bugün

Dudaklarima aldım.

scarlet johanson gibi dediler. Çok hoş Hihi.
ilk iltifatım rehber öğretmenimden; sana ağlamak yakışıyor. (deli misiniz demiştim.)
en son; gülmek bir yakışmaya başlamış sana.

belki ilki daha samimiydi.
bir arkadaşım,
''sanki gözlerine pırıltı atmışlar gibi...'' demiş,
ben de odun odun
''evet her sabah pırıldatıyorum onları.'' demiştim.
*
kız olsam ilk sana veririm.

hayatım bundan ibaret amk.
gavur gibisin.
net.
özlemek senin için bulunmuş bir his ben sana duyayım diye..

dedi sonra kız.
gerçek halin daha da güzelmiş. diye bir iltifat almıştım.
Vay anasını 10. olmuş dersanede. O dersanede 10. olduysa okur bu oğlan. Tabi bu konuşmaları ben kapıdan dinledim.
(bkz: zeka fışkırtıyorsun vallahi bravo)

Aldığım ilk iltifattı...
o kadar da çirkin değilsin be... bize de bu kadar.
''hahahaa salak'' genelde böyle diyorlar ama ben iltifat olduğunu düşünüyorum. değil mi yoksa.
(#14436389)
(#7653275)
lisedeyken, yanı yıllar yıllar önce pek muhabbetim olmayan bir kız bana gelip çok güzel gülüyorsun demişti. ilk tepkim sessizlik olmuştu. bir şey diyememiş ehe kem teşekkür ederim demiştim. tabi mal zamanlar kız sana iş atmış işte yardır gidersin buradan. ben ne yaptım hemen o abazanlıkla tuvalete koşup delicesine asılsım. şaka lan şaka, akşama kadar bekleyip akşam asıldım. tuvaletler çok pisti bizim okulda bir türlü konsantre olamıyordum.

ondan sonra o kızla bir türlü bir araya gelemedim. tabi kız benim mallığımı bir ret olarak kabul etti. ben de güç geçtikçe uzaklaştım 31'ler azaldı haliyle. artık günde sadece 2 defa asılabiliyordum.

neyse burdan yürürüm ben dedim. kızların yanında ota boka gülmeye başladım. çok güzel gülüyorum ya. ama olmadı. tesir etmedi. tam umudumu kaybedecekken üni'de tekrarlandı olay. ya sen ne tatlı gülüyorsun öyle" diye. artk usta olmuştum. güleceğim yeri ayarlıyordum. tam kızların espri yaptığı zamanda gülüyor gözlerinin içine bakıyor, onaylıyor ve yüksek sesle takdir ediyordum. veda ederken de seninle zaman geçirmek bir harika gazını verdikten sonra işlem tamam oluyordu.

çok ekmeğini yedim üniversitede.

lisede bana o iltifatı yapan kızı bulup hayatıma renk kattığı için teşekkür etmek istedim ama ulaşamadım. hayatımı değiştiren o kız oldu.
herşeyi absorbe edebilen solo.
elektro solom benim.

bu ikisi ilginç gelmişti.
kirpiklerin resmen 3 cm demişti birisi.
bu kadar sade olup...

çok hoşmuş cidden. ezikler desem iltifattan sayılmıyor sanırım. yakışıklı var bir de. ezik yakışıklı.
Wuuu! resmen yakıyorsun.çok baydı bu.
Evlat olsan sevilirsin.
benim özelim en sır odalarımda gezmiş beynimin saklı bahçelerinde anneanne limonatası içmiş yeri gelmiş bir odada kapıyı kitleyip rakıyı sek içmişiz.

edit: hatun kişi burada, özelimsin demiş, bidenem demiş yani bir nevi, aklının gizli bahçelerinde, anneanne limonatası içmiş, dolayısıyla kıymetli yani, o değilde sonu garip biraz, tama rakı yı sek içerim evet ama ama sı var, ama sı ne beni bul.
sikim gibi olmuşsun

iltifat mı hakaret mi hala çözemedim. ne diyon la değişik?
-Gözlerin çok güzel.
(Halbuki bildiğiniz düz kahverengi gözler işte.)
müzeliksin.
"at" bana edilen en büyük iltifattır, sık sık rastlarım.
gadınsın sen.
sanırım çaylak yapıldım nedenini öğrenmek istiyorum.
güncel Önemli Başlıklar