bugün

sözlüğe sadece canım sıkıldığında giriyorum, yani hayattan vakit kaldıkça.
hiç isyan etmedim hayatımda ve hep içime attım derdimi hep gerçekten sevmek ve benim sevdiğim gibi sevilmek istedim ama hayat daha bu yaşımda canımı o kadar yaktı ki benim bile içimden artık yeter demek geliyor.
Bana yalan söylediler , hiç düşünmeden bile bile inandım. Belki bana hala yalan söylüyorlar , hala inanıyorum. En iyi olduğum günde ( ki serserilikte üstüme yoktur ) , en dürüst anımda bana bile bile yalan söylediler. Inandım. Cam kırığı gibi doldu içime ama inandım. Siz inanmayın diye , suphelenin diye , güvenmeyin diye de size söyledim. Şimdi gidebilirsiniz.
gelip ara sıra itirafları okuduğumda insanlara çok kızıyorum. sevdiklerini söylemeye çekinen insanları görüyorum korkmayın söylemeyince daha çok acı çekiyorsunuz ve yıllar sonra bulduğunuz o insan sizin sevdiğiniz insan olmaktan çıkıyor ve işte o zaman dünya başınıza yıkılıyor yapmayın.
bile bile izlediğim korku filmi neticesinde şu an tuşlara bile basmakta zorlanıyorum sözlük. ışıklar, tv, bilgisayar hersey açık. oraya buraya bakmadan oturamıyorum yerımde. bulaşık makınasını çalıştırdım sırf ses duyarsam makınadan yeaaa diyebiliyim diye. şimdi alarm falan çalsın herkes uyansın istiyorum. arkası boş koltuğa oturamıyorum. sıcaktan patlamama ramen hırkama kapşonuma sım sıkı sarılmış durumdayım. connented2.me de bile film izlemek için arkadaş aradım gevezelik olur dikkatim dağılır en azından dedim ama yok. yok. kimse yok. nasıl uyucam hiç bi fikrim yok. içim geçiyor hop uyanıyorum korkarak of ya ay ben valla çok fena korkmuşum of allahım...

(bkz: insidious)
korkaksanız; yapayalnız, kulaklıkla ve gece izlemeyin. izlemeyin ya. yarrak gibi filim ama altıma edicektim çok afedersiniz.
şuan gerçekten hiçbir isteğim yok hayatla ilgili o kadar umutsuzum ve o kadar canım acıyor ki sanki canlı canlı kollarımı, bacaklarımı kesiyorlar ve gözlerimden acidan yaş değil de kan akıyor. ah be ayşe sen de geçip idamımı seyrediyosun gülümseyerek...
inşaata topu kaçsa, hiçbir şey olmayıp geri dönecek çirkinlikteki şu kezbanların havalarına ayar oluyorum lan!
sadece o başka hiçbir şey değil bak. sadece o olsun hayatımda her şey yolunda olur ama sanırım bu hiç bir zaman gerçekleşmeyecek ve ben hep keskelerle ona uzaktan bakacağım. o evlenecek birgün belki çocukları olacak ama neye yarar içimdeki bir türlü bitmeyecek.
gadinim benim... gadinim...
gizli eşcinsel olma ihtimalimden korkuyorum. hatta altıma sıçar gibiyim ufaktan.
pff snane be slk !
Hic birini delicesine severken kaybetmek zorunda kaldınızmı, yada o yanınızda dibinizdeyken, ona cılgınca sarılma isteğinizi bastırmak zorunda olduğunuz, o delicesine sevdiğiniz insanla el ele tutuşmadan yürümek zorunda kaldınızmı? ya bu isteği karşı koymak icin, elinizi cebinize sokup sıkmak zorunda kaldığınız oldumu?
Bunların hepsi oluyormuş be sözlük, onunla gecen kısacık iki ayın ardından, bir yanınızı onunla bırakıp, gecmek bilmeyen, sonu gorunmeyen bir zamana yürünebiliyormuş istemsiz delicesine severken.
O odaya her girdiğinizde gözünüzde onun hayali canlanabiliyormuş, yerli yersiz her şarkıda ağlanabiliyormuş, sözleri değilmiş şarkıların ağlatan, onunlayken dinlenmiş olması yetiyormuş.
Ondan ayrı her bir dakika acaba simdi napıyo ne ediyo diye dusunmeden durulmuyomuş, her gece uykunun yerini onun hayalleri alabiliyormuş, gecenin bi yarısı onun kokusu özlenebiliyor ve bu özlemi yastığa sinen kokuyla gidermek zorunda kalınabiliyormuş, gece onun hayaliyle yastığına sarılıp uyunabiliyormuş.
işte sözlük bir insan boyle ölürcesine sevilebiliyormuş.
dün o vefat ettiğinde aslinda ona asik oldugumu farkettim. bu gercegi asla soyleyemeyecegim. siz siz olun gec kalmayin.
parıltıları da görebileceğim o kirli suda; yüzünün her hattı karamsarlığın dibine vurarak hep aklımda haklılığın... ikimizde çamurduk ve ikimizde batırmıştık bataklığımızda herseyimizi... gitmeyi sectin ve olması gerekende buydu sanırım... sanırdım çünkü siktirip giderken haklılığına hep haklı çıktım... sustum ,uyudum,uyudum,uyuştum,uykusuz kaldım,düşündüm,uykusuz kaldım,aynaya bakmaktan korkar oldum... sigarasız kalmaktan da öyle... yakar oldum bir bir seni ve beni... en sonunda bir son olmayı istedim ...ve son...
- çişim gelmesine rağmen tutarım bir müddet. birikince işemesi daha zevkli oluyo.

- her gün ilk girilen entry yi eksilerim. bundan da zevk alıyorum.

- her gece kültablasına yediğim elmanın çöpünü koyarım. sigarayı onda söndürüp çıkan kokuyu hissederim. bundan zevk alıyorum.

- günde 5 saat ders çalışmak, 3 saat bağlama çalmak dışında tek yaptığım uyumak, yemek yemek ve internette takılmak. bi de dediğim gibi çişimi biraz tutup işemek.
uykulara doyamadım sözlük... Ama artık sabah 06 da kalkmak benim kaderim gibi bişe bari hergün aynı insanları görmesem be sözlük şu feribot da . Şu keli ,tıknaz adamı , çantası sırtında öğrencileri, kahve satan çocukları ..... Ama yine naapalım ki bu yolu seçen de benim sözlük..dür...
gençliğimde çok yanlışlar yaptım sözlük.

mesela ergenken erdal demirkıran okumak gibi.

arkadaş lisedeyken ben bu adamı okuyup götü tavan yapmıştım. sonra da gidip burcuya teklif etmiştim. ulan burcu ki kızdan öte birşey, benim gibi malı ne yapsın.

burcu market mangosu, ben pazarda akşam sepetine kalmış 10 'u bir lira roka.

burcu rayban gözlük, ben bağcılarda zenciden pazarlıkla 70 den 10 liraya düşürülmüş bir çift cam.

burcu laminant hemde su geçirmez, ben bildiğin fayann ulan.

şimdi ben burdan bağlamak isterdim türk filmine ''burcu bana aşık oldu demeye ama olmadı işte. kız bildiğin bir daha hiç bir kıza teklif etmeyecek hale getirircesine reddetti beni.

herşey Demirkıran'ın ikinci kitabını okuyana kadar sürdü ondan sonra handan, sonra melek, sonra sükran....

erdal demirkıran kitap çıkarttıkça ben siktir yiyordum ya la.
ne zaman moralim bozulsa, gökmen özdanak'ın telegol programında osruduğu ve serhat uluerenin buna tepki verdiği videoyu izliyorum. paat moralim düzeliveriyor.

osuruk kadar beynim var ama mutlu oluyorum.
sözlükte yazıştığım hatunlardan birinin erkek arkadaşının tacizine uğruyorum..

Adam;
"Sorun yok, sadece sigaramı denize karşı içip kahvemi yudumlarken sohbet etmek istediğim insan"
diye mesaj attı abi..
Tırsıyorum..

Yazıştığım bir hatunun sevgilisinden hiç "bu açıdan" tırsmamıştım.. Bugünleri de görecekmişiz..

Hatunlar size sesleniyorum;
hanginizin sevgilisiyse arada bi elini tutun bir şey yapın.. Adam artık ne kadar çaresiz bi hale geldiyse, sevgilisinin erkek arkadaşlarına yazılır olmuş..

(bkz: Vay arkadaş)
(bkz: hala şaşkınım)
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
bari başkaları mutlu olsun diye önüme gelen entry i oyluyorum.
israil filistin savaşından dolayı dini inançlardan nefret ediyorum.
elektrik elektronik ile ilgili yardıma ihtiyacım var sözlük.

uzaktan kumandalı arabamla sorunlarım var.
iyi oylanan entrym'i silen moderatör'ü hiç sevmiyorum.
zaman geçmiyor sözlük. saatler bir an önce 21:45'i göstersin istiyorum.

zamanın çabuk geçmesi için ne yapıp ne etsem diye düşünüyorum.

sinema mı yapsam acaba?
bugün telefonuma "yazar oldunuz" diye mesaj gelince, sisteme "çok teşekkür ederim." diye cevap atacaktım, ama liram gider diye korkup atmadım. mesaj göndermek sms e dahil mi? zall ile mesajlaşmak istiyorum...