bugün

Kaybettikten sonra gözyaşı döktüğünüz o insanın aslında kurtuluşunuz olduğunu fark edin. Ve şükredin halinize. Size umut verip hayaller kurduran ve sonra sizi yarı yolda bırakan o insanı ise sadece sahibine havale edin.
''Bardağı hangi yöne çevirirsen çevir, içindeki sıvının yüzeyi yere paraleldir.''
Para senin köpeğin olsun.
insanlar insandan geldiyse şimdiki insanlar neden insan olmuyor?
Enerjinizi paraya çevirin, o herşeye çevriliyor.
3 satırlık insanlara 5 satırlık yazılar yazıp; halimizi duman, kafamızı darmaduman etmişiz.
en ucuz enerji, tasarruf edilen enerjidir.
Hep erkek adam aldatır falan derler. ihanet cinsiyet değil haysiyet meselesidir.
Bizim artık sevmekten çok sevilmeye ihtiyacımız var.
"Siktir Git" Dememiz Gereken insanlara"Kusura Bakma" Dedik;
Hep Bu Yüzden Kaybettik.
nefretten sevgi doğar, ne kadar ilginç olsa da yaşanmıştır bizzat.
belki sen gökyüzü, ben denizdim uzaktık ama kavuşacaktım bi yerde.
içi güzel olanların ağzına sıçtınız
Dışı güzel olanları orospu ilan ettiniz..
Siz önce bi adam olun gerisini biz hallederiz..
Bu Yazıyı Okuyan Güzel Kardeşim, Hayatın Boyunca Hep Mutlu Ol, Kimse Senden Daha Değerli Değil.*
Şu iflas etmiş dünyada en geçerli para birimi; kendin gibi bir insanla paylaştığın duygulardır.
Yürekli kızın bası yüreksiz erkeğin omzuna ağır gelirmiş.
Aç oradan bir büyük Rakı usta
Gelmişe, geleceğe
Bitmişe, bitmemişe
Kiminin şerefine, kimilerinin şerefsizliğine
Söve saya içelim bu gece.
Kara yolunda ilerlerken nasıl kavşaklar varsa, insan hayatında ilerlerken de öyle yavşaklar var.
Neymiş sabahları erken uyanmak ömrü uzatırmış.
Lan her sabah mutsuz uyanan birinin ömrü uzun olsa nolur ?
neyi çok seversen o senin, imtihanın olur.
çok sevmeyeceksin , seveceksen kendini sev.
seven sikilir, siken sevilir aforizması üzerine daha aforizma tanımam bunun üsütne daha aforizma kurmaya da gerek yok.
tanri kendi gunahlarimizi olusturmamiz icin bizi dunyaya yolladigindan beri baskalarinin gunahlarini ceker olduk.
Ne yaparsan yap kimseye yaranamazsin. Oyleyse birak, onlar sana yaransin.
"Anne dur. ileride bi sürü kız var, kapatma korkuyorum." diye telefonuna sımsıkı sarılmış bir erkek de göremezsiniz.
Mutluluk Çorba Olsa, Çatal Olurduk Amk.