bugün

Aptalım ben!
Şu hayatta hiç bir şey senin için ölürüm geberirim diyen insan kadar samimiyetsiz gelmedi. insan bunları duymak da istiyor mu evet istiyor ama bunları yaparken de ne kadar değer verdiğini bir şekilde göstermeli.

Hiç bir zaman kimseden bana pahalı hediye almasını istemedim. Beklediğim en pahalı hediye bir demet çiçekti ama sırf ben seviyorum diye cebinden çıkarıp öylece verecekleri en sevdiğim çikolatanın ben de bırakacağı bağlanma ve güven hissi hiç bir senin için dünyaları yakarım lafıyla boy ölçüşemezdi.

Kısacası ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
iddaa dan 16 lira kazandım ve inanılmaz mutluyum ameke.
maaş aldığım zaman bu kadar huzurlu olmam galiba.
Özledim seni adanalı.
Amına koyayım insanların iyici yozlaştığı ülkede. 1.5 saat araba bekledim. Bi araba durmaz mı be.ayaklarım üşüdü.
Çok mutsuz, umutsuzum be sözlük. Uzaktan bakmaktan başka bir halt yiyemiyorum gidip de tanışmaya bile cesaretim yok.
Usudukce Laboratuvardaki kurutma firinin derecesini 100 yapip kapagini acip isindim. Sonuc? bozuldu firin. Asistanlardan biri gelip, bu nasil bozuldu diye sordu. Ben de yaptigimi anlattim. Ciddiyetle yuzume bakti, sonra gulup, helal sana, dedi. Kizmadi hayret.
metroyla taksime gecerken. elimdeki yarim su sisesine ufak bi suriyeli kiz dokundu,ah ben ondan icmistim diyerek verdim hemen. ardindan cantamdaki 1 liralik gofret geldi aklima hemen onu da verdim yanindaki kardesine. yurtlarti evleri yerlebir olmus bu kardeslerimize baska birsey yapamamak beni oyle mahcup ettiki. agladim agladim meydana cikana kadar gozyaslarim sel oldu.
ulkemiz cennet,herseye ragmen binlerce guzellik barindiriyor. kimseye el acmiyor olmamiz bile yeter aslinda. mevlam ulkemizi insanimizi ve masumlari korusun.
david coverdale'den sonra en sevdiğim adam jim morrison'dur.
kendimi unutulmuş hissediyorum her şey çok sessiz, uykuda gibiyim zaten bunu ne zamandır sözlükte yazmadığımdan da anlayabilirsiniz çok sıkıldım ygs ye hazırlanmaktan. sessiz demişken sanki fırtına öncesi sessizlikmiş gibi. ne zaman kurtulacağım bu cehennemden bilmiyorum bildiğim tek şey var o da çok sıkıldığımdır.
Neden geçmiyor bu acı. Söylesene ben seni sevmekten ne zaman vazgeçeceğim?
Telefonda onu çok seviyorum o da beni seviyor her gün diyoruz dedin.
söyle nasıl sen gibi olacağım? Mutlu olmak çok mu güzel? Nasıl bir şey anlatsana.
mutsuzluktan ölünmez biliyorum ama kafayı yiyeceğim.
ağrı kesicilerin ihanetine uğradım, onlar bile etkisini yitirdi artık.
sıkıldım boş işlerden boş ilişkilerden sözlük,

artık adam gibi bir ilişkim olsun düzenli bişey olsun istiyorum.
bu sabah hava yağmurlu üzerimde kamuflaj bindim motosiklete, vardım kursa baktım motsiklet ayakkabısını giymeyi unutmuşum mavi spor ayakkabım tamamiyle ıslandı çoraplarıma kadar geçti su, o halde kursa gittim derse girdim ayaklarımdan vıcık vıcık sesleri gelerek.
Bi kere ilkokul 3 ya da 4' teydi sanırım, bi çocukla kavga ediyoruz, üstüm başım dağılmış, burnumda sümük öğretmenin karşısında önce o başlattı diyoruz ikimiz de birbirimizi göstererek. o gün akşam annem beni alırken öğretmen şikayet ediyo kavga ettiğimizi, annem eve gelene kadar beni kolumdan meşhur kendine çekme hareketiyle iyice bi hırpaladıktan sonra eve gelince de güzelce ayağının altına aldıktan sonra ben dayanamayıp ağlıyorum..sonra o sıra babam işten geliyo, annem babama bişeyler fısıldıyo, ben de dayanamayıp babama annemin beni dövdüğünü şikayet ediyorum. Babam da yanıma gelip " kim dövmüş benim aslan oğlumu, bir çocuk böyle dövülür mü ya ?diyerek saçlarımı okşayacak diye düşünürken kulağıma asılıp oğlum çocuğun burnunu kanatmışsın, sen hiç uslu durmayacak mısın diye diye benim iki kulağı da kızartıyo, o gece yatarken elimle kulağıma dokundum, yoktu yemin ediyorum, bildiğin kulağım yoktu lan.ne gündü minsk. O yüzden bi gün olursa çocuklarımın kılına bile dokunmayacağım, kulaktır sonuçta lazım olur.
bu devirde gerçekten kız bulmak zor. sevgini hakkedecek birini tekrar bulmak, ona güvenmek hele hele üniversite çağlarında gerçekten çok zor. siz siz olun sevgilinizin kıymetini kaybedince anlayanlardan olmayın.
Bugün saat başı karşılaştığım insana gıcıklık olsun diye selam vermedim gidip gül alarak gözlerimi yaşarttı aşk ışte.
tv de çıkan rte ye sövünce annem 'chp gelsin de din iman kalmasın o zaman' dedi. varın halimi siz anlayın.
Bir tek dün gece üzülmedim sana... bu da bir adım değil mi?
Tercihen yalnızım.

Ama benim tercihim değil.
nazik erkekler de varmış sözlük.sığır olmayanından. böyle sandalyeni çekip suratına tatlı tatlı gulenlerinden hani.
kurs falan açsalar ya sözlük?..
21 yaşıma geldim ama hala hayatımın her noktasında birisinin bana ilgi ve şefkat göstermesini bekliyorum.
Ben yalnızlığımı, çaresiZliğimi, kimsesizliğimi beni benden daha iyi bilen allah'a arz ederim.
kısa entry giremiyorum her şeyi insanlar anlamaz diye düşünerek açıklıyorum, entry değil her şeyi uzun yazıyorum twitterın 140 karakteri yetmiyor.
La sikerim ama boyle durumu ya. Veremedigim hediyesi hala duruyordu masamda demin ogrendim baskasiyla cikmaya baslamis. La amk ben senin. Ne kadar gamsizmissin. Ogrendikten sonra hediye kutusunu duvara firlattim. kirilmistir insallah icindeki de. Sana karsi su yasadigim duygu kargasasinin tarifi yok amk. Hala sacma bi sevgi, nefret kin saygi... herseyden var biraz. Sen ne sevgi hak ediyorsun ne saygi ne kin ne de nefret ama hepsi var icimde. Artik siktir git benden.