bugün

vazgeçmek, herşeyden, bu kadar kolay mıdır cidden? bir kenara atmak tüm yaşanmışlıkları, yok varsaymak onca diplere dalmış sevgiyi tümden.. kabullenmek hele.. mümkün mü acaba onca sevmenin, sevişmenin, onca aşkın üzerine.. yapamıyorum.. dayanamıyorum.. ki sen de dayanamıyorsun, biliyorum.. hele de hala ölesiye aşıkken birbirine tümden.. var mı çözümü olan.. varsa berigelsin duyan, bilen..
Aşık olamıyorum.Aşık olduğumu sandığım insanı bir başkasıyla gördüğümde yaşadığım üzüntüyü,içimdeki polyannavari his unutturuyor.Zaten sevmiyordun sen asıl şunu beğeniyorsun diyor.Bir gün sonra üzüntüden hiç bir şey kalmıyor geriye.Demek ki aşk değildi diyorum.Ya da artık aşk acısı çekmemek için tam kalbimle sevemiyorum kimseyi,güvenemiyorum.Sonuçta yavaş yavaş hissiz birine dönüştüğümü görüyorum.
Aşık mıyım değil miyim anlamadım twitter instagram profillerine girmekten ciğerim soldu.karşısına Çıkmaya cesaret edemiyorum Çok saÇma bir şekilde her şey kendiliğinden gelişsin karşılaşalım bana aşık olsun istiyorum ve mal gibi buna inanıyorum sanki ruh ikizimmiş gibi hissediyorum ama tanışmamışız gibide böyle salak bir durumdayım işte.
eğer o gün seni aradıgımda telefonunu açmış olsaydın sana aşık olmayacaktım.
Gulusunu gozlerini hepsini gectim sesini bile ozledim.
bundan sonra kimsenin aşkından ölmem, ardından ağlamam, çağırmayana kendi ayağımla gitmem. aşk meşk güzel de, insan kendisinin kıymetini bilmeli ilk önce. sen bilmezsen kendi değerini karşıdakinin sikinde bile olmaz. umursamaz, harcar gider valla. bundan sonra gelmek isteyen benim peşimden gelsin. o kadar. *
zekaaaya feşisitsim galiba ben.
Ben de zekaya feşisitsim galiba ya..şu an fark ettim.
eğer bakışmanız karşılıklıysa tüm erkeklere burdan yalvarıyorum ne olur gidin açılın. teklif edin eğer etmicekseniz kimsenin gözlerine uzun uzun bakmayın nolur kızların duygularıyla böyle oynamayın. sonunda ne olursa olsun acele edin ve teklif edin. mesela şu an benim duygularımla oynayan aşkım için ağlıyorum. hiçbi kıza bunu yapmayın.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#16415252)
Sevgilimle sevişirken genelde rol yapıyorum. Sorun benim her şeye karsi olan isteksizligim mi yoksa tamamen onunla ilgili mi cozemiyorum.
Yaptığın bunca şeye rağmen ben yinede hep seninleydim. Seni hiç bırakmadım. Hep affettim. Derler ya; "yinede ben topladım kalbimin kırıklarını, sırf ayaklarına batmasın diye" diye; işte ben bu fedakarlığı senin için binlerce kez yaptım. ilk ve son aşkım ol istedim. Sana hep derdim ya; 'sensin geri kalan ömrümü birlikte geçirmek istediğim adam' diye, artık değilsin çünkü artık aklım ve kalbim hemfikir bu konuda; Ben artık senden vazgeçiyorum!

Not: seni hala seviyorum.
her biten ilişki ardından aslında sev'miş gibi' yaptım diyerek teselli bulmak
(bkz: #21416538)

olum 5 ay oldu hala unutamadım lan, yok mu bir çözümü olan, lan tam unuttum diyorum ya rüyama giriyor ya da bir şekilde aklıma düşüyor. insan lise gibi bir ahırdan kurtulup güzelim üniversite de binlerce kız arasından kimseye mi yakın hissetmez kendini.

tanım:sözük yazarlarının aşk itiraflarıdır.
eskinin yaptığı godoşluklara uzun süre sabrettim. (hangi akla hizmetse)
en son da dayanamayıp ayrıldım.
baya gerizekalıydı nabıcan.
bana çok benziyordu tanımadan önce...
Seviyorum desem yalan
Sevmiyorum desem de yalan
Düşün düşün boktur işin
Hep bundan ibaret geriye kalan. (Süper şairimdir)
aşk illuzyondur. gerçek aşk aşık olduğunu bilememektir.
aşk teklifsiz misafirdi
"tutunamayanlar"dı
tutunamadı.
şimdi ben hayaline tutunmuş bir hazan yaprağı.
asikmiyim, degilmiyim, inan ben de bilmiyorum, sozluk. cevabini bulursam senle de paylasicam...
Ben aşığım amk. Çetrefilli kelimeler söyleyemeyeceğim. Ama kız lisede kaldı.
biri beni gercekten sevdi ve ben de baska birini gercekten sevdim. ona yaptigim haksizlik bana yapildi. o yuzden karmami sifirladim. aska da tovbe ettim. akilli insan isi degil.
aşık oldum, yoktu...
aşık oldum önce var oldu şimdi yok...
Siz nasıl aşık oluyosunuz? Nasıl bir şey? Hep merak etmişimdir, hiç gelmedi başıma.
günlerden aralıktı.
mevsim portakal tadında bir mandalinanın her diliminde farklıydı.
küresel ısınma aşkları vurmuştu.
narin rugan ayakkabılarının ucuna bakıp yürüyordu. önümden geçti.
bir dakika baktım. o bir dakikanın içinde saatler vardı.
sonra aşık oldum.
güncel Önemli Başlıklar