bugün

Sanırım ilk defa bir ölüme üzüldüm.Kalbimin sızladığını hissettim bir an belki sızı değildi ama ne olduğunu anlayamıyorum.ilk defa yaşıyorum bu duyguyu, bilmiyorum belki üzülmekte değil ama bir şeyler olduğunu hissettim.Yine de bir şey diyemiyorum sadece sanırım onun için erken bir ölüm olmuş.
bazı insanlar beni aptal sanıyor, sandıklarının çok ötesinde, fazlasıyla zekiyim. "anlamaz ya, nereden bilecek?" diye yaptıklarını görüyorum. cesaretlerini toplayıp itiraf etmelerini bekliyorum.
yüksekten uçanın çakılışı çok sert olurmuş bunu öğrendiğim iyi oldu, mükemmel bir hafta geçirdikten sonra hafta başı bir kız yüzünden en iyi arkadaşımla aram bozuldu hemde saçma sapan bir sebep yüzünden sinirden beynim zonkluyor.
sözlük de olağanüstü bir şey olunca o olayın dışında başka bir entry takılmıyormuş, sallanmıyormuş.
o salak anlamaz gülüyorum falan da aslında yüzünü görünce biri sanki karnıma yumruk atıyor. anlamıyorum saçma bir şey yüzünden küsüyor ama kalbimi kırdığının hiç mi farkında değil. salağana bana bakmamak için duvara kafa atacaktı. koca kafa.
Bundan tam 8 sene evvel bir televizyon dizisinde duyduğum bir şarkı vardı. ismini kimin söylediğini falan bilmiyordum. 8 senedir abartısız her gün dilime dolanmıştır müziği. Sözlerini bilmiyordum. Her şekilde aradım dizinin adıylada aradım yok anam bulamadım.
Bu sabah aklıma geldi yine sahne olarak aradım 1 sonuç çıktı. Kim 1 milyon ister yarışmasına son cevabı veriyormuş gibi bir hisle yazan şarkı adını arattım dinlemeye başladım.
Şarkı ilerledi falan ulan bi baktım o şarkı! Sabah sabah aklım çıktı sözlük iki üç senedir* bu kadar mutlu olmamıştım. Sevinçten ağladım lan sabah sabah öyle böyle değil. Hala düşündükçe bir garip oluyorum bak. *
işemeye gittim, yemek yiyip geldim. işemeyi de unuttum, kim kalkacak tekrar.. uff biri şunu işetsin de gelsin ya hayrına.
bugün otobüste eve dönerken * iki üç erkek arkadaş aralarında konusuyolardı.

- olum bu izmir in havası da bok gibi. bi açıyo bi kapatıyo.
+ ekvator a taşınak kanka orda 6 ay(????!!???) yaz oluyomuş.
- ekvator nerdeydi kanka ya. ?!?!!!!^^^^++/(??)(/?????
içimde tuhaf bir his var sözlük. An itibariyle olmaya başladı. Ne zaman bu his olsa biliyorum bir yerlerde birileri beni enayi yerine koyuyor.* acaba şu an kim mal yerine koyuyor beni çok merak ediyorum.
Eşelemiyorum lâkin bu sefer. Elbet çıkar kokusu...
(bkz: bi ibnelik var bu işte)
az önce istanbul'dan izmit'e geldim, otobüsten indim. yürürken tenha bir yerde bekleyen bir adam gördüm. kendi kendine konuşuyordu.* neyse bununla bikaç saniye göz göze geldik. tam yanından geçerken sessizce ama benim duyabileceğim şekilde söylediği bir söz kulaklarımda çınladı. senin gözünü sikeyim!

ulan benim kafa error verdi. ben 19um, adam 30lu yaşlarda bir dayı. dedim ya ben bunu tek seferde indirmem lazım, çünkü aksi takdirde bıçağı dötüme yirim yüksek ihtimal. bunların hepsi 3 saniyede aklımdan geçti. sonuç olarak yemedi ve yürümeye devam ettim. şimdi yurttayım ve dötüm sağlam, ama aklım karmaşık. ağzına ağzına vuraydım iyiydi.
bugün 1 kiloya yakın kırmızı et yedim.
itiraf ediyorum etçil bir hayvanım.
herkesin aksine şirin olan leylaya gıcık oluyorum ve sedef olan leylayı sempatik buluyorum.
hala ıspanak ile pazı arasındaki farkı yemek halindeyken anlıyamıyorum.(ot halinde iken anlıyabiliyorum.utanarak yardımlarınızı bekliyorum.)
bugün ne kadar salak olduğumun farkına vardım sözlük.
eşşeğim ben eşşek, vallahi bak.
yarın dün en çok entry giren yazar istatiğinde yüzde 80 ihtimal 1. olacağım.
yarın dün en çok görsel ekleyen yazar istatiğinde yüzde 99 ihtimal 1. olacağım.
sınavları düşünüyorum, kitaplarım kapalı.
Ben belirsizliği ve peşinde koşmayı seviyorum sözlük, bu önceden beri böyleydi.
Ve ben bunu hep aşk sandım , aslında bu aşk değildi.
Bunu şu an leyle ile mecnun dizisinde öğrendim
uykum kaçtı ama sevinçliyim hem de çok mutluyum...
Kafamdaki soru işaretleri çözüldü.
Her geçen gün daha da çözülecek.
Hayat her geçen gün benim için daha iyi oluyor olucak da...
Secret kitabını okuyorum ve sanki aklımdan , içimde geçirdiğim her şey oluyor.
Kitabı bilinçli bitirmiyorum,çünkü doyum noktasına erken ulaşmak istemiyorum.
bunlar bitmek tükenmek bilmeyen itiraflardır. öyle ki her dakika sol framede aynı başlığı görebilirsiniz. mümkündür.
bugün akşam kocatepe camii'sinin avlusunda 2 saate yakın tek başıma oturdum.
hava serinceydi, elimde sigara, nbc filminin bir sahnesi gibi o yüksek avludan uzaklara baktım. neden sonra gözümden bir damla yaş süzüldü. işte ankara böyle bir şehir.
okul vakti kendime deli dedirtircesine gülüp eve gelince ağlıyorum.
Onun yanında, böyle saatlerce hiç konuşmaksızın, göz göze bile gelmeksizin oturmaktan canım sıkılmazdı. Aynı masada, ayrı şeyler düşünür, bu arada sonsuz çay içerdik. Bizi bir arada tutan şeyin ne olduğunu bugün de çözümlemiş değilim.
cemal süreyya benim yerime dile getirmiş.
galiba bu kez şizofren oluyorum lan. reklam filmlerinden türlü türlü anlamlar çıkartıyorum.
mesela istikbal'in son reklamı. son saniyelerinde ne diyor ?
''iyi uykular türkiye'' neyin uykusu bu kardeşim ?
bak, gördün mü ?
malın birisi bizim binanın önüne ''benimle evlenirmisi'' yazmış.
son harfe sprey yetmemiş üstelik soru eki ayrı yazılmamış.
bu ne lan ? bu nasıl hayattır amına koyim ?
ayrıca kombiyi ben bozdum. merak etmiştim içini.
bu gün yalnızlıkla ilişkimi bitirmeye karar verdim. şenliklerde yaklaşıyor hem. acaba son bi kez yalnızlıkla baş başa yürüyüşe mi çıksam gecenin bu vaktinde.
facebook, twitter ikisinden de bir anda nefret geldi ikisini kapatıp kurtuldum aslında sözlüğü de kullanmayım, bilgisayar da kullanmayım her şeyden sıkıldım hatta ben genel olarak kendimi kapatayım böylesi daha makbul.
güncel Önemli Başlıklar