bugün

ilkbahar. aşk umudu, tatil umudu barındırır.
Sonbahar dır. Sıcaklığın düşüşü, sararmış yapraklar, harika bir romantizm yaşatırlar bu malzemelerle.
Yaz eglenceli gecer ve dogdugum mevsim. ilkbahar bir umut gibidir benim icin. Ne bokluk olduysa sonbaharda oldu. Kisi da yazin ozluyorum ama gelince kufrediyorum. Yani yaz.
anketiniz sikem mevsimi.
Yaz en olmadı ilkbahar. Asla soğuk havaya tahammülüm yok ' ay yağmur yağsa da kahve içip kitap okusam tipte yavşaklık gösteren kızlardan değilim. Yağmuru da sevmem içim daralıyo.
Sonbaharin en kasvetli gunleridir.
Kıştır.
ilk bahardır. Cemreler düşer, çiçekler açmaya başlar, kuşlar resmen tekrar canlanır ya hani. Okula giderken güneş doğar, etrafta aromasız saf, temiz, güzel bir hava vardır bir de. Çok seviyorum ilk baharı, şiir bile yazarım ilk bahara.
kahvenin ve güneşin serpintisi sonbahar..
sonbahar. hafif hafif esecek rüzgar, bazen yagmur yagacak ama hava hep serin olacak...
kıştır. herkes seve seve kendine çeki düzen vermek zorunda kalıyor ya çok hoş lan.
zaten 4 tane var. ilk baharla son bahar yaz ve kışın fragmanı olduğu içun geriye 2 tane kalır ve ben cok kararsızm oldum. bu yüzden son bahar.
Kış nasıl olursa olsun kıştır.
Yazın yaz, kışın ise kıştır.
Yoğun karlı ve yağışlı kıştır.
Sevdiklerim yanimdaysa şayet 4 mevsim.
Sonbahar.
sımsıcak yaz.
yaz. yaz ayını çok severim. O ilk bahardan yaza geçiş kısmı çok özeldir benim için, her zaman yeni bir başlangıç olmuştur hayatımda.
ilkbahar...
Umudun, yeniden doğuşun mevsimi...
Kış, özellikle kapalı havalar, depresif kişiliğimin bir yansıması gibi.
Sonbahar.
kış ayı. renksiz, soguk.
keşke oniki ay kış olsa.
ilk bahar, sıcak havada soğuk ruzgarların estiği güzelim ilkbahar