bugün

eski sevgilimin rahmetli annesine küfrettim. hayatimda yaptigim en kötü ve pişman oldugum şeydir. kendimi affedemiyorum...
tanıdığım bir şair var öyle çok yakın değiliz ama hukukumuz var işte selamını eksik etmez. hala bir kitabını bile okumadım baya utanıyorum.
Herkes beni sevsin istiyorum.
yaşlanıyorum sözlük.
Şu burç mevzuna çok taktım son zamanlarda. Artık sohbet ettiğim etmediğim herkesin burcunu merak eder oldum. Burcunu bilince onu çözecekmişim gibi geliyor bu da büyülü..
Bilince ne olacak ki. insanları 12 burca sığdırıp kategorize edince ne olacak ki.
Sadece ön yargı. Yeni bir ön yargı her insanda. Burç olayları kadar gereksiz bir şey yok.
uzun zamandır kaybettiğim kitap okuma aşkımın vize zamaninda gelmesine hayranim. tabii bir de uyku problemine.
'çok sıkıldım hayattan atıcam kendimi çekyattan' psikolojisine büründüm yardım plz:S
adını sen koy yanına koyduğum.
Hala çalışıyorum.
Bazen insan ne sekilde nereye gittigini fark etmiyor. Iste ben boyle bir anda islak saclarimla ankaranin soguguna aldiris etmeden kendimi disariya attim. Insanin boyle seyler yapmaya ihtiyaci oluyor. Tekduzeligin icinde bir seyler ariyorsun. Sabahin korunde yaptim bunu ve bir saat sacma sapan bir yerde oylece oturdum. Ne kazandim bilmiyorum. Ne kaybettim bilmiyorum. Neden yaptigimi bilmiyorum. Belki hissizligime bi care olarak sogugu iliklerime kadar hissettim. Isininca bosluk da buzlarla birlikte cozuldu tabii. Bosum,bombosum. Iradesiz bir insan neye yarar bilmem ama,ben o ise bile yaramiyorum. Icimdeki bosluk hissini dahi yitiriyorum.
annemi babamı ailemi herkesten herşeyden çok seviyorum.
benimde itirafım bu.

edit : evet duygusal anıma denk geldi bu itiraf.
her akşam düzenli olarak alkol alıyorum ve bunu yapabilmek adına gün içinde almam gerek ilaçları kullanmıyorum.
bitirme hocamdan nefret ediyorum.
Bazen umrumda değilmiş gibi davranmakta çok zorlaniyorum. Karşı taraf tabi ki hissetmiyor bunu hiç bi zaman. Sonuçta insanlara ne benim iç dünyamdan, neler yaşadığımdan, neler düşündüğümden. Çoğu insan umursamiyorum, sevdiğim biri bile canımı sıkarsa trip atmak yerine onu da önemsemiyorum hafife alıyorum. Yani dışardan böyle görünüyo insanlarda benim çok iğrenç bi insan olduğumu düşünüyorlar haklı olarak. Ama ben çoğu şeyi içime atıp geceleri döküyorum ortaya, tek başıma. Çok da kırılgan görünüyorum dışardan. Oysaki bu kadar şeyi saklamak tek başına ustesinden gelmek güç ister. Sonuç olarak ben insanları önemsemiyor degilim aslında, kendimi önemsemiyorum.

Not: çok samimi bi itiraf oldu sanki. Utandim be.*
nickim hiçde ilgi çekici değilmiş üzüldüm şimdi.
belkide çekip gitmeliyim .sevmediğimden değil herşey için çok geç olduğundan.biliyorum başkasıyla mutlu olmayacağım ama arem yok gibi, ben şapşalca pembe hayaller kurarken dünyam daha büyük yıkılabilir.büyük depremi beklemektense artçılarla başetmek daha mantıklı sanırım ben hayal kurarken birden birinin hayatına girdiğini duymam beni daha ok yıkar.zaten kimsenin umrunda olmaz şu saatten sonra pişman olmam .kimsenin yüzüne bakamam normal olamam. kimseye anlatamam derdimi ve onla da eskisi gibi olmayacak hiçbirşey .normalde iletişime geçerim yazarım baskılarım ama bugün yapmadım aklım hep bi dur dedi. seviyorum ama ilk defa sanırım sevmek yetmiyor. keşke olmamış olsaydı bunlar. zor zamanlar yaşayacağım , elbet atlatırım diye kendimi kandırmayacağım. içkiyle ve ya başka şeylerle unutmaya çalışırım.

benimkisi cam vazoyu kırıp japonla yapıştırmaya çalışmak gibi sanırım.

bana aldığı tişört ile resmini koydum şimdi gözümün önüne, hüzünle karışık garip bir haldeyim.
iyi geceler yalnizlik..
yakında alt üst olacak hayatımın son iyi günlerini geçiriyorum.
intikama susadim sözlük ve susuzluğumu gidermem yakindir.
Bella naber kız?

Kips.
insanın şu duaya amin diyesi gelmiyor mu sözlük?
görsel

böyle sevilecek miyiz biz de?
Bok var.
23.59.59 da girdim entryi vay amk. *

Neyse yarın aklini alicam bellacim senin.
O kadar iyi yalan söylerim ki kendimi bile inandırıyorum.
beni daraltan insanları boğazlayasım geliyor. boğazlarım da. aynı ortama gelirsek daraltmayın beni.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar