bugün

sözlük yazarının annesinin annesidir. çok üzülüyorum bu kadına. gün boyu uyuyor. televizyon izliyor ama söylenenleri anlayamıyor. telefonda çovuklarıyla konuşuyor ama sadece dadlu yavrum diyor. onunda beyni benimki gibi sisli oldu.
benimki, 8 sene kadar önce hakkın rahmetine kavuşmuş durumdadır, umarım her nerdeyse mutludur.
benimki ben doğmadan önce ölmüş. bütün yakın arkadaşlarımın anneanneleri vardı ben de benim niye yok diye ağlardım. anneannemin kardeşleri sağolsunlar bana anneannelik yapmaya çalıştılar hep. hele bir tanesinin emeği çoktur bende nur içinde yatsın. anneannesi olan herkesi çok kıskanırım.
Yakında gideceğim yanlarına özledim Allah uzun ömürler versin tuğla gibi kadın çekilse devlet yıkılır bizim için.
Benim anneannem öldü 2 sene oldu. Çok özlüyorum. Çok severdim, annem öğretmen babam subay olduğu için çalışmak zorundalardı beni de anneannem büyüttü. Allah gani gani razı olsun benden yana hakkım helal olsun hacı anneanneme. Anneannesi hala hayatta olanlar kıymetini bilsin.