bugün

(#20125693) nasıl oldu bilmiyorum ama iyileştim.
doktora gitmedim, biri hayatıma girip beni kurtarmadı, aylarca kimseyi içeri almadan kendi kafamın içinde yaşadım, arkadaşlarımla aram bozuldu, başarısız oldum, sıçtım sıvadım her şeyi, dibe vurdum, intiharı düşündüm * , çok zaman aldı.. ama iyileştim.
kendi kendimi çıkardım bu kuyudan. bir şekilde yakayı kurtardım bu boktan şeyden. ha şu an çok mu iyi durumdayım? hayatım çok mu iyi gidiyor? kesinlikle hayır hatta bir hayli sıçmış durumdayım hala * ama mutsuz değilim artık. güneşin parlaklığını, denizin güzelliğini fark edebiliyorum. dolu dolu yaşamaya çalışıyorum hayatı, her günü anlamlandırarak..
ne kadar değiştiğimi görebiliyorum ama şimdi, bunun benden neler götürdüğünü görebiliyorum. önceden baktığımda hissettiklerimi abarttığımı düşünürdüm. abartmıyormuşum. gerçekten boktanmış.
önceden olduğun insan olamıyorsun bir daha bazı şeyler biraz eksik kalıyor hep belki ama olsun. kendine tekrar bir yol çizebileceğini bilmek ve gerçekten o yolda ilerlemeyi istemek güzel bir şey.. güçlü hissediyor insan...
insanlarla yüz yüze konuşarak her sorunu halledebilirsin; ama bazı insanlar gelir önüne, hangi yüzüne konuşacağını bilemezsin...
şahin kendirci gibi çocuk olmak istiyorum.

şahin ne alaka bilmiyorum da.
aklimi kaciracagim a sozluk. bir otobus yolculugu dedigin uc saat bes saat bilemedin on saat olur on uc saat ne ya. Uykudan beynim uyustu uyuyamiyorum. vucudun tum uzuvlari uyusup bagimsizligini ilan etti. artik sarsintidan gozlerim kayik zihnim berrak gittikce gidiyoruz. bir klise olarak isinlanmayi bulana minnettar olacagim. ha su saatlerde ucagi bulana, kullanana da bi hayranligim soz konusu. aklimi evin hayaliyle kaciracagim. imdat.
Babama cevap versene köpek diye bağırdım.
Şuan benimle konuşmuyo.
sevdiğim insanı çok kırdım üzdüm bize olan inancını zorla yok ettim. kesinlikle iletişime geçmiyor benimle. kendimi affettirmek için son çare evinin anahtarını buldum buldum ama yarın o kapıyı açtıktan sonra ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum beni kovarsa ne yapacağımı bilmiyorum onu hak edip etmediğimi bilmiyorum. her nefes alışımda adrenalini hissedebiliyorum kalbim boğazımda atıyor o kadar korkuyorum ki. düşünmekten aklımı kaçırmak üzere yarını bekliyorum.
sözlük ölü gibiyim. belki ramazanında etkisi var ama özellikle iki haftadır sabahlara kadar uyanık kalıp,sabah yatıp öğleden sonra gibi uyanıyorum. ruh gibiyim bir nevi. tek umudum kaderin yüzüme gülmesi ve bu*şehirden kurtulmak belki o zaman bir kaybeden olmaktan kurtulabilirim. yeni bir çevre yeni insanlar beni kendime getirir diye düşünüyorum.
her zaman iki seçenek arasında kalıyorum. şimdi de iki kız arasında... (bkz: terazi burcu olmaktan nefret etmek)
Hayatım sikildi.
twitter sayfamı beğenmiyorlar anında unfollow çakıyorlar. emeğe saygı bu kadar mı ?
itiraf ediyorum; eşimi sinir etmek hoşuma gidiyor, bu sevmediğim bir özelliğim olsada yapıyorum elimde değil.
iki senedir cikten başka kelime bilmeyen muhabbet kuşum bonku az önce babacık dedi. evet, 6-7 kere tekrarladı hem de kafasını sallayarak. ne yalan söyleyeyim geri zekalı sanıyordum kuşumu, kuş dediğin iki senedir cikler mi arkadaş? neyse başarılarının devamını diliyoruz. sıradaki kelimemiz ibne fener. *
bankadaki finans uzmanıyla kanka olduk. ona güvenerek yükselen kağıdı satmadın. şimdi düşüşe geçiyor. ona güvenerek aldığım hisse de düşüşe geçiyor.
Kız arkadasimla buluşmuş ve onu gideceği minibüse kadar bırakmıştım minibüs aniden hareket edince sevgilim dur aşkım dedi minibüs şöförüne adamın bakışlarından sonra inmek zorunda kaldı ;)
tatile ihtiyacım var artık sözlük. öner bir yer sende. allahlıksın ya önersene.
Teyzem cimridir dün enistem dondurma alacaktı 100 kilo ama diyet yapıyormuş aldırmadı. Ben de biraz once 1 dondurma,cips,kola aldım ve karşısında yiyorum. Ona da alabilecegimi ama diyette oldugunu hatılattım!
sana gelmek istiyorum!
ilk kez insanların içinde bayıldım ve o kadar utandım ki sözlük utancımdan ikinci kez bayıldım. gencecik yaşımda tansiyondan ölüp gideceğim sanırım ya da utancımdan. biri daha nasılsın derse kalp krizi geçirmekten korkuyorum.
yine görmedim sözlük. 1 aydır göremiyorum. çok özledim. gizli gizli gidiyorum bazen görmek için ama göremiyorum. o beni görürse ne tepki verir onu bile bilmiyorum. öte yandan anlam veremediğim garip şeyler oluyor. az çok yoluna giren şeyler de var tabi. ya o geminin bacası ufukta göründü ya da sadece hayal görüyorum. ama o gemi bir gün mutlaka gelecek sözlük, inanıyorum.
Az önce verdiğim on tele içime evlat acısı gibi oturdu.
şu hayatta ölmeden önce tadılması gereken duygular var sözlük. dışarıdan şahane görünen, yaşamanın ne denli olağanüstü olduğunu yaşamadan anlayamayacağım duygular...
gün peşinden kostuklarima tek tek siktiri çekme günüdür.

bu kafa artık rahat.
farklı farklı zamanlarda gördüğüm o temiz yüzünü, ve tabiki karakterini olumlu gördüğümden ben o kıza aşık olmak istiyorum. o bunları yazdığımdan belki haberdar değil ama onunla gercek bir aşk yaşamayı, zamanı gelince hedefliyorum. durmak yok duaya devam.*
Üst kat komşumu öldürmek istiyorum. Bir insan günde 5 kere ev mi süpürür arkadaş.Ne var evde anlamıyorumki.Ibret olsun diye yarıcaksın beynini , birdaha komşuları rahatsız etmemeyi öğrenecek.
Biseyler ters gitmeye basladiginda hersey ustuste gelmek zorundamidir??Bu hayatin kanunumudur??nedir???kafayi yiyecem az kaldi.