bugün

" galatasaraylı mısın ? " şeklindedir.
it. Evet saniyeler önce biri bana it dedi.
"tamam sensin."
Geçen persembe acildeydim sıra bekliyorum muayene için. O sırada nisanlim aradı. Noldu neyin var falan derken ben seni çok özlüyorum diyemeden daha gözlerinden aktı. Agliyorum diye oda

- ya sen mal mısın niye ağlıyorsun? 1 saatlik mesafedeyim Allah aşkına yapma boyle. Sen böyle yaparsan benim daha çok zoruma gider burasi...

En son hakareti nisanlimdan mal mısın? Olarak yedim.
chp li misin sen?

kahvede kı emmı söyledı.
Faşist piçin biri o.ç demişti bana, bu vesile ile annesine hürmetlerimi sunuyorum.

Edit. Sözlükte mesaj yoluyla, Asi botan'a yüzüne karşı o.ç demek mangal gibi yürek ister.
Hiç hakarete uğramadım.
Çevremde hiç kimse yok çünkü.
orospu.

lan.. harbiden son yediğim hakaret bu. şaka gibi ya. gülme geldi arkadaşlar devam edemiyoru...
Şahsıma olmasa da yaptığım bir ürüne yapılan hakarettir.

Kardeşim yaptığım keke baktı baktı sonra da "hani eskiden okulda yerli malı haftası olurdu. Çikolata soslu, süslü kekler 50 kuruş olurdu ya? Heh işte bu o keklerin yanında satılan 25 kuruşluk kekler gibi olmuş" dedi. Saygısızlık diz boyu azizim, önce bi üç kere öpüp alnına koyacaksın. Zamane gençleri hep, Terbiyesiiiz.
Siktir git.
Genelde ben hakaret ederim o yüzden nema problema.
Mal derler bana her gün üç beş posta... sayılıyor mu?
ne biçim adamsın senin derdini silkeyim ne dertler var dünyada üzüldüğün şeye bak.

bu hakareti kendime ettim.
hayvan,mal,öküz.

düzenli olarak her gün yerim.

bağımlılık yaptı.
görsel

Bu sayılır sanırım daha ne olsun. Herkesin sevgisini gösterme üslubu farklı tabi.
düzenli olarak her gün kendime gerizekalı diyorum sayılıyor mu?
(bkz: hakar-et)
geçende işyerindeki kaşarın biri . senin sevgilin de yok niye parfümüne bu kadar para veriyorsun dedi.
pislik kevaşe.