bugün

kendileriyle uzun zamandır görüşmediğim için bana dargın olan bir sürü arkadaşım. şimdi hangi birinin gönlünü alacaksın yahu? neyse ettik bir ayılık, samimiyetimizi tekrar bağlamayı deneyelim.
2 gündür aklıma geldikçe gülme krizine girdiğim "evet tehdit ediyo kardeşim, tehdit kardeşim, çekin kardeşim, çekin kardeşim...tutun kardeşim, tutun kardeşim" cümlesine daha ne kadar gülücem merak ediyorum.
asdfasdbasbadnamasfgf. çatlıycam sanırım.
sevdiğim bir kitaptan ruhsal notlar aldığım bir ajandanın arasından* 15 yıl önce yazdığım bir şiiri buldum. unuttuğum bir şiir ve yazılış tarihi de tam tamına 15 yıl önce. 14-12-1996 saat:00.10. çok esrarengiz.
olum ben bu ali atay'ı böyle diziyle alakasız sadece müzikleri yapan biri olarak biliyordum ki ta ki ali atay başlığına tıklayana kadar.

şaşırdım.
gözlerini kapadın da bakmıyorsun diye ağlamıyor muyum sanıyorsun????
zaman bir kadın zamanı.*
seni bekliyorum, hadi artık.
bi keresinde ölen kuşumu bi kutuya koyup buzlukta dondurmuştum sözlük.

veda etme problemim var evet.
annem süt içmemin boyumu hala uzatacağını sanıyor; 26 yaşındayım...
hala ukte vermeyi öğrenemedim/öğreten olmadı. evet utanıyorum.
aslında çok güzel şeyler başarcam da dikkatim dağılıyor işte sözlük.
sosyal bir kişilik olmaya çalışmaktan çok sıkıldım be sözlük. her önüne gelenle, iki kelime konuştun diye tanış, kütüğüne kadar öğren, derste ikide bir söz al, her türlü ortama girmeye çalış... bu ne lan. ne gereği var ki yani. hayvan gibi de utanan bi insanımdır ben aslında. yalnızlığı da severim hatta. niye dötümü yırtıyorum sosyal olacam diye bir anlasam.
bazen çok acımasız olabiliyorum sözlük. bişey duyuyorum, gaza geliyorum ve karşımdaki insanı çok üzüyorum. ama karşımdaki insan umrumda mı? değil. harcadığım enerjiye yanıyorum.
okumaktan acayip sıkıldım artık gerçi herkes sıkılmıştır ama bıktım artık ağlıyasım geliyo bazen çıldırcam bigün az kaldı yani.okulum bitsin işe giriyim bide evleniyim ne güzel.çalışmak daha zor tabiki ama ne biliym cidden bıktım ders çalışmaktan falan.
sırtımdan vurmasınlar diye hep arkamı çevirdim.
yüzlerine bakarak geçiyor ömrüm.
sokaklarda yürürken, düşüncelerim kafamın üzerindeki bir baloncukta gözüksün isterdim.
son iki haftadır hayatımdaki hiçbir şey yolunda gitmiyor sözlük.

tam bir şeyler düzeliyor derken daha da beter oluyor ve üzülmekten başka bir şey gelmiyor elimden. bu kadar üzülmeyi hak etmediğime inanıyorum.
özledim.
pasiflora içiyorum. kolaycılık ya da değil, başa çıkamadığımda hayatla yapıyorum bunu.
şu an sol tarafımdaki yatakta uzanan belçikalı kızla bir hayli seviştik bu gece. şimdi de sıkıldım. hem sigara içmek için hem de sigara içerken ne var ne yok diye nete bakayım diye bir geldim ama.. facebook yalan zaten. fanatik'te değişik bir şey yok. sözlükte de birisi trollük yapıyor, öteki de "aşk" başlığına ciddi ciddi tanımlar kasıyor. yazık. değişmeyeceksiniz amk. bu kafayla osbire devam edersiniz. ilk elinizi tutan kızla da evlenirsiniz. peh
dün erkek arkadaşım beni okulun yemeğinde görmek istemediğini, çünkü sorumluluğumu aldığını ve bunu istemediğini söyledi. o kadar koydu ki sözlük. gelmememi istedi. beni onun değil de, arkadaşlarının davet etmesi inanılmaz koydu. sanki ona yükmüşüm gibi hissediyorum.
bizim kapıcıyla 3 numaradaki ganimet hanımın ilişkisi varmış kapıcının karısı da boş durmamış onu doktor ragıf beyle aldatmış çocuklar ortada kaldı derken 5 numaradaki orhan bey onları evlat edindi aileler bugün karşı karşıya gelecekler büyük kavga var yani polis molis olayın içinde böyle bir apartmanda yaşıyorum işte dallas bokumu yesin sümüğümü içsin.
kyk bursları açıklandı: devlet kazık kadar herif olmuşsun hala okuyorsun ve üstelik sana bir de burs mu vereceğiz dedi. bu ayın sonuna kadar kredi borcunu ödemek zorunda olan bir kişiye bunu diyor.
ben güven duygumu yitirmişim .
bazen bir şeyleri değiştirmek için anlatmazsın. bazen onların üstesinden gelmek, onları unutmak, onları hatırlamak, ya da herhangi birinin bilmesini istediğin için anlatırsın. bazen ne anlattığının bile önemi yoktur, sadece anlatmak istersin.