bugün

ilgiye bu kadar ihtiyacımın olduğu şu günlerde... neyse, ne diyorduk?
ne yapıcam ben böyle.
gamzede miyim yoksa gam zede miyim? bilemiyorum.
vizeler.
kedim sürekli ellerimi çizip kanatıyor. biraz önce bir yenisini daha yaptı. ve ben buna nasıl engel olacağımı bilemiyorum.
eve gidp yemeğimi yiyip sıcacık yatağımın başında bilgisayarımla baş başa kalmak.
Aşk, dilin işlevini yerle bir etmek için var. Ne dersen de, boş! Hangi kelimeyi kullanırsan kullan kesin bir tanıma ulaştıramayacaksın aşkı.
"neden güzel muhabbetli kızların sevgilileri varda g.tü kalkıkların yok?" bu sorunun cevabını aramaktayım.
(bkz: yemek)
klasik. sevgilim napıyor..
http://www.youtube.com/watch?v=L7ve8JpqAZA şu video'da burcu esmersoy'un on yıl önceki hali var. o zamanlarda saçları siyahmış şimdi ise sarı. dip boyası gelmişmidir acaba?
olgun bir kadını bana handjob yaparken düşünüyorum.. ve mutlu oluyorum..
(bkz: sex) baba sex daha önemli ne var bu dünyada sevgiymiş aşkmış hepsi apış arasında.

not:valla sapık değilim.
oha saat 10 olmuş yarın 6 da kalkıcam sonra işin yoksa havaalanına git ohoo...naapsam lan?
şu an bi cin çıksa karşıma dile benden ne dilersen dese su isterdim. tembellikten ölecek hastalığına kapıldım. imdat.
bende elemana dedim ki . allah seni inandırsın düsünmeden duramıyorum adamı yahu .
lan yarın sabah kim kalkıp gidecek okula?
Vizeye daha 15 saat var, 6 saatinde uyusam 9 saat çalışırım.

(bkz: bari kendini kandırma)
(bkz: ayıp)
(bkz: geçen dönemde o kadar çalışmadın)
lanet olası ders, şu enfes gitar solosu bitmeden başlamasın tanrım !
seyahat etmek ve özgür olmak..selam ve dua ile.
acaba hakikaten bir mucize olurmu milli maçta ?
lanet olası bir iş gelmesin ve lanet olası pislik evime gidip vurup kafayı uyumayı düşünüyorum. hee birde kakam var lan eve saklıyorum onuda.
iş yerindeki kadının suratına kağıtları fırlatıp sayıp sövüp çıkıp gitmek.
şu 50 dakika, 3000 saniye geçsede evime gitsem yorgunum artık.
bu başlığı görünce ne düşündüğümü düşünmeye başlıyorum. bu yüzden asıl düşündüklerimi yazamıyorum efendim.
güncel Önemli Başlıklar