedi. o an da bile peki'sini yapıştıracak amk kezbanı. neyse.

tüydüm arka bahçeden. duvardan falan atladım.

bisikleti de yarım saat sonra apartmanın önünden 10 dakika önce emekli maaşını çekmiş bir yaşlı amca edasıyla sakin bir şekilde alıp oradan uzaklaştım.

edit: bu anlattığım olayda binlerce ibret var.
--iğrençli entry--
hastayım. dün gece sabaha kadar burnum aktı hatta burnumdan o kadar çok şey çıktı ki beynimin bir kısmı da akıp gitmiş olabilr. emin değilim şu an.
--iğrençli entry--
çok maceraperestim, bazen inanmadığım şeyleri savunurum.
yılbaşı programı yapamadım, bunalımdayım.
Hicbirseyi rayina sokamadim. bir bucuk hafta oldu hep daha kotuye gitti. saka gibi ya da kabus. kabus gormeyen ben yasamak zorunda birakliyorum gibi. etrafimdakileri uzaklastirip yine onlara kosuyorum. en yakin arkadasimin dedigi gibi iradesizin tekiyim. "seni boyle bilmezdim ben" koyacak daha ne kaldi lugatlarinizda bilmiyorum ama daha fazlasi icin yerim yok. ilaclari da sikeyim sigaralari da. gun biterken aglamalarimi da sikeyim tesellilerinizi de. yok olmak ya da pes etmek. kabullenemeyecegim her turlu yanlis. artik var bana empoze edili. sabredemiyorum.
okumadigim kitabin sinavina girdim. bes dakkada ciktim ve cok iyi bi puan aldim. daha nolsun.
şu taskları, proje ödevlerini yaparken tripten tribe giriyorum, eğitime yatıyor diyenler çarpılacak yakında.
Evet evet hamileyim, mutluyum , umutluyum.
Hayat o kadar da kötü değil galiba.
ne zaman dayanma sınırına yaklaşsam o zamanlarda destek olacak yeni birini yolluyor bana.

Ha bir de.. hayat, her şeye koca bir 'siktir' çekince daha yaşanılası oluyormuş.
benim gibi takıntılı biri bile bunu keşfettiyse, herkes için bir umut var demektir.
kitap ve huzur...
bazı insanlar sadece konuşurlar her ne kadar seviyesizce olsa da benim bile canım sıkılıyor.
domdom kurşunu şarkısını ilk kez ses düzeni pek iyi olmayan bir düğün salonunda duymuş ve "domdom kuşu" diye anlamıştım.
gerçeklerden uzaklaştığımda iyi hissedebiliyorum, birisi gelip muhabbet arasında farkında olmadan gerçekleri anlatıyor, sonra kendime gelmekte zorlanıyorum.
Tuhaf ama çocuk değiliz artık. Bu işler böyle.
gün geçmiyor ki bir insandan daha iğrenmeyelim.
Bugün kırmızı giyip şu anda önümden geçen herkesin amınakoymak istiyorum sözlük.
Yaşamak bu değil.
ne yapsam olmuyor sözlük. gitsem olmuyor kalsam olmuyor. mehmet erdem'in hakim bey'ine döndüm amk.

seviyorum. çok seviyorum. ama şu lanet olası panik atak sikti bıraktı hayatımı. pardon bırakmadı. hala sikmekte.

en sevdiğimi, sevgilimi bile rahat rahat sevmeme izin vermiyor ismine soktuğum hastalık.

zehir oldu hayat sözlük. inandıramıyorum kimseye. kimseye anlatamıyorum kendimi.

küçüle küçüle, rezil ola ola, yaşamaktan bıktım sözlük.

her defasında daha mutlu etmeye çalıştım. daha fazla üzüldü.

artık daha da küçülmek istemiyorum sözlük. istemiyorum..
Böyle hüngür hüngür ağlayasım var... Oturup tabak tabak mevlüt pilavı yiyesim var.
"yara te va ye, li ber cava ye
ev dest û ciya,tev xwes kir bi bêhn" * *
herkes bana karsi gibi sozluk. herkes benim sabrimi deniyor samki. ne kadar dayanacimi olcuyor gibi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar