bugün

kanka bazen facebookumda olan ama daha bir kez olsun merhaba demediğim insanların hepsini silip atmak istiyorum. şu an belki 30un üzerinde insan online ama oturup konuşmayı geç selam bile verebileceğim bir kişi bile yok.
21 aralıktan sonra yaşamsal güdüm kalmadı.
canım sıkılıyor.
kanka 21 aralık gecesi resmen yusuf yusuftum. korkudan titredim resmen. hatta hoşlandığım çocuğa kaç milyonuncu kez bilmiyorum ama ondan hala çok hoşlandığımı söylemeyi düşündüm. şimdi kendime gülüyorum. ulan bir kez daha şişirecektik elemanın egosunu durduk yere. neyseki hiç bir şey dünyanın sonu değilmiş. bakın kıyamet kopmadı, başkası bana açıldı, sevişiyoruz. * görüşmeye başladık.
fransız aksanı konuşmalara bayılıyorum. (bkz: fransızça aksanıyla türkçe konuşmak).
bu başlıkta 80000. entry girene oy manyağı yapacağım.
eski günleri anıp yatağımda deli gibi zıpladım geçenlerde.
bi de utanmdan hesaplamış en son ben aradım diyor. doğum günümü sorsan bilmez allahın odunu. kalkmış günler önceki armayı aklında tutmuş. hayır haklı da...trip de atamıyosun kı en son o aradı. ama altta kalmam ben sözlük.
ananemin telefonuna farkında olmadan tarkanın adımı kalbine yaz şarkısını çalarken dinlet yapmışlar, ne zaman o şarkı biyerlerde denk gelse yüzümde hüzünle karışık bi tebessüm oluşuyo, hemen sesini duyasım geliyo arıyorum ananemi. allah yokluğunu göstermesin, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi çünkü. eğlenceli bi şarkıda olsa beni hüzünlendiriyo bi şekilde sözlük.
sarabim varsa beni vursunlar.
9-10 yaşlarımdan beri çıplak yatıyorum.
hala bebek şampuanı, bebek sabunu ve bebek losyonu kullanıyorum.
egomu tatmin etmek için kızın birine yüz veriyorum. buluşalım dedikce hasta oluyorum buluşmuyorum.
itiraf ediyorum sözlük fight club ı yeni izliyorum. Brad pitt in oyunculuğu mükemmel aslında herkesin çok iyi. Sahneler falan çok iyi konusu saçma ve gereksiz.
artık geceleri ağlamak istemiyorum sözlük. ya unutmam lazım ya da başka birini bulmam lazım.
ıtıraf edıyorum, gecenın bı bucugunda tek cesıdı yetmıyormus gıbı 2 cesıt makarna pısırıp daha once hıc yememıs gıbı yeyıp, canım yumurta cektıgı ıcın usenmeden yumurta kırıp yemem yuzunden, yedıklerımı sındırebılmek adına ne yapacagımı sasırıyorum su an.
nickaltımdaki şarkı muhabbetine sinir oluyorum. gidin şarkının altına yazın lan yazacağınızı.
sol kaburgam bile firar etti bedenimden.
"akşam 7 den sonra bir şey yemeyin" diyen doktorlara inat:
bu saatte üşenmedik kuzenle makarna, salata yaptık yiyoruz.
-bu itiraf küfür içermektedir!-

az önce şahsen beğendiğim birinin fotoğrafını gösterdiğim kuzenimin cümlesiyle irkildim:
(GÖSTERiLEN ŞAHıS ERKEK BU ARADA)

ben: al işte bu bak.
kuzen: çok s.kmişlerdir bunu!

(bkz: vay amk)
(bkz: seni yanlış tanımışım) kuzen!
gribi de atlatıyorum yavaş yavaş, hayat sanki yüzüme geliyor uzun zaman sonra ilk defa.
bulunduğumuz apartmanda "insanlar" yaşıyormuş! an itibariyle gördü(m)k sözlük.
komple öğrenci olan bir apartmanda, sabah akşam her gün karşılaşılan ve "merhaba" bile demeyi başaramamış,
ama üniv. kazanmayı başarmış(!) insanlarla birlikte oturduğumuzdan, oldukça şaşırdık bu gelişmeye..
çünkü az önce kapımız çalındı ve iki şeker kızdan:
"biz tanışmaya geldik, merhaba, günaydın!" şeklinde cümleler duyduk..*
(bkz: helal olsun)
*kalacak bi yerim yoktu sözlük. cuma gecesi.
*arkadaşımla karşılaştık beni arkadaşlarının evine götürdü, evde toplam 6 erkek 1 kız şeklinde oturmaktaydık.
*gece bi şekilde bittikten sonra, olan şeyi söylüyorum.

"breathe benle yat ben de sana iphone 4s alayım, biz x aşiretindeniz, sonra da sevgilim olursun, zaten benden zengini de yok, burda x ünisinde siyaset okuyorum hem ben"

hayat işte, ne diyeyim. hep böyleleri çıkıyor benim karşıma. ben mi orospuyum, onlar mı orospu çocuğu bi onu çözemedim.
şu saatten sonra kalbimin sesini dinleyeceğime, halkın sesini dinlerim, açıp atilla taş dinlerim. hatta serdar ortaş dinlerim. anladınız mı!
biriyle buluşana kadar onu çok değerliymiş gibi hissediyorum, buluştuktan sonra herşey bitiyor hasta mıyım neyim?
anlaşılması zor birisi miyim, yoksa anlaşılmayı zorlaştıran ben miyim çözemedim.