bugün

sözlük yazarlarının günlük yaşantılarıdır. Merak edilen konular arasındadır.
kahvaltı

akşam yemeği
alkol
kahve
sözlük
bir ara tam 1 ayım böyle geçmişti... tarihime bir kara leke olarak geçti bu günler...

04.00 yatış
16.00 kalkış ve boş boş gezinme
17.00 boş boş gezinmenin sona ermesi
18.00 kahvaltı
19.00 dışarı çıkış
01.00 eve geliş
01.15 akşam yemeği ve bilgisayar başına geçiş
04.00 uyku modu
Kahve
Kahvalti
Okul
is
Eglence
Yatis.
kahvaltı, dışarı çıkış, bornova küçük park yapış * , eve dönüş, internet, duş, okul, eve dönüş, yatış.
istanbul kazan ben kepÇe.
kahvaltı, okul, geri dönüş, yemek, internet/proje, uyku-monotonously.
Okul-ev-ulusozluk-yatış-kalkiş-ulusozluk-ders-okul.
Uyku düzenim çok sikik bir durumda lan.
-uyanmak.

- (bkz: sözlük yazarlarının itirafları) başlığındaki ilk girilen entry'lere eksi vermek.

-görev tamamlama bilinci ve bu bilinçten duyulan haz ile format sikmek.

-formata uygun olmayanları silik yediğini görünce sinirlenip dağa taşa boşalmak.

-dağdaki kurak ağaçların köküne sürtünüp bundan da bir çeşit haz almak.

-lucky strike yakıp moonlight sonata dinlemek. bunu dinlerken de seçilen bir yazarı artıya boğmak.

-sonra itiraf başlığına geri dönüp tekrar ibret almak.

-beş dakika geçmeden aşırı ibretten hastanelik olmak.

-hastaneden entry girmemek ve bu süre içinde doktorlara salça olmak.

- (bkz: sözlük yazarlarının itirafları) başlığına tekrar bakıp ibret almak.

-uyumak.
bu saatte işe geliyorum. 5'te çıkıp her gün aynı bara gidiyorum. bazen bir bira bazen sarhoş olana kadar.
Uyan kahvaltı otobüs okul cadde kahve ev pc yatak .
uyu,
uyan,
hayatta kal.
sabah 7de kalk. kahvaltı hazırla, ye. sigaranı iç, çık.otobüse atla, okula git. deney yap. okuldan çık. şehir merkezindeki türk marketine git. ne eksikse al. tramvaya at, aktarmanı yap. yurda dön. bi sigara iç. yemek yap, ye. internette takıl. bir iki saat makale neeyim birşeyler oku. bi sigara daha iç 11de uyu.
çok sıkıcı olan hayattır.

yazarak sizi de sıkmak istemiyorum.
oturuyom, televizyon izliyom, anama bakıyom, anam dizi izler, ben bakmam. çekirdek çitliyom, duruyom, babama bakıyom, ablam çay demler, ben içmem.

ulan akşam akşam... güldür güldür repliği aklıma geldi. ama hakket öyle yani.
idare eder ama bugün çok kötü bir gün geçirdim karı milletinin ağzına sıçayım takıntı manyakları.
ders çalışmak, ders çalışılmayan zamanlarda da ders çalışılması gerektiğini düşünmek, ne çalışılacağını, hangi konudan kaç soru çözüleceğini planlamak.
ev yurt üniversite dizi film müzik yemek içmek uyumak.

(bkz: mototonluğun sınırlarını zorlamak)
12 saate yakın uyudum sonra okuduğum kitaba devam etme isteği geldiği için elime aldım ama uzun bi süre geçtiği için içeriği unutmuştum baştan başlayıp yarıladım.
Kendimi sorguladim bir an.Gunluk yasanti diye bisey yok. Haftayi anlat desen kem kum ederim. Aylik yasantisi desen bir iki malzeme cikar belki. B.ku b.kuna yasiyorum resmen.
Üniversite falan felan işte.
günlük yazsam ilk günü yazdıktan sonra öteki sayfalara yazmaya gerek duymadan fotokopisini çektiririm.