bugün

kpss ye o kadar çalışmalıyım ki memur olayım sonra keyfime bakayım sözlük olmazsada sağlık olsun .
Eskiden altyapiyi stadlarin altinda sanardim. Altyapida oynayanlarin stadin altindaki bi sahada mac yaptiklarini dusunuyodum. Cocukluk tabi :(
küçükken karıncaları toplayıp yakmıştım, hâlâ vicdan azabı çekerim.
Bir ibnelik yok ama, ne zaman sözlükte ben kızım diye bağıran seksli böcekli entry görsem basıyorum eksiyi. Biz açıp gösteriyor muyuz ulan ulu orta? Çüküm var diye sıkıştırıyor muyuz cümle aralarına? Sonra nickaltı 25. sayfaya, ego 26. Kata ulaşınca ayh sözlük erkekleri çok abaza sol framedan kaldırın nickaltımı. ilgi manyakları.
özel sektör mü? en iyisinin...
kucuk gelini izliyoduk. kizla oglan gecesinde beraber olmuslar. kuzenim geldi, bizim konusma aynen şu,

+nolmus
-valla dedim su kucuk oglan geceden icmis icmis gelmis bizim kizi sikmis, kiz bildigin artik patlak. yengesi de yatakta kani gordu falan herkes ogrendi. simdi kizin annesi geliyo kizi almaya devam ediyo.
*
Beni gerçekten sevdin mi. Aşktan söz ediyorum. Gerçek bir aşktan. Her açıdan gerçek..
O zaman bugün niye bu haldeyiz. Seni asla affetmeyeceğim.
Bu kadar zor muydu buraya gelmek. Beni yeniden kazanmak için sadece bunu yapacaktın. Bu kadar zor olan neydi. Eğer başkalarına uyup beni bıraktıysan sana bişey demiyorum beddua etmek huyum değil ama..
Ayrılırken peşimden gözyaşı döken yazarlar vardı sözlük, vallahi neredeler merak ediyorum. *

Ayrıca ygs hazırlananlar olarak skype üzerinden yardımlaşma yapacağız. Daha 3 kişiyik. Karıştırdığımız ya da bilmediğimiz konularda birbirimizi telafi edeceğiz. Matematik, kimya, ingilizce, coğrafya ve tarih'ten sıkıntısı olanlara yardımcı olmaktan gurur duyarız.. Acil olarak felsefe ihtiyacımız var yalnız..
Çok yalnızım çok .
facebooktan engellediğim için google adını yazdım badoo da üyeliğin varmış fotolarına baktım şerefsiz evlendin bir kızın var daha 20 32 yaş kız arıyorum ne demek seninde bir kızın var.
Sözlük sanırım ablam hamile. 2 tane test yaptık ikiside pozitif. Yarın kan testine gidicez kesin sonuç için öyle mutluyum ki. Teyze olcam sözlük. Fasülye kadar bir şey beni bugün dünyanın en mutlu insanı yaptı. Hem de Mayıs çocuğu olacak. Babamın yerine gelecek. Herkes bu mutluluğu bir gün yaşar umArım.
küçükken metin ışık dinliyormuşum. evet lan.
dedemi ozledim atlatan biri yardimci olabilir mi? dedigim herkez oylama yapmis. ama kimse yardimci olmuyor.
şu an en çok merak ettiğim şey orospu olmak isteyen dayının niçin orospu olmak istediği ve o iğrenç videoları niçin çektiği.

bir de niçin "isteyen karımı da sikebilir" dedi acaba?
hayatta hiçbir şeyim az olmadı senin kadar, hiçbir şeyi istemedim seni istediğim kadar...
seneler seneler önce coğrafya dersi, ben arka sırada lak lak yapan tembel öğrenci. hoca ''ibret-i alem olsun'' diyerek kaldırdı beni tahtaya, ''söyle bakalım dedi 4 tarafı denizlerle çevrili kara parçasına ne denir???'' sınıfta sessizlik hüküm sürdü bi kaç saniye, herkes ağzımdan çıkacak cümleyi bekliyordu. a ile başlıyordu sanki cevap? ikinci harfi d olmalıydı. evet evet, ilk hece tamam 'ad'...

koca adam olmuşsun!! popüler bi cümle sanırım. pek sık duyuyorum zira. ''koca adam mı???'' diye düşünüyorum çoğunlukla. halbuki ben kendimi suyun üzerinde sektirmek için kıyıda yassı taş arayan çocuk gibi hissediyorum hala. koca adam olmak? her şeyin para ile ölçüldüğü devirde belli bi getirim olduğu için mi koca adam diye adlandırılıyorum acaba? yada okuduğum kitaplar mı bu tabiri insanların bana yakıştırmasına sebep? mümkün ama yeterli değil hiç biri. hem insan hayatının kaçıncı saniyesinden sonra koca adam olur ki? hayat geçiyor, koca adamlıktan kocamış olmaya yol alıyorum. geç kalıyorum hayata. yinede düşünüyorum koca adam olmak! ne zaman ve nasıl.

a ile başlıyordu sanki? ikinci harfi d olmalı. evet evet, ilk hece tamam 'ad'... üçüncü harf 'a'ydı sanırım. 'ada' ve son harfi 'm' olmalı, 'adam' evet, cevap 'adam.' kafamda cümleyi tam toparlıyorum ve öğretmene sorusunun karşılığını veriyorum.

''dört tarafı yalnızlıkla çevirili insan parçasına adam denir. hemde koca adam...''

düşünüyorum, etrafında kimsesi olmayan adaları düşünüyor, ada ile empati kuruyorum âdeta. acaba adam ve ada cümlesi aynı kökten mi geliyor' sorusu aklıma takılıyor. malum ikisi de yalnız, ikisi de kimsesiz.

kızıyor öğretmen sözlerime. 'otur' diyor 'sıfır verdim.'

ibret-i alem oluyorum cümle aleme. herkesin kıta olduğu yerde ada olduğum için parmakla gösteriliyorum. o an yalnız olmayan insanların bana bakarak tebessüm ettiklerini görüyorum. üzülüyorum, farkına varmadıkları için üzülüyorum. bütün kıtalar da birer adadır aslında. ne kadar uzaktan baktığına bağlı sonuçta, yalnızlık kadere tükenmezle düşülmüş bir not. şuan itibariyle okunmuyorsa o sayfaya gelmemişsin demektir, ölüm misali yalnızlık herkesin tatmak zorunda olduğu kezzap, her otobüsün ulaştığı durak. elbet bir gün herkes yalnız kalacak.

yinede herkesin kıta olduğu yerde ada olmanın hüznünü yaşıyorum şu sıralar. 'acaba' diye düşünüyorum sık sık 'şu dünyayı bir günlüğüne terk etsem kimse fark eder mi yokluğumu?'

-cevap e şıkkı hocam, hiçbiri.
-otur koca adam, sıfır.
Şükür gün bitti amk. Utaniyordum tek günde girdiğim yüz küsur entryden. Oh be, sayac sifirlandi. Evet.
sırf bu saçma başlık için 00:00
bekleyenler tam bir '' mal '' kelimesinin
sözlük karşılığısınız.
Eniştme aşıktım-_-.
Kanser oldum...
her ayrılık sonrası oh çekiyorum.
Madem bu kadar çok yalnız insan var, peki neden kimse birbirinin yalnizligina merhem olmaya gayret etmiyor.
"Ağlamak biraz da savrulmaktır bilirim"
bugün babamın kızı olan ama benim kardeşim olmayan, annemizin de farklı olduğu kız beni aradı amına koyayım. niye beni arıyorsa. açmadım mk. ilkinde yanlışlık dedim. 3 kere aradı açmadım. acaba ne olmuştu. açsa mıydım lan. geçen yıl bana saydığı laflardan sonra konuşmamaya yemin ettim ama öyle bir olaydan sonra asla aramazdı. acil bir şey mi olduğunu merak ettim ama gururumdan açamadım anasını satayım. babama bir şey olsa kesinlikle aramazdı, çünkü onun ve babamın tarafına göre niyeyse benim babamla alakam yok artık. amına koyayım nasıl bir alakam olmuyor benim, bana spermi o verdi lan.

neyse bu arada içine ev arkadaşımın biriyle kavga ettim. o televizyonun sesi odama gelmeyecek. o kadar.

eski sevgilim whatsapp'a bir erkekle resmini koymuş. kuzenidir demi la ?

ya amına koyayım ne biçim bir gündü bugün. ben zıbarıyorum artık. önce bir dal ciğura yakayım.