bugün

hayat... hayat öyle zordur ki yeğen... hayatta bir gün yola çıkarsın, yürürsün, yürürsün... sonra farkedersin ki, çıktığın yolda yürüyen o ilk insan değilsin... bir yolu olmalı... bulmalıyız...
Aşık olmak. Uyanır uyanmaz yarı açık gözlerle mesaj atacağım ya da aynı şekilde ondan gelen mesajı okuyacağım birisi.
( Allah iyiliğini versin gel artık)
Bir çift meme.
insanlarda azıcık mantık.
Cumhurbaşkanı olmak.
(bkz: anan)
mutlu bir evlilik.
Kavuşmak. Kavuşmayı ne de çok isterdim.
Bir kez karşılaşıp tepkisini görmeyi isterdim. Belli etsin ki ben de yolumu çizeyim artık, 2 yıl oldu.

Tükendim.
para kaygısı olmadan yaşamak.
aşık olduğum kadınla evlenmek.
bu donem canimi disime takip ders calisarak tum sinavlarimi gecmek
ikincisi de kafama gore bir oglanin cikmasi ve birbirimizi sevmemiz, kafa dengi bulmak zor, hele ki yurtdisinda yasiyorsaniz.
Huzurdur. Belki biraz ilgi .
Onunla bir omur boyu mutlu olmak
dı.

ben hazirdim
o hic..
Demek fast foodcularda abuk subuk hareketler yapan liseliler aramızda. Adam olun, bağırarak konuşmayın. Yemeğinizi efendi efendi yiyip gidin ders çalışın. Büyüyün, koca koca adam olun.
Şu an sevgiliyle beşiktaş maçında olup fütursuzca hanımefendiliği bozmak.
Cok isterdim simdi burada çikolatalı bir dondurmanın olmasını. Tabi isterdim:)
Öncelikle şuan canga yemek isterdim.
Sonra da en yakın arkadaşımın yanında olmak isterdim.
Ona kendimi açıklamayı isterdim.
Ona duygularımı itiraf etmeyi isterdim.
Onunla patates salatası yemek isterdim.
(bkz: 3 o)
Bide yalnızca istemekle olmasa daha iyi olcak la..
o tiramisuyu birlikte yapmak mesela, paylaşacağımız bir anımız daha olurdu. ama artık öğrenci değilmişiz, olgun davranmamız gerekmiş ya... koridorlarında koşamadığım okulu ben ne yapayım?
Takımımın basketbol maçına gidip mutluluktan delirip dönmek istiyorum. Neden böyle olanaksız?
bu 11. nesil sözlük yazarları olmamış hepsi silik yesin kampanyası oluşturulmasıdır.
şu an mesajlaştığım yazarla geberene kadar mesajlaşmak istiyorum. offf aman beeeee.
bir an evvel işe başlayıp, kendi hayatımı kurmak istiyorum.
Onun gözlerine bakmak..
bir kaç yumruk yiyip camdan yapılma olmadığınızı anladığınız an , sınırlarınızı zorlayarak neler yapabileceğinizi görmek istersiniz.

ve aslında ne kadar narin ve hassas olduģunuzun farkına varırsınız.

fiziken ve duygusal.

rehabilitasyon gören bir hastanın tedavisinde , kesiklerin , yırtıklarin ve patlamaların ne kadar önemli olduğunu görürsünüz.

sınırları zorlamak...

ne kadar imkansız , basit ve uzak bir kelime bize.

insanların canları yanmadan gelişim göstermiyor , çünkü insanoğlu her daim sınırda yaşadığını düşünür.

ve o küçük hassas bedeniniz en ufak bir sarsıntıda daha da güçlenir siz fark etmeden.

daha dik ve daha güçlü olursunuz , ve hayatın sizin karşınıza çikarttıklarının aslında birer yalan olduğu gerçegine inanmaya başlarsınız.

koca bir yalan.

insanlar tıpkı acı olmadan gelişim gösteremediği gibi gerçekleri görmeden yalanlarında farkına varamaz.

bu gün koca yalanlar içerisinden sıyrılan bir gerçek ile başbaşayım.

canımı acıtan , aynı zamanda beni daha da güçlü kılan.

şimdi hayatının ortasında ki heveslerın ve yalanların ile başbaşa bırakıyorum seni.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar