bugün

bazen kendimi ünlü bir yazar olduğumu hayal ederken yakalıyorum. hatta geçenlerde imza deneme çalışmaları yapıyordum. tabi sözlük ünlü bir yazar olduğumda doğal olarak imza günleri düzenleyeceğim. *
aslında benim yazdıklarım dahil olmak üzere hepsinin silinip kapatılması gereken başlık. zira bu başlık altında olan bütün entryler sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif.

sözlük yazarlarının birbirine ilan-ı aşk ettiği, ayrılan yazarların birbirleri ile mesajlaşma alanı olmaya başladı son zamanlarda. biraz cesaretsiz miyiz ne? buradan üçüncü tekil şahısa sesleniyormuş ayağına görülmeyi beklemek yerine o kişiye direkt açılsak daha iyi olmaz mı? en azından muallak günler geçirmeyiz.

tanım: dişçiden korkuyorum* ve diş ağrısından gebersem bile dişçiye gitmiyorum. ufak bir shot bardağa sek votka her ağrıyı keser.
dün gece alkollü araç kullanmaktan 6 ay ehliyetime el koydular sözlük. acı ama gerçek. söylemek istedim.
21 yaşımdayken evli olduğunu bilmeden 29 yaşındaki bir adamı baştan çıkardım. evli olduğunu öğrendiğimde araya mesafe koydum. baktım olmuyor, içimde kalmasın deyü buluştum ve o adamla öpüştüm-(öpüşmekten biraz ileri)-. sonra tabi daha görüşmedim.
içime don giymedim. *
yolda giderken lafla elle kolla taciz eden tipleri hadım etmek istiyorum sözlük. bunu büyük bi zevkle yapmak istiyorum, nedeni çok olsa da dün başıma gelen olayı anlatayım:

dün ablamla çorlu saray arabasına binmek suretiyle ablamın yakin bir arkadaşını ziyarete gittik. akşam da 9 arabasıyla geri dönüyoduk. bindik arabaya, bekliyoz kalkmasını, arkada bi tane amele böyle kaşlı gözlü bora bora kıllı genç bir ayı, biz konuşuyoruz ediyoruz, sanarsın ki bizden biri arkamızda oturuyo ve söylediklerimizi duyabilmek için dibimize kadar girmiş. ablam bir döndü iki döndü öffledi pöffledi adamın kendini çekmeye hiç niyeti yok sonra en sonunda bir de baktık ki adam ablamın bir tutam saçını tutmuş ayı gibi kokluyo. ablamın napıysun lan gerizekalı hayvan herif demesiyle kendine geldi ayı "pardon ablağğğ yanlışlıhla oldu" dedi nefesindeki alkol kokusunu yüzümüze saça saça...

olayın gerisini anlatmaya gerek yok ama ennihayetinde adamı sapa bi yolda attılar otobüsten artık yolunu nasıl bulmuştur bilinmez...

ama diyceem şu ki, bu türkiyedeki abazalıktan bıktım sözlük. nasıl giyindiğin, nerede olduğun, kendine nasıl dikkat etmeye çalıştığın hiç farketmiyor. bir saçın telinden tatmin olmayı uman gerzeğin teki geliyor ve insanı deli etmeye yetiyor... acıyorum o adamlara; cinsellik adına hiçbişey yaşamamışlar, kendilerini ifade etmekten yoksun, taş devrindeki insanlar gibi hebele hübele diye yaşayıp gidiyolar ve sonra saçını kapatması gereken dişi oluyor erkeğin uçkuru yüzünden,bu yazıyı okurken sende türbanlı olaydın böyle olmazdı diyenler çıkar biliyorum ama kendi özgürlüğümü tanımadığım bir herif yüzünden kısıtlamak zorunda hissetmek çok saçma geliyor. onun yerine böyle heriflerin faşist yöntemlerle ortadan kaldırılmaları gerekiyor diye düşünüyorum. insanı cinayete itiyor böyle tipler. seri katil olup böyle herifleri, üstüne çok hayal kurdukları pipilerinden başlamak suretiyle ince ince dilimlere ayırmak istiyorum. çok istiyorum...
-sevdiğim bir kıza seni seviyorum diyemiyorum.

-Duygusal olmadığımı söylüyorum herkese, ama çok fazla duygusalım.
olta attım herkes yuttu.
ilk kez yurtdışına çıkıyordum, atatürk havalimanında domestik uçuşlar yapanlara içimden acıyarak bakıyordum. * polis kontrolünden geçmek üzere mahşer gibi kuyrukta bekliyordum, beklerken de oh şimdi burda ne zenginler, sosyetikler ünlüler vardır diye içimden geçirirken, yanımdakilere çaktırmadan herkesleri süzüyordum. lakin öyle pek de tahmin ettiğim gibi lüküs hayatlar göremiyordum, herkeste kot tişört baygın, mayışık suratlar, benden farksız sınıflar, demek ki bunlar da bizim gibiymiş diye düşünndüm durdum rahatladım. aman ne farkları varmış bizden her gün magazinlerde salakça gözümüze sokulan adamların?

1 saate yakın bekledim o sırada kimsecikleri göremeden, arkadaşlarıma bir ünlü gördüm diye hava atamadan gidecem. ne şanslı diye düşündüğüm polis memuruna adım adım yaklaştım ve sıra bana geldi çattı. artık kırmızı çizginin hemen gerisindeyim. sağım solum önüm arkam boş.önümdeki vatandaşın sorgusunun bitmesine saniyeler var. kafamı sağ tarafıma gayri ihtiyarı çeviriyorum. sürü gibi beklediğim sıranın diğer versiyonu bagajsız yolcular için. tek tük insanlar var gözlüklü gözlüklü. sanki hayali bir vantilatör ağır çekimde saçlarını ve etteklerini uçuşturuyor. hülya avşar ve uzun boylu yakışıklı sevgilisiyle gözgöze geliyorum. ezik ezik bakıyorum onlara.
ten renkleri bile farklı lan.
Araba sürerken muz yiyen erkeklerden tiskiniyorum. Evet vardır, evet gördüm. Galiba homofobik oluyorum sözlük. *!?
yatağımı özledim sözlük.*
hayatlarına girdiğim tüm kadınların en büyük pişmanlığıyım-dır- kuzen. *
yıllar öncesiydi. bir güzele vuruldum ama o beni hiç sevmedi. şimdi düşünüyorum da eğer bir karşılık verseydi kesin şimdi ayrılmış olurdum ondan. dünyada daha güzelleri varmış, daha verişkenleri ve hayatı doya doya yaşatacak niceleri...
ispanya ile arjantin arasında oynanmasını tahmin ettiğim kupa finaline gidip herkesin tuttuğu kendine diye pankart açacağım sözlük.
(bkz: vuvuzela)
iki gece önce alt katımıza yeni evli bir çift taşındı. * iki gecedir odamda uyuyamayıp salonda sabahlıyorum. bağlantıyı da siz kuruverin artık. *
ben hala bir yazar olamadım, sözlükten gelen mesajda okudugum kadarıyla 20 entry girmem gerekliymiş girdigim entryler begenilmezsede üyeligim silinebilirmiş acı gerçek.
gerçekten bitti mi sözlük? bu kadar mı dayanabildik? çok mu zorladık? herşeyin bu kadar ters gitmesinin gerçekten bir sebebi var mı?

yoksa gerçekten kavuşamadığında mı adı aşk oluyor bunun? çok özledim sözlük onu... çok...
ortalama olarak haftada bir defa sözlüğe alkollü giriyorum. hala çaylak olmadığıma şaşırıyorum sözlük. ayrıca çok korkuyorum. *
aklım hala dünkü çocukta, acep kimin nesiydi... Ah ah!
- Dün metallica konserini izlemek için tam 750 km yol gittim.
- Davetiyeler iptal oldu konsere girebilmek için görevli polislerin amirlerine bile ulaştım. Ama sonunda girdim ve hemen ön tarafa aldılar beni.
- Patronum beni dün hasta yatakta sanıyordu.
- Bütün masraflarımı çeken iuscivile ye hiçbir vefa borcu duymuyorum.
itiraf ediyorum, seren'i seviyordum.(40 karaktere tamamlamak lazımmış)
itiraf ediyorum, hala çilekli diş macunu kullanıyorum. *
(bkz: #8507712)

29 yaşındayken 21 yaşındaki bi çıtırı düşürdüm. baktım çok sıkmaya başladı evliyim diye laf yaydım, biraz uzak durdu. biraz zaman geçince dayanamadı tekrar aradı, görüştük. sevişmeler koklaşmalar derken tam işi pişirecektim ki boşver dedim daha çok küçük, orda ayrıldık bi daha da aramadım. hala telefonlarına cevap vermiyorum.
sanırım ölücem sözlük. son zamanlarda kesildiğinde bayram ettiren,sol şakağım, kulağım ve gözümü de içine alan amansız yarım baş ağrısı tümör habercisi değilse acaba nedir, nedendir? kafamı gözümü yarasım geliyor, öleyim de kurtulayım be, bu ne böyle.
birinci ya da beşinci nesil yazar olmak isterdim sözlük. *
güncel Önemli Başlıklar