bugün

hiç unutmam sene o sene. ıssız adam filmine gitmişiz manitayla. tabi salon full çekiyo, ulan manitanın yanında duygulanmamış gibi yapmamak olmaz deyip su şişesinden bi kaç damlayı alıp göz kapaklarının altına gizlice sürüp ağlamış taklidi yapıp kızı mest etmiştim lan. şimdi bakıyorumda karaktersizlik bu resmen itirafımdır. ama yine olsa yine yaparım be.
insan hiç bir zaman yanındakinin kıymetini bilmiyor derler ya, ben gerçekten bilmeyi istedim. gerçekten istedim. özür dilerim. hayat senin hayatın benim için burada kalma benim için hiç bir şey yapma. özür dilerim sana hakettiğin kıymeti veremiyorum, içimden gelmiyor. özür dilerim.
diablo'yu tam final haftasında yükledim. kendimi çok suçlu hissediyorum sözlük.
erasmusla yurtdışına gitme amacım akademik hedeler değil, sırf onun nefes aldığı yerlerden uzaklaşabilmek.. o benim içimdeyken nereye kadar gidersem uzaklaşabilirim ki..
içime bişey oturdu. durup dururken bi huzursuzlandım sözlük. sebebini de çözemedim. kafa dağıtacak bişey de bulamıyorum. dokunsalar ağlıcam şu an.
bu gün hayatımın erkeğinle aynı masada oturduk, kahve içtik, iki kelam etmedik off yaaa. niye susuyorum onun yanında, niye konuşamıyorum niyeeeeeee...
o kadar canım sıkılıyor ki bilmediğim numara arayıp kontör isterse ona bile itibar edecek durumdayım. Kusura bakma EGM
yarin son vize var lakin ben calismiyorum. calismicamda. 0 alsam bile yine ortalamam 70 ustu neyine calisiyim ki? fakat finale calismak zorunda olabilirim zira en az 70 alma zorunlulugu varmis. bunu daha yeni ogrendim ve moralim bozuldu. speaking zaten allahin emri 0 olcak vurdumduymazligim yuzunden. umarim hakkimda hayirlisi olur.
aşka ve şevkate çok ihtiyacım var. artık kalbimin birine ait olmasını istiyorum. karşılıklı sevmek ve sevilmek istiyorum...

bi de ortalamam 3.5 üstü olsun istiyorum bu dönem hayırlısı...
hayatımda hiç kurtlar vadisi izlemedim.
bu bir takıntı değil,
bu bir alışkanlık değil,
bu bir sevgi.

not: seviyorum.
saatin 00. 00 olduğunu sol frame sayesinde anladım 11 dakika önce.
bir başkayım bu akşam.
galiba eski halime dönüyorum,
duygusuz ve hissiz karşımda üzülenler..
ve ben yalnızım tüm aksiliğim ile..
dünkü finalin bugün açıklanıp FF almam ve ardından cuma günkü finale bir türlü motive olamam, bok varmış gibi müzik dinlemeye devam etmem, benden adam olmaz.
aslında bu nicki başka bir sözlükte almak istiyordum fakat sahipli olduğu için alamamıştım.
buraya kısmetmiş.
slash'ın godfather solosunu dinleyince gözlerim doluyor, yaptığım bir çok şeyi düşünüp ağlıyorum...
çok derinden etkiliyor adamı...

siyah takım elbise giyinip elim de ki tabancam ile hayatımdaki insanları ağır çekimde öldürüyorum ve sonunda yalnız kalıyorum hissini veriyor..
benim askerlik işi ne oldu tam olarak bilmiyorum. normalde 2 gün önce teslim olmam gerekiyordu. sözlüğü inzibatlar basabilir.
arkasından ağlayacağım bir insan bile yok.
son zamanlarda discoverdaki hayatta kalma programlarını çok izler oldum. nedense bunların bir gün hayatımda işe yaracağını hissediyorum belki de hayat beni önceden hazırlıyor bu duruma. *
twitter'da takip ettiğim insanların paylaştığı fotoğraflara bakmadan geçemiyorum. geçsem de tekrar geriye gelip, bakıp tekrar devam ediyorum diğer twitleri okumaya.
biraz önce midem bulandığı için nabzımı saydım. normal çıktı. böyle bir alakayı nasıl kurdum bilmiyorum peki siz yarım kova sabunlu suyla yıkanmak ne demek biliyor musunuz ?
itiraf ediyorum bilmediğimi duymadığımı düşünen kişilerin arkamdan konuştukları şeylerden ve yaptıklarından haberdarım buna rağmen hiç birşey olmamışcasına konuşuyorum onlarla!
kahveyi sırf migrenime iyi geldiği için seviyorum.
Ha bu arada ben falcıya da gittim hemde doğum günümde(!) Bana bir kaç sey söyledi tabi sen bende gezinmeyince seni bende göremedi falan.. sordum mu seni bilemem ha orası da seni ilgilendirmez.- ama ben yine her zamanki gibiyim-
bu sene okul hayatım o kadar kötü gitti ki geçen senelerde verdiğim dersleri tekrar almamı isteyecekler diye korkmaya başladım.