bugün

fatih terim'den sonra buranın bile keyfi kalmadı sözlükçük. sürekli onu hatırlatan yazılar görüyorum. hala travmadayım desem yeridir.
bazen toplu taşıma araçlarında yüksek sesli müzik dinleyip, yandaki kızın bunu duyup bana çıkma teklif etmesini falan bekliyorum. öyle de mal bi insanım.
nefret edecek gücüm yok.
can sıkıntısından sozlukte belli belirsiz ismini gordugum kişilere mesaj atıyorum..

sutlanmazsak iyiydi..
Babam aramaz oldu hiç beni ama ablamı arıyormuş. Şimdi beni neden aramıyorsun desem dert yapacak kendine, aklına takıp duracak yollarda. En iyisi dememem bir şey fakat çok darıldım ben ona.
uzun zaman sonra bir şeyler hissetmeye başladım. iyiyim sözlük. çok iyiyim.
bugün liseli bir gence amca olarak tanıtıldım.
aklıma sözlükten ikinci bir yazarlık alıp kendi entrylerimi oylamak gibi kötü, ezikçe şeyler geliyor da yapmıyorum sözlük. kötü bir insanım biliyorum, bir de uyanık geçiniyorum.
bugün kimi ansam ansızın mesaj attı sözlük. Kendimden şüphe edeceğim evren ile iletişim kurmaya başladım.
buraya yazdığım hiçbir şey gerçek değil. hiçbir durum ya da hiçbir olay gerçek değil. gerçek olandan yeteri kadar sıkılmışken gereği de yok zaten.
evet bugün samsun üniversite tranwayında makinistin olduğu kapinin önüne oturup bağdaş kurarak kitap okuyan kız, bugün seni izledim öylece, çok hoş görünüyordun çünkü.
yarin yine ayni saatte ayni tranwayda olacağim umarım sende beni farkeder , bende senin yanına gelir tanışırız, bir yerlere gider kahve falan içeriz sonra belki evleniriz.
Uzun zaman geçti ve ben sözlüğe gelip entri girip beğeni gelince bi hoş oldum be sözlük.
Uzun zaman geçti ve ben sözlüğe gelip entri girip beğeni gelince bi hoş oldum be sözlük.
-kardan kadın yaptım kendime.. üşümesin diye montumu verdim.. eridi..
hani sevgi emekti?
-ağlamak arınmaktır derler.. gözyaşımı içime akıtmaktan göğüs kafesimin altında bir tuz gölü oluştu.
-ensem yanıyor..
-başım ağrıyor..
-ve yüzümde nereden geldiğini bilmediğim serin bir rüzgar.. arınıyorum kendimce.. ruhumda yeni günahlara yer açmak için..
konuşmayı bırakalım hep birlikte.. biraz da dinleyelim..
"çocuk da yaparım kariyer de" sözüne kim itimat edip heveslendiyse sonu hüsran oldu.
Korku içindeyim. Sarsıldım. Geleceğe dair tüm planlarım başkalaşım geçiriyor.
Sanırım her şey benim diyemiyorsunuz. Birini yerken diyerinden mahrum kalmak zorundasınız. Yada aynı anda orta şekerli isteklerinizi acı gelmiş olarak buluyorsunuz.
Pek de deneyimlemek istediğim bi konu değildi fakat hayat işte.
internet kafedeki oyunun kısayol simgesini diskete atıp, evdeki bilgisayarlarımızdan oynamaya çalışan bir nesildik biz.
intihar edenleri anlıyorum.

filmlerde dizilerde hep görüyordum ve güzelliklerine kıyamıyordum. "neden öldü ki? umut vardır her zaman " diyordum.

ama anlıyorum. buhranlarını, acılarını, yalnızlıklarını, insanlarda gördükleri o sahte gülümsemelerini ve samimiyetsizliklerini, artık hiçbirşeye kalmayan umutlarını, aynı acıdan artık ölemk istemelerini anlıyorum..

bundan bi 6 ay önce falan intihar eden bi kızın facebook'una girip son intihar videosunu izlemiştim. onu zayıf bulmuştum. allah gösterdi bana asıl zayıflığı..

herşey anlamını yitirdi bende. içimdeki koca boşluk.. yediğim kazıklar ve bana kazık atanların aşırı mutlu olması..

ebedi cehennem olmasa bende hiç düşünmeden yapardım bunu. bu sonu gelmeyen mutsuzluklar.. canım daha ne kadar yanıcak?

yitiyorum artık. hayat hiç adil değil. anladım ki benim için en önemli duyguymuş adalet. bunu göremeyince, bana kötülük yapanların daha da mutlu olduğunu gördükçe,

ölüyorum sözlük. ölüyorum..
-aşık olduğumda kendimi imha ediyorum. ertesi sabah kendimi sancılanıp yeniden doğurmak için.
-sobalı bir evde büyüdüm. yeni tanıştığım her insanla çabuk kaynaşmamda bu durum etkili olsa gerek.
-annemden çok dayak yedim. terlikle.
-kırmızı ojeli, sevgili elleri için öldüremeyeceğim tek bir canlı yok.
-kendimden korkuyorum.
-sibirya kurdu beslemek çok zor. asla evcilleşmiyorlar.
-küçükken kız kardeşimin günlüğünü okurdum.
insanın bir evi olmalı. o evde bir hayatı. yani bir kadını.
bugun fazil bey kahvecisinde gordugum cocuga asik oldum.

not: beni bul. amin
not 2 : ahahaha. vay arkadas o neydi oyle .
efsane isimlerle dolu film olsam izlenmem daha da bi şey demiyorum.
biri bana para versin. zenginseniz ölmezsiniz. hesap numaram bi mesaj uzaklığında. öğrenciyim. açım. iyi geceler.
ne bok yiyeceğimi bilmediğim günlerdeyim yine sözlük. içiyorum işiyorum ama yine işin içinden çıkamıyorum.
güncel Önemli Başlıklar