bugün

en yakın sevgilim en yakın arkadaşımla yattı sözlük. ben iyi değilim.
bu tarz benim yarismacilarinin alayini hitler in gaz odasi yontemiyle ortadan kaldirmak istiyorum.
görsel
Bu mandalinayla derste beraber oldum. Umarim pişman olmaz.
*
Olm bi kiz var just friends takilcaktik ne guzel kiz sevgili olalim diyor. Sevgili isi cok yoruyo lan adami. Acaip yoruyo. Ne gerek var ki? Ya bide sey, ben ne zaman bu kadar genisledim lan? Iyi kotu kavrami kalmadi bende aq.
herşey bittiğinde yeni bir ben olacak.
az önce yeni telefonuma internet paketi aldım. ne yaptıysam ettiysem telefona interneti gördürtemedim. bu kadar insanın hepsi bu kurulumu nasıl yapıyor çok merak ediyorum.
geceden karanlık ne varsa, hep karşımda.
çok korkuyorum sözlük.

evleneceğim hatunun çirkin olmasından çok korkuyorum ama öyle böyle değil, ölüm korkusu bu korku mu deseler, evet bu korku derim ölüm umrumda değil ama güzel endamlı olmayacak diye ciddi korkuyorum.

zerre umrum değil kültürlü olması, yok okul bitirmesi, bilmem kaç dil bilip okuduğu kitaplar, hepsini aynı bünyede bulunduranları gördüm bi sike yaramadılar, ama güzellik, ilik gibi olmak öyle mi?

değil çok başka lan.

millet kızıyor bana öyle kadını ne yapacaksın diye. düşünsene böyle ilik gibi, adım attığı toprak titriyor, endamıyla süzüle süzüle yürüyor, yüreğini yakıyor, akşamları evde bir duble viskini koyup izliyorsun, biraz yüzünü yana çevir diyorsun az da buradan seyredeyim hesabı.

bundan ötesi var mı dünyada yemişim lan kültürünü, yok aklını güzel olacak hatun dediğin, koluna takıp çıkınca sokağa helal olsun lan adama diyecekler, kadınlar imrenerek bakacak güzelliğine.

nazar değecek hatta öyle böyle değil.

çalışmasın hatta yorulmasın, otursun evinde, araba alayım altına gezsin bi gün anasına bi gün anama bi gün altın gününe.

akşam olunca hangi mağazada kampanya var onu anlatsın, yeni çıkan ayakkabı için cilve yapsın lan hatta, ilik gibi olsun sadece gerisi önemsiz.

ilik gibi, tay gibi, yavru bir ceylan.

çok korkuyorum sözlük ölürüm kısmetimdeki kadın çirkin ise.

hayata küserem ki lan.
ağlarsan tek başına ağlarsın.
yaptığım değil yapmaya çalıştığım; zihnimi kemiren değil benimsemeye uğraştığım beni mutlu edecek. net!
bu bağlamda bakış açın değişsin dünyan değişsin ama çevre baskısının allah belasını versin.
Bilemedim ki..
Iyi insan olmayin, milletin sizinle isi kalmadigi zaman yalnizligin dibine dibine vurursunuz benim gibi sonra. Dile kolay 5 ay lan, ne bir arkadas ne baska bisey. He bu arada yalnizliktan kasit sevgili bile degil lan sadece bir arkadas.
insafsızın kızı bir mesaj at veya bir ara. her şeyi düşündüm. amk, beklemek kadar sıkıcı bir bok daha yok!
aylar geçmesine rağmen hiç değişmeyen bir şey var. o da nick altıma her baktığımda sözlükten biraz daha soğuyor olmam.
1 kasa soğuk bira lazım. Buzdolabında bir tane var.
öğretmenimin sandalyesine japon yapıştırıcısını ben sürmüştüm. evet, sonunda itiraf ettim, huzurluyum.
hayatta şunu gördüm ben,
insanoğlunun en merhametlisi de en merhametsizi de garibanlar arasından çıkar
karmamda "emmi" yazsın istiyorum ben ya. megastar ne amk.
güzel resim çiziyorum gitar çalıyorum hala bi boka yaramıyorum.
bir bella vardi;
belden ice
belden ote
belden assa
noldu ona?
Kendimim. Başkası değil.
bu akşam çok ukalâyım, evet..
hayat çok değişik lan sözlük.
benim ankarada çok sıkıcı bir hayatım vardı.
ekimden beri aksiyon bitmiyor lan.
kaç gecedir uyuyamıyorum zaten ciddi anlamda şu an pilim tükenmiş üzere.
monotonluktan sıkıldım derken, allahım bana dert verdi tasa verdi hastalık verdi ama mutluluk da verdi.
hep ağlanıp sızlanıyorum ya,bir kere de mutluluklarımdan bahsedeyim be.
yarın bursaya gidicem.
benim için önemli olan insanların yanına, kendimi iyi hissettiğim yere.
hep insanlar beni önemsesin isterdim ama şu an hiç kendimi önemsemiyorum.
hatta öyle ki,öyle götüne koymus durumdayım kı,bana bir şey olsun ama babama,anneme olmasın durumundayım.
lan benım beynımde tumor olabilir,perşembe anlıcaz bunu,bunu sallamıyorum babamın kolu ağrıyormuş ona üzülüyorum.
belki de o kadar ciddi mevzuların içindeyim ki böylelikle kaçacak bir delik arıyorum.
insanlar benım yerıme endişeleniyor,hatta nasıl bu kadar rahatsın diyor,sorana beynımde tumor olabilir mr'a giricem diyorum,ki mr'da panık atak geçiren biriyim,ama konuşan ben değilim sanki.
oyun yönetiyorum,filme verdim kendimi film izliyorum,okuyorum,sürtüyorum orda burda ama hiç endişelenmiyorum.
yine aşık oluyorum ilk görüşte,onu düşünüyorum heyecanlanıyorum filan,maximum bir ay sonra ondan da soğuyorum.
ben normalde insanlara acımayan,değer vermeyen,sevdiğimi pek hissetmeyen biriyim.
bu aralar bazı ınsanlara kardeşim diye sarılıyorum,cidden görmeyince özlüyorum.
insanlara hala acımıyorum ama o ayrı.
yan odadaki kıza suikast planları yapıyorum,kapısının önüne çivili tahta bıraktım odadan çıkınca bassın diye,pişman değilim.
hala herkesi itin götüne sokuyorum,çok zevkli.
babam ağzıma sıçtı yarın eve gitmekten çekiniyorum ama napsam ki.
bu aralar o kadar edepsizim ki erkeklerle erkek muhabbeti yapmaya başladım,şu sıkıntılarım geçsin bayram edicem.
başıma ne geldiyse küfür yüzünden geldi,hala şu ağzımı düzeltemiyorum.
geçen gün deja vu oldum ve kendimden korktum,hemen normale döndüm.bizden geçmiş hacım,sakin ol bulaşma dedim kendime.
kısacası,dengesiz dönemlerimdeyim.
şu an 10 numarayım,bi kaç güne düşerim.
20 yasima geldim hala kardesimi kiskaniyorum kendime itiraf edemesem de neyse size ettim bari.
Ailemin yüzde yetmişi beş para etmez.