salak salak bir hayat yaşayan, bırak etrafı kendinden bile bir haber olan asalak insanlara sinirleniyorum.

dünyaya geldiysen hayvandan bir farkın olacak arkadaş. o da yiyip içiyor sende. peki senin farkın ne ? dedirten durumdur.
hdp ye oy veren türkler. hdp açık açık türk düşmanlığı yapıyor ve bunlar oy verip onları %13 yaptı. adam değilsiniz.
Ben konuşurken karşı tarafın daha cümlemin sonunu dinlemeden beni suçlayıp lafımı kesmesi. Hayır tamam ben karşı tarafın kendi düşüncesini söylemesin demiyorum ama benim cümlemi kesip beni suçlaması beni ayrı fitil eder yani.
düşünmeden söylenen kırıcı sözlere maruz kalmak.
insanların işime karışması.
Bu tür başlıklar.
aradigim an ulasamamak.hayir,ariyorsam o telefon acilacak.beni deli eden bu olsa gerek.
"Samimiyet saygısızlığı getirmemeli" sözünü hiç işitmemiş gibi, yerini ve durumunu bilmeyip davrananlar.
iş yapacağız diye çağırılıp lak lak yapılması.
madem yapmayacaklar, ben sıkıntıdan ne yapacağımı bilemedim, gel muhabbet edelim desinler. gitmezsem şerefsizim.
ha, sonuç değişiyor mu? hayır ama sinirleniyor insan.
öfkelenmemem gereken bir konuda zaman zaman kontrolümü kaybedebiliyorum. öfkelenmiyorum, idare ediyorum ama sonra da kendime sinirleniyorum.
isteklerini ağlayarak yaptıran çocuklar, yanımda cips-çikolata yiyip paketini şıkırdatanlar.
Umursamayan , sabırsız , anlaşılamayan - anlayamayan insanlar , dakikalarca beklensede gelmeyen - hiç beklemediğin- istemediğin zamanda geçen otobüsler , minibüsler..
Evde ya da bulunduğum yerde haşereye denk gelmek, oje sürdükten 10 saniye sonra çalan kapı-telefon .
Çantamda hiç olips kalmaması , sigarasızlık .
Otobüste metroda gerçek ihtiyaç sahiplerine yer vermeyip , kendi evinin koltuğuymuş gibi yayılıp müzik dinleyen yosmalar-piçler.
Gürültü yapan komşu
vb şeklinde uzayacak olan hallerdir.
Hiç birşeye tahammülüm yok oğlum benim .
Sevdiğim kişiyle ilgili çok güzel bir rüya görüyorken annem tarafından uyandırılmak.
Homurdayan , zırlayan bir de arsızlık yapan bir çocuk. Elimin tersiyle duvara yapıştırasım gelir zor tutarım kendimi.
Yemek yerken Ağzını şapırdatan insan. Kardeşimi öldürücem birazdan.
asansör kapısının açık bırakılması , whatsapp'da çevrimiçi olup cevap vermemek, her şeye bahane bulan insanlar , sigaranın dumanını yüzüme üfleyenler.
bilinmeyen bir telefon numarasından aranıp, kimsin diye sorulduğunda tanımadın mı diye cevap verilmesi.
iş verdiğim kişi işi yaparım deyip, kontrol ettiğimde saçma sapan iş yapıyorsa ok sinirlenirim.
Cumleyi toparlyıp da bi turlu konusamayan,surekli başkalarına emir yağdıran ve tabiki bağıra bağıra konusan insanlar.
ayakkabılarını yere sürte sürte yürüyen insanlar. ifrit oluyorum resmen. kafa göz dalasım geliyor.
Halam uzun zamandır şehir dışındaydı. Dün gece mersin'e döndü. Döner dönmez de her şeye muhalefet olmaya başladı. Kıyafetlerimiz, dışarı çıkışımız her şeye bir yorum yapıp beni çıldırtıyor. abimin düğünü için aldığım kıyafete orası açık burası açık dedi gece boyunca. "sırtı dışında açık bir yeri de yok hem bu şehirde onu problem edecek kimse de yok" diyemiyor insan tabi. çıldırma noktasındayım sözlük, düğünü burnumdan getirecek gibi bir his var içimde.
son dalı ters yakmak.
asansörün kapısında beklerken bir yığın insanın önüme geçip asansöre doluşması.
Hem cahil, hem eksik beyinli hemde çirkin bi insanın konuşması ve dağdaki çobanla yada chp lilerle yada cemaatçilerle benim oyumun bir olması.
kendini ifade edememek ya da anlaşılamamak, pms.
Arkadas; sadece sevdigim insanlar haric, baska bir insan temas da bulunuyorsa bana, agzini kirasim geliyor..